АкціїТурніри

БОНУС ЗА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ +120% та 250 FS

Режим DEMO гри

Гральний автомат 777 Gems Respin

Ігровий автомат 777 Gems Respin — це справжня класика, в якій використовуються дорогоцінні камені, дзвіночки та сімки, але при цьому класика в сучасному стилі. Реліз не просто добре виглядає – він додає деякі додаткові функції, які виводять його за рамки традиційних речень. Так, тут всього три барабани та п'ять ліній виплат, але є також захопливий множник та функція повторних спінів, яка також складає символи на вашу користь. Якщо вам подобається такий розклад, спробуйте безкоштовно грати зараз.

Онлайн слот Starburst, ймовірно, є найвідомішою грою на тему дорогоцінного каміння, але ви напевно вже бачили не один тематичний реліз із коштовностями, тому виникає питання, що виділяється 777 Gems Respin з натовпу? Однією з причин є яскрава графіка, що привертає увагу. Темно-червоне сегментоване тло може здатися трохи шаблонним, але це дозволяє блискучим дорогоцінним каменям виділятися сильніше і яскравіше. Кожен символ має власний блиск.

Безкоштовна гра на автоматі 777 Gems Respin

У 777 Gems Respin грати безкоштовно досить просто:

  1. Кнопки знаходяться у правій частині екрана. Для отримання повного посібника з гри, включаючи таблицю виплат та бонусні функції, натисніть на маленьку літеру I у правому верхньому кутку.
  2. Під барабанами знаходяться два основних дисплеї. Зліва – ваш поточний баланс, за яким ви захочете стежити, щоб переконатися, що ви все ще перебуваєте у межах свого бюджету. Справа – ваша поточна ставка зі знаками плюс та мінус для регулювання рівня.
  3. Над цією стопкою монет ви побачите динамік, за допомогою якого можна вимкнути гучність.
  4. Регулювання ставки може також здійснюватися натисканням на стопку монет у нижньому правому кутку. Відкриється вікно, в якому відображаються всі можливі розміри ставок для вибору.
  5. Гра починається, коли ви або натискаєте на велику зелену кнопку Spin, щоб змусити барабани обертатися один раз, або активуєте автогра за допомогою меншої кнопки, розташованої трохи нижче. Автогра змусить барабани обертатися доти, доки ви не натиснете кнопку СТОП – жодних налаштувань чи обмежень немає.

Не забувайте веселитися!

Спеціальні символи слота 777 Геймс Респін

Таблиця виплат динамічна – вона підлаштовується під ваш поточний рівень ставки, за допомогою якого ви можете грати у 777 Gems Respin, як вам зручно. Однак вона досить проста, тому що, зрештою, ви можете одночасно отримати лише три символи, і кілька з них мають однакове значення. Ставка 0,10 надає вам таку таблицю виплат:

  • Коштовне каміння (фіолетове, зелене, оранжеве та червоне) = 0,50
  • BAR = 1.00
  • Дзвіночки = 5.00
  • 777 = 15.00

Якщо вам вдасться заповнити весь екран дев'ятьма однаковими символами, ви отримаєте множник x2, який подвоїть ваш виграш.

Бонуси автомата 777 Геймс Респін

Одна з додаткових функцій 777 Геймс Респін представлена у вигляді множника, але він застосовується тільки тоді, коли на барабанах з'являються символи низької вартості. Це означає, що тільки чотири дорогоцінні камені можуть скористатися подвійним множником. Оскільки комбо з дорогоцінного каміння зазвичай оплачується в 5-кратному розмірі ставки, повний екран такого каміння може в результаті принести 50-кратну ставку за цей раунд, включаючи і множник. Це пристойна виплата, але вона й близько не підходить до головного джекпоту гри 750x.

FAQ

Як грати в 777 Gems Respin?

У 777 Gems Respin грати онлайн дуже легко. Ви маєте список ставок від дуже доступних $0,10 за спін до максимальних $100, які в основному призначені для хайроллерів. Найбільш високооплачуваний символ Lucky 7 створює виграші в 150 разів більше ставки на кожній лінії. З урахуванням усіх 5 ліній, які є, ви зможете підняти джекаот до $75 000 за спін (750x ставка раунду).

Чи можна грати безкоштовно в 777 Gems Respin?

Відмінні коефіцієнти та низька дисперсія роблять цю гру дуже цікавою. Спробуйте гральний автомат 777 Gems Respin у тестовому режимі – запустіть його безкоштовно у Pin Up Ukraine та переконайтеся, наскільки він цікавий.

Що таке респіни в 777 Геймс Респін?

Найхарактернішим доповненням у 777 Gems Respin є функція повторних спінів. Для запуску такого потрібно дві речі. Перша – щоб як мінімум на двох барабанах випало однакове дорогоцінне каміння. Друге – щоб саме обертання не було виграшним.

Коли запускається функція повторного обертання, ви отримуєте не просто додатковий обіг. Під час респіну два барабани, складені в чарку, залишаться з однаковими символами. Обертатиметься лише третій барабан. Це означає, що ваші шанси на виграшну лінію значно збільшуються.

Як грати на гроші в 777 Gems Respin?

Щоб зануритися в цей слот, створіть обліковий запис на Pin Up Ua, перш ніж почати в 777 Gems Respin грати на гроші. Після реєстрації нові гравці отримають Welcome Bonus. Починайте грати та обертати барабани, як тільки закінчите з реєстрацією та поповненням депозиту.

Як грати з мобільного телефону?

Відповідь максимально проста і зрозуміла: у слот 777 Gems Respin можна чудово грати на мобільних телефонах через портативний сайт платформи. Наприклад, щоб запустити його на своєму смартфоні, достатньо зайти на сайт Pin Up через мобільний браузер. Сайт максимально точно повторює дизайн та оформлення інтерфейсу.