АкціїТурніри
БОНУС ЗА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ +120% та 250 FS
Режим DEMO гри

Гральний автомат Wild Bells 100

Геймплей від розробника 1 Spin 4 Win розрахований на виграшні збіги за 100 лініями. Ігровий автомат Wild Bells 100 має збільшений барабан із п'ятьма осередками по вертикалі та чотирма по горизонталі. Дизайн апарату виконаний в помірному стилі і особливо сподобається любителям класичних слотів.

Безкоштовна гра на автоматі Wild Bells 100

У лінійці провайдера всі геймплей оснащені грою в безкоштовному режимі. На сьогоднішній день це обов'язкова умова майже всім розробникам. Гральний автомат Wild Bells 100 не став винятком і в ньому гемблер теж знайдуть демоверсію.

При відкритті вікна з грою кожен користувач отримує 10000 віртуальних монет. Запуск автомата не вимагає обов'язкової реєстрації. Щоб поновити ігровий рахунок у безкоштовній версії, необхідно просто оновити сторінку.

Панель керування знаходиться у нижній частині екрана. Зміна ставки зроблено у вигляді стрічки з кратним цілим числом кроком. Щоб зменшити або збільшити кількість ліній для комбінацій, доведеться увійти до прихованого меню через спеціальну кнопку в лівій частині поля. Там же можна змінити інші налаштування: мову, звук, турборежу, розгорнути слот Вайлд Беллс 100 на весь екран.

Спеціальні символи слота Вайлд Беллс 100

В апараті за задумом розробників представлено 10 елементів для створення комбінацій. Вісім із них – це базові предмети:

  • сімка,
  • підкова,
  • кавун,
  • виноград,
  • злива,
  • апельсин,
  • лимон,
  • вишня!

Вони створюють виграшні поєднання в лініях та мають різну цінність у грошовому еквіваленті. Найбільший прибуток може принести комбінація із 7.

У Wild Bells 100 також додано два спеціальні символи – дикий та скаттер. Останній виконує функцію універсального елемента, який у разі випадання щонайменше трьох зірок на одному полі, незалежно від розташування, приносить дуже вагомий дохід. На жаль, у цьому автоматі scatter не дає гравцю безкоштовних обертань.

Wild має ширші можливості. Він не може сам грати в лініях, але замінює собою символи не тільки у своєму осередку, а по всій вертикалі. Випадати дикий елемент може лише на 2, 3, 4 барабанах. Це звичайно своєрідне обмеження, але, з іншого боку, варто враховувати, що автомат на 100 ліній, тому виграшних комбінацій із заміною вайлдом усієї вертикалі може бути дуже багато.

Ризик-гра автомата Вайлд Беллс 100

Раунд подвоєння прибутку з одного обертання — це стандартний спосіб підігріти інтерес гемблера і можливість примножити свій дохід. Слот Wild Bells 100 за задумом програмістів не був оснащений цією можливістю, хоча багато автоматів такого класу раніше завжди мали таку опцію.

Причин, чому розробник вирішив не використовувати таку функцію, може бути кілька. По-перше, гра має дуже високий потенціал у плані лінійних комбінацій, тому що 100 варіантів для одного прокручування – це багато. По-друге, в геймплей більш розширеним функціоналом має дикий елемент. Він може замінюватись по всіх осередках вертикального барабана, а це означає ще більше виграшних комбінацій. Ймовірно, виробник наголосив саме на поєднаннях, а не на додаткових можливостях у множенні.

FAQ

Як грати у Wild Bells 100?

Щоб Wild Bells 100 грати онлайн, не знадобиться довго вивчати довідковий центр автомата. Все буде зрозуміло навіть для недосвідчених гравців. Відкривши сторінку слота в окремому вікні або через програму, ви відразу побачите, що основні налаштування винесені на передню панель автомата. Невелика проблема полягає тільки в зміні кількості ліній. Ця опція знаходиться у меню. Перехід туди можна здійснити через кнопку з трьома рисками.

Чи можна грати безкоштовно у Wild Bells 100?

У Wild Bells 100 грати безкоштовно можна відразу зі стартового вікна, гра в такому режимі завантажується автоматично, якщо ви не актуалізувалися на сайті Pin Up, тобто не увійшли до свого облікового запису. Демонстраційна версія має лише одне обмеження – кількість віртуальних монет. Кожному користувачеві нараховується по 10 000 кредитів від казино Пін Ап. Щоб оновити суму, скористайтеся кнопкою оновлення сторінки у своєму браузері або мобільному пристрої.

Що таке ризик-гра Вайлд Беллс 100?

Цей автомат не оснащений раундом на множення прибутку між обертаннями барабанів. Ця опція замінена на розширені можливості дикого символу та велику кількість лінійних комбінацій.

Як грати на гроші у Wild Bells 100?

Щоб грати у Wild Bells 100 на гроші, необхідно дві умови: бути зареєстрованим користувачем та поповнити баланс в особистому кабінеті. Реєстрація облікового запису робиться за кілька кроків, де знадобиться мінімум особистої інформації для створення облікового запису та підтвердження, що вам вже є 18. Поповнити рахунок можна як через банківські реквізити картки, так і іншими способами з представлених на сайті Пін Ап.

Як грати з мобільного телефону?

Для того, щоб у Wild Bells 100 грати з гаджетів, можна скористатися стандартною версією через браузер мобільного смартфона або планшета. Якщо ви хочете прискорити процес завантаження ігор, мати прямий доступ до спілкування з підтримкою та отримувати повідомлення швидше за інших користувачів про акції та подарунки від провайдера, то краще використовувати мобільний додаток.