АкціїТурніри

БОНУС ЗА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ +120% та 250 FS

Режим DEMO гри

Гральний автомат Mega Booming Fruits

Ігровий автомат Mega Booming Fruits був випущений наприкінці серпня 2022 провайдером 1spin4win. Це фруктовий слот без певного сюжету, який має інноваційні характеристики, що дозволяє зацікавити велику аудиторію гемблерів.

Показник віддачі автомата хороший, сягає 97,2%. При грі ступінь дисперсії оцінюється як високий. Це говорить про можливість отримати досить солідні виграші, максимальний з яких – x45000.

П'ятибарабанний слот Mega Booming Fruits з ігровою сіткою 5x4 немає стандартних ліній виплат. Натомість пропонується формувати комбінації 1024 типів. При грі користувача чекають спеціальна символіка, бонусний раунд, піктограми, що розтягуються.

Фруктовий слот відрізняється приємним дизайном. На заставці геймер побачить спрощене стилізоване зображення червоної сімки в оточенні лимона та сливи. Ігрова сітка – затемнена, розділена на вертикалі. Звуковий супровід автомата ненав'язливий. Є анімаційні ефекти у вигляді полум'я, яке охоплює піктограми з виграшних комбінацій. Функціональна панель, розміщена внизу інтерфейсу, виглядає лаконічно та зрозуміла інтуїтивно.

Безкоштовна гра на автоматі Mega Booming Fruits

Тестувати онлайн гральний автомат Mega Booming Fruits без ризику можна, не роблячи реальних ставок. Для симуляції призначення ставок автоматом задіюють умовні кредити. Автомат необхідно завантажити наново, якщо умовні кредити закінчилися.

Ігрова сесія в демо режимі підходить для початківців. Безкоштовна гра дозволяє удосконалити практичні навички, ознайомитись з геймплеєм автомата, проте не несе фінансових ризиків. Для початку гри потрібно натиснути кнопку «Демо».

Спеціальні символи слота Мега Бумінг Фрутс

На позиціях слота Мега Бумінг Фрутс змінюються різноманітні фруктові символи:

  • синя слива,
  • фіолетове гроно винограду,
  • апельсин,
  • лимон,
  • вишня,
  • дзвіночок!

З'являючись у комбінаціях, символи платять у розкиді від x1 до x500.

Є спеціальна символіка. Wild здатний замінювати прості ігрові піктограми для підвищення якості формування комбінацій. З диким символом також пов'язані деякі особливості основного та бонусного режимів. Так, цей символ здатний розтягуватися на всю вертикаль. У ході основної гри він випадає лише на центральному, третьому барабані. Дикі символи, які з'являються у бонусному режимі, можуть виникати на барабанах 2, 3, 4.

Розкид автомата випадає на довільних ігрових позиціях. У кількості від 3-х і більше, Скатери активують бонусні безкоштовні обертання, даруючи 7, 12, 20 фріспінів за 3, 4, 5 розкидів відповідно.

Ризик гра автомата Мега Бумінг Фрутс

У алгоритмах Mega Booming Fruits немає стандартної гри на подвоєння. Геймер зможе збільшити свою нагороду після формування виграшної комбінації. Однак тут є інші бонусні функції.

Поєднання з трьох і більше розкидів зможе подарувати від 7 до 20 обертань. Під час бонусних фріспінів дикий символ з'являється на трьох центральних барабанах. Він може розтягуватися, замінюючи всі символи на ігровій вертикалі та сприяючи формуванню великої кількості виграшних поєднань.

Цікавий нюанс: під час основного ігрового режиму дикий символ випадає лише на центральному, третьому барабані.

FAQ

Як грати в Mega Booming Fruits?

Продуктивно грати у Mega Booming Fruits досить просто. Геймеру слід прочитати розділ із таблицею виплат слота, відкривши його натисканням кнопки «i». Тут розміщена інформація про нюанси відеослота. Потрібно призначити ставку з можливих градації і відразу запустити обертання барабанів. Гравцю доступні ручний або автоматичний режим. Мета – формування оплачуваних комбінацій із однакових символів за принципом суміжних позицій.

Чи можна грати безкоштовно в Mega Booming Fruits?

Гральний автомат легко активувати без реальних ставок. Гравцю достатньо перед запуском автомата клікнути на «Демо» та в Mega Booming Fruits грати безкоштовно.

Що таке ризик гра Мега Бумінг Фрутс?

Подвоєна гра – додатковий режим відеослоту. Гемблер відкриває ризиковий раунд за бажанням після створення результативного ланцюжка символів. У фіналі міні-ігри на шанси користувач удвічі та більше помножить виграш за результативне обертання.

Як грати на гроші в Mega Booming Fruits?

У Mega Booming Fruits грати варто на реальні гроші. Робити ставки гравець може у розкиді від 0,2 до 50 ігрових кредитів. Гемблеру необхідно створити обліковий запис у казино та поповнити рахунок. Для цього потрібно з особистого кабінету перейти у вкладку із платіжними системами «Каса» та внести депозит. Відразу ж ігровий слот доступний зі ставками і можна платно грати в Mega Booming Fruits онлайн.

Як грати з мобільного телефону?

З комфортом грати дуже зручно на сучасних гаджетах. Гральний автомат працює на основі інноваційних технологій. Користувачеві потрібно здійснити вхід на сторінку ігрового ресурсу з мобільного телефону та запустити Mega Booming Fruits у браузері. Інший спосіб - завантажити на смартфон додаток-клієнт.