АкціїТурніри
БОНУС ЗА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ +120% та 250 FS
Режим DEMO гри

Гральний автомат Seven & Wild

Виробник слотів 1 Spin 4 Win завжди вмів здивувати шанувальників цікавими апаратами із сімкою на фруктову тематику. Ігровий автомат Seven & Wild – один із яскравих представників із колекції таких геймплеїв. У ньому використані традиційні кольори та елементи, що робить його звичним для багатьох гемблерів. Початківцям він теж напевно сподобається, оскільки має логічне та просте управління.

Безкоштовна гра на автоматі Seven & Wild

Багато користувачів, особливо гемблери-початківці, вже не сприймають слоти без безкоштовної версії. Це пов'язано не тільки з тим, що попередньо хочеться ознайомитися з можливостями апарату, але й перед тим як розпочати гру на реальні гроші, виробити хоча б деяку стратегію обертання та варіювання ставки. У гральний автомат Seven & Wild інтегрована повноцінна демоверсія, яка дозволить відчути функціонал слота та придивитися до його логіки у видачі комбінацій.

Після того, як ви отримаєте на ігровий рахунок 10000 монет, варто приступити до основних налаштувань. Гемблеру буде дозволено:

  • змінювати ставку,
  • регулювати звукові налаштування,
  • вибирати мову,
  • активувати турборежим,
  • запускати автогра!

Фактично буде надано доступ до всього наявного функціоналу, обмеження торкнеться лише виділеної суми для безкоштовної гри, хоча і його можна обійти, періодично оновлюючи сторінку, якщо кошти закінчуються. У Севен енд Вайлд система побудована за звичною логікою, але з одним нюансом: гравець не може регулювати кількість ліній для комбінацій. Жодних інших обмежень немає.

Спеціальні символи слота Севен енд Вайлд

Елементи у грі цілком традиційні: фрукти та ягоди, скаттер у вигляді зірки та дикий символ сімки. З базових предметів теж усе звично: найбільше дає кавун, найменше вишня.

Символ Wild замінює всі основні символи плюс подвоює виграш з комбінації. З'являтися елемент може в будь-якій клітині ігрового поля, але грає тільки в цьому місці. Нерідко він випадає цілою групою та може зайняти повністю одну з вертикалей. У Seven & Wild це деякий аналог додаткових можливостей дикого символу.

Scatter має найпростіше призначення. Випадає у будь-якій області, але грає при мінімум трьох символах на одному полі. На жаль, на цьому автоматі елемент не дає безкоштовних обертань, враховуючи, що в ньому лише десять ліній. Але це скоріше відсилання до класичного жанру стаціонарних слотів.

Ризик-гра автомата Севен енд Вайлд

Традиційна ризик-гра має на увазі додаткову можливість примножити дохід з будь-якої прокрутки. Особливою популярністю такий функціонал мав на початку 2000-х. Перебити вартість карти або вгадати масть часом більше затягувало, ніж процес обертання барабанів. Згодом ця тенденція знизила оберти і зараз виробники слотів часто відмовляються від додаткового раунду.

У слот Seven & Wild також не була додана така можливість, але задля справедливості варто відзначити, що саме в цій грі вона б не завадила. З іншого боку, апарат має блочний Вайлд, який може вискакувати у всіх осередках не лише на одному вертикальному барабані.

FAQ

Як грати в Seven & Wild?

Запустіть ігрову консоль на сайті Pin Up. Для швидкого старту слота достатньо змінити ставку. Після цього активуйте прокручування барабана за допомогою центральної кнопки з правого боку. Для зручності в Seven & Wild грати онлайн можна і в автоматичному режимі, кнопка активації знаходиться в нижньому правому кутку. Якщо у вас небагато часу, але ви хочете покрутити барабани, то запустіть через основне меню турборежим обертання.

Чи можна грати безкоштовно в Seven & Wild?

Демоверсія запускається автоматично після завантаження слота у спеціальному вікні. Кожному користувачеві нараховується 10 000 безкоштовних кредитів. Поповнити кількість монет до такого ж числа можна, вийшовши і знову зайшовши в гру. Так ви зможете в Seven & Wild грати безкоштовно фактично нескінченно, але все ж таки випробувати справжнє почуття азарту можна тільки у грі на реальні гроші.

Що таке ризик-гра Севен енд Вайлд?

Цей апарат не підтримує ні класичних варіантів гри на ризик, ні будь-яких інших. Функціонал не був інтегрований розробником, тому що останніми роками гри на множення втратили свою популярність.

Як грати на гроші в Seven & Wild?

Щоб у Seven & Wild грати на гроші, необхідно бути клієнтом компанії Пін Ап, тобто пройти реєстрацію, якщо ви ще не встигли цього зробити, а потім поповнити баланс в особистому обліковому записі. Зарахування коштів відбувається миттєво з банківських карток, електронних гаманців та крипто-токенів. Оптимальний варіант поповнення залежить від вашої країни проживання та вибраної валюти під час реєстрації. Зверніть увагу, що змінити валюту після реєстрації неможливо.

Як грати з мобільного телефону?

Якщо на мобільному пристрої встановлений будь-який стандартний браузер, ви можете почати гру фактично миттєво, перейшовши на сайт онлайн казино Пін-Ап та запустивши завантаження за допомогою пошуку або за посиланням. Великим плюсом від провайдера Pin Up є можливість грати в Seven & Wild через офіційну програму. Це оригінальна програма, яка встановлюється на гаджет і дає повністю аналогічний спосіб прокручування слотів лише на більш вигідних умовах.