АкціїТурніри

БОНУС ЗА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ +120% та 250 FS

Режим DEMO гри

Гральний автомат Lucky 5 Bells

Слоти із серії «щасливі дзвіночки» користуються популярністю у гемблерів старшого покоління. Ігровий автомат Lucky 5 Bells – класичний приклад такого геймплей, розрахований на складання виграшних комбінацій по п'яти лініях. Апарат швидко завантажується навіть при поганому інтернеті, тому що має спрощену двовимірну графіку та мінімум додаткових елементів, які можуть ускладнювати цей процес.

Безкоштовна гра на автоматі Lucky 5 Bells

Раніше ігри з простим набором функцій та мінімальними налаштуваннями, як правило, не оснащувалися безкоштовним режимом гри. Заради справедливості варто відзначити, що це більше було пов'язане з можливостями комп'ютерів та стаціонарних апаратів тих часів. Гральний автомат Lucky 5 Bells хоч і виконаний під класику, але все-таки вже має сучасний двигун, що дозволило інтегрувати в нього безкоштовну версію гри.

Для знайомства з функціональними особливостями слота кожному користувачеві нараховується певна кількість віртуальних засобів. Для цього апарату це 10000 монет. Витрата коштів повністю залежить від гравця, він сам вирішує, за якою ставкою та в які моменти грати. Ці гроші можна навіть повністю програти, а оновивши сторінку, отримати на рахунок таку саму суму.

Налаштування слота гранично прості, саме тому багато досвідчених гемблерів рекомендують починати свій шлях у світі азартних ігор з таких апаратів, як Lucky 5 Bells. У ньому немає хитромудрих схем та безлічі бонусних опцій. Все просто і легко навіть для тих, хто взагалі вперше заглянув на сайт зі слотами Pin Up. Навіть якщо у вас виникнуть труднощі, завжди можна звернутися до довідкового центру або онлайн підтримки.

Спеціальні символи слота Лакі 5 Беллс

Спеціальних символів у грі два:

  • дикий,
  • скаттер!

Елемент wild виконує стандартну функцію, замінюючи собою інші базові предмети, але є деякі нюанси. По-перше, цей символ сам не може брати участь у комбінаціях, тому що випадає лише на 2, 3, 4 барабанах. По-друге, у разі потрапляння на поле він перекриває всю вертикаль.

Scatter у Лакі 5 Беллс виконує одну з найпримітивніших своїх функцій – грає як окремий елемент незалежно від того, в якій клітині поля випав. Мінімальна сума скаттерів для комбінації – 3. У цьому апараті за три, чотири чи п'ять таких символів безкоштовних обертань не дається.

Інших бонусних елементів або комбінацій у геймплей не передбачено. Акцент зроблено на вайлд та його можливості. При такій кількості ліній та опціях дуже зручно запускати цей автомат у режимі автоматичної гри.

Ризик-гра автомата Лакі 5 Беллс

З прагматичної точки зору хотілося б, щоб слот Lucky 5 Bells був обладнаний грою на ризик. Все-таки це додатковий стимул азарту та гарний спосіб підняти пристойну суму. З іншого боку, принцип гри на подвоєння побудований таким чином, що автомат видасть довгу серію успішних множень тільки у випадку, коли він заряджений, як кажуть досвідчені гемблери.

Сучасне покоління віддає більшу перевагу так званим крутилкам – чекають на гарну комбінацію і знімають куш. Можливо, це практичніший підхід, але якщо з'явиться бажання пограти в ігри і не тільки на множення, то завжди можна перейти в розділ лайв-казино на Пін Ап.

FAQ

Як грати в Lucky 5 Bells?

Грати в Lucky 5 Bells можна через браузер або за допомогою програми. Налаштування абсолютно ідентичні. Відкрийте вікно з грою та зачекайте до повного завантаження. Якщо ви вже зареєстровані, то вам буде надано вибір типу гри — безкоштовно або на гроші. Демоверсія для тих, хто ще не встиг обзавестися обліковим записом, запуститься автоматично. Для власників особистих кабінетів баланс на ігровий рахунок буде перенесено відразу після старту.

Чи можна грати безкоштовно в Lucky 5 Bells?

Безкоштовна версія доступна всім повнолітнім користувачам. Завантаження режиму ознайомлення відбувається автоматично. Після завантаження можна в Lucky 5 Bells грати безкоштовно на 10 000 віртуальних кредитів. Гравцям, яким не вистачить цієї суми, можна вийти і зайти на сторінку слота, після чого баланс оновиться. У безкоштовній версії доступний весь можливий функціонал апарату.

Що таке ризик-гра Лакі 5 Беллс?

Під ризик-грою в ігрових автоматах мається на увазі додатковий раунд між обертаннями барабана, якщо на останньому випала виграшна комбінація. Гра на подвоєння немає кінцевого етапу. Закінчується гра на ризик після того, як хтось програє, ви чи штучний інтелект. У Lucky 5 Bells грати додатковий раунд на множення не можна, це не передбачено розробником.

Як грати на гроші у Lucky 5 Bells?

Гра на гроші має на увазі наявність рахунку гемблера в компанії Pin Up, а відкрити його можуть лише зареєстровані користувачі. Пройдіть простий процес реєстрації, поповніть особистий баланс, наприклад, за допомогою банківської картки, і можна буде в Lucky 5 Bells грати онлайн на реальні кошти. Виводити гроші краще на ті ж реквізити, із яких робиться введення.

Як грати з мобільного телефону?

Зважаючи на те, що дуже багато людей користуються сучасними гаджетами, для запусків слотів найкраще встановити додаток. Це простий, швидкий та надійний спосіб повертати барабани, ввести та вивести гроші, зв'язатися з онлайн-підтримкою. Для тих, хто використовує старі моделі смартфонів можна скористатися для входу мобільним браузером.