АкціїТурніри

БОНУС ЗА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ +120% та 250 FS

Режим DEMO гри

Гральний автомат Sweet Spins 20

Гемблінг – це індустрія, яка постійно розвивається. Пропонуючи клієнтам нові розробки, автори не перестають радувати і дивувати навіть досвідчених гравців. Одним із підтверджень тому є ігровий автомат Sweet Spins 20, виконаний у яскравому стилі, з безліччю бонусів та фриспінів. За такого багатого функціоналу, реліз відрізняється простим управлінням і дозволить навіть недосвідченим користувачам максимально швидко приступити до найцікавішого.

До всього іншого, цей апарат порадує тих, хто не звик ризикувати або тільки почав освоюватися у світі гемблінгу. Йдеться про деморежим. Грати на віртуальні юніти, не ризикуючи фінансовими коштами, можна відразу при вході до плейруму, без обов'язкової реєстрації. Завдяки демонстраційній версії є можливість досконало ознайомитись з усіма тонкощами роботи автомата, його спеціальними символами та комбінаціями.

Безкоштовна гра на автоматі Sweet Spins 20

Демо-режим або безкоштовна гра на автоматі Sweet Spins 20 - це можливість на практиці вивчити комбінації та принципи роботи барабана. А вони досить прості. Розроблений він за схемою 3х5, з трьома лініями та 5 барабанами. Головна кнопка управління «Start» традиційно знаходиться праворуч, тут розташована додаткова клавіша «А» - автоматичний режим. Для того, щоб гральний автомат Sweet Spins 20 був максимально доступний усім без винятку, розробник подбав про мобільну версію.

Для більшої зручності безкоштовна гра на відео слоті в мобільному режимі має деякі відмінності з погляду геймплею. Основний екран зміщений трохи лівіше, а інформаційне меню знаходиться праворуч.

Спеціальні символи слота Cвіт Cпінс 20

Символіка слота оформлена в іграшковому стилі. Найдешевшими є символи «К» та «А». Що стосується найдорожчих символів, то до них належать «півень» та «зірка». До того ж, «півень» — це ще й спеціальні символи слота Cвіт Cпінс 20, при випаданні комбінації з якими гемблеру буде представлений шанс на безкоштовні обертання. Від кількості символів, що випали на слоті залежить кількість спінів. При випаданні 3-х скаттерів апарат видає 7 бонусних обертань, відповідно при 4-х це число досягає 12, при 5-ти — 20 фріспінів. Вайлд Cвіт Cпінс 20 представлений у вигляді льодяника. При випаданні трьох льодяників на одному барабані слот формує лінії на сусідніх.

Вся ця інформація, а також детальніший опис вартості символів вказані у відповідному розділі ігрової кімнати. Він доступний у правій нижній частині екрану, має вигляд прихованого списку.

Ризик-гра автомата Cвіт Cпінс 20

Технічні характеристики ігрового слота Cвіт Cпінс 20 при всій простоті дозволяють випробувати безліч яскравих емоцій. Не виняток і ризик гра автомата Cвіт Cпінс 20, яка дозволяє не просто перевірити свою удачу, але і суттєво збагатитися. Щоб зіграти по-крупному, гравець повинен зробити ставку з максимально допустимим значенням. У випадку зі Sweet Spins 20 цей показник досягає 1000 юнітів. Максимальну ставку можна зробити в нижній частині екрана. Переміщаючи стрілку вліво, гравець збільшує значення.

У Sweet Spins 20 грати онлайн можна і в режимі автоматичних обертань. Для цього необхідно заздалегідь виставити ставку та клікнути по іконці з позначенням «А». У такому режимі барабан обертатиметься автоматично, накопичуючи виграшний баланс. У разі потреби можна перестати грати у Sweet Spins 20 в режимі «автомат» і перейти до стандартного режиму. В автоматичному режимі користувач не має можливості керувати апаратом.

Щодо максимальної ставки, то її можна зробити у розділі «game bets». Тут буде представлено таблицю з числовими позначеннями. Незалежно від того, чи ведеться гра безкоштовно у Sweet Spins 20, або ж на гроші, гравцеві необхідно вибрати один із пунктів, після чого можна продовжувати гру. Для зручності аналогічна опція передбачена нижче під основним ігровим екраном. Тут розташовані покажчики «reeplay» і «bet» – загальний баланс і ставка відповідно. Інформація про кількість ліній, на яких ведеться гра, а також потенційний виграш, вказані в середній частині монітора. Інформація про комбінації та вартість символів представлена у вигляді списку, що випадає, – іконка з літерним позначенням «i».

FAQ

Як грати у Sweet Spins 20?

Для розуміння того, як грати у Sweet Spins 20, достатньо перейти на саму сторінку слота. Все дуже просто. Достатньо лише зробити ставку, вибравши потрібне значення від 20 до 1000 і натиснути на іконку з позначенням «Start». Грати у відеослот можна за гроші чи демонстраційному режимі. Для другого варіанта не потрібно заповнювати дані в анкеті, гра ведеться на віртуальні кошти.

Чи можна грати безкоштовно в Sweet Spins 20?

Щоб грати безкоштовно у Sweet Spins 20, вистачить одного кліку для переходу у власний кабінет або простий про сторінку апарату. Безкоштовний режим доступний без реєстрації. Сам ігровий процес не відрізняється від платного аналога. Будь-якої миті геймер може перейти від безкоштовного режиму до гри на гроші, увійшовши до власного кабінету.

Що таке ризик-гра Cвіт Cпінс 20?

До ризик-гри Cвіт Cпінс 20 можна віднести максимальну ставку на лінію. Максимально допустиме значення – 1000 юнітів. При випаданні будь-якої з комбінацій сума виграшу буде множитися відповідно до значення обраної ставки. Якщо обертання пройшов марно, гравець втрачає лише ту суму, яку поставив, тобто не більше ніж 1000 юнітів.

Як грати на гроші у Sweet Spins 20?

Перехід з демоверсії на гру на гроші у Sweet Spins 20 здійснюється в один клік. Якщо клієнт має обліковий запис, залишається лише перемкнутися між режимами. Зробити це можна у верхньому правому кутку екрана. Якщо особистого кабінету немає, доведеться пройти нескладну реєстрацію та верифікацію, підтвердивши свою особу та вік не молодший за повні 18 років. Після поповнення депозиту платні обертання стають доступними.

Як грати з мобільного телефону?

Перед тим, як грати з мобільного телефону, необхідно переконатися в стабільному доступі до всесвітньої мережі. Завантажувати окремі програми чи додаткове програмне забезпечення не потрібно. Грати з мобільного телефону можна як у платному, так і безкоштовному режимі. Сам геймплей максимально простий та інтуїтивно зрозумілий, тому кожен гемблер, незалежно від досвіду, зможе максимально швидко перейти до ігрового процесу.