• ?
Вступ

Бонуси - це особливі кошти, що окремо розташовані на Ігровому рахунку, якими Компанія може нагороджувати Користувача. Бонусні кошти не вважаються Грошовими, і не можуть бути виведені, поки не будуть відіграні за правилами, описаними нижче. Для кращого розуміння роботи Бонусів, їх слід сприймати як безкоштовну ставку. Використання бонусних коштів вимагає від Користувача знання їх роботи та особливостей. Будь ласка, ознайомтеся з правилами нарахування та роботи бонусів для того, щоб ви свідомо приймали рішення про їх використання.

Бонусний баланс та грошовий баланс

Після поповнення рахунку та отримання Бонуса, Грошові кошти будуть використані для ставок першими. Тобто, лише коли Ваш баланс Грошових коштів вичерпається, тоді зроблені ставки почнуть вираховуватися вже з Бонусного балансу.

Приклад:

Якщо у Вас на рахунку 1 000 ₴ бонусів і 100 ₴, то будь-яка зроблена Вами ставка вираховуватиметься з Грошового балансу, поки не буде витрачено усі 100 ₴. Тільки після цього бонуси включаться, про що ви отримаєте відповідне повідомлення. Вже наступні ставки будуть зроблені з наявних 1 000 ₴ бонусів.

Щойно Бонусні кошти будуть активовані, усі наступні виграші будуть зараховані на бонусний баланс, і можуть бути виведені лише при виконанні умов відіграшу бонуса.

Приклад:

Витративши Грошовий баланс і почавши гру на Бонусні кошти з 1 000 ₴, Ви виграли ще 1 000 ₴. Тепер Ваш Бонусний баланс став 2 000 ₴, а Грошовий, як і раніше, залишається нульовим.

Коли умови відіграшу активного бонуса виконані, кошти з Бонусного балансу автоматично переводяться на Ваш Грошовий баланс. Після цього кошти можуть бути виведені в будь-який момент і більше не обкладаються ніякими обмеженнями.

Важливо: якщо Ви виведете кошти, маючи на рахунку активний невідіграний бонус, то втратите всі бонуси й бонусні виграші. Під час виведення коштів Ви отримаєте про це відповідне повідомлення.

Як тільки Ваш Бонусний баланс стає рівним нулю, тоді активний Бонус більш не є ціллю для відіграшу. Бонус автоматично видаляється з Вашого рахунку і всі викликані ним обмеження знімаються.

Відіграш бонусу

Відіграш бонуса (Wager) - це сума ставок, яку Гравець повинен зробити, перш ніж бонус і бонусні виграші будуть переведені на Грошовий баланс. Відіграш для кожного бонуса зазначається у правилах окремо і представляється у вигляді коефіцієнта, який може бути різним, залежно від типу Бонуса та суми депозиту.,

Приклад:

Ви поповнюєте рахунок на 100 ₴ і отримуєте бонус + 100% з коефіцієнтом відіграшу 70. Таким чином , Вам на бонусний рахунок нараховується 100 ₴, але щоб ці бонусні кошти перейшли на грошовий баланс, сума ваших ставок повинна досягти: 100 ₴ * 70 = 7 000 ₴. Ви можете вигравати та програвати, роблячи ставки, але відіграш буде продовжувати йти, виходячи із суми зроблених ставок. Як тільки сума ваших ставок досягне позначки 7 000 ₴, всі бонусні кошти автоматично будуть перераховані на основний грошовий баланс.

Рулетка та карткові ігри не потрапляють під умови відіграшу бонусів.

Декілька бонусів на акаунті

Бонуси застосовуються на акаунті по черзі. Як тільки перший в черзі бонус відіграється (або скасується), тоді наступний бонус стає активним.

У бонуса можуть бути чотири стани:

Активний бонус, який зараз використовується, але ще не відіграний.
В очікуванні другий або наступний бонус на Вашому рахунку, який ще не вступив у силу і стоїть у черзі. Здійснюючи ставки, ви не відігруєте такий бонус (бо він неактивний).
Відіграний бонус, для якого виконані умови відіграшу. Кошти на бонусному балансі, прив’язані до відіграного бонусу, будуть переведені на грошовий баланс і можуть бути виведені в будь-який момент.

Скасований
будь-який активний або в очікуванні бонус може бути скасований за деяких умов:

  1. Умови відіграшу не були виконані
  2. Виведення коштів було проведено до того, як бонус був відіграний
  3. Порушення правил відіграшу

Як тільки бонус був скасований, Ваш бонусний баланс стає рівним нулю і більше не є предметом відіграшу.

Зловживання бонусами
Бездепозитні бонуси

Іноді ми проводимо спеціальні акції, і даємо гравцям можливість отримати на свій рахунок бонусні кошти, що не потребують депозиту. Так само, як і в інших бонусів, у бездепозитних бонусів є термін дії, коефіцієнт відіграшу (Wager) та час на відіграш. Крім того, для бездепозитних бонусів є ще одна додаткова умова - максимальний кешаут. Макс. кешаут може варіюватися від х3 до х10 від розміру бонуса, в залежності від типу акції та суми бездепозитних подарункових коштів. Наприклад, якщо Ви отримали бездепозитний бонус у розмірі 500 ₴ з макс.кешаутом х3, то Ваше максимальне Виведення коштів з цього бонуса не може перевищувати 1 500 ₴.

Обмеження на мінімальну і максимальну суму бонусу за поповнення рахунку
Валюта min max
25 10 000