АкціїТурніри

БОНУС ЗА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ +120% та 250 FS

Режим DEMO гри

Гральний автомат Aztec Fire

Ігровий автомат Aztec Fire Hold and Win переносить гравців у джунглі Центральної Америки у пошуках багатств похованих цивілізацій. У центрі слота – знамениті респіни або Hold and Win, які компанія 3 Oaks використовувала у досить великій кількості своїх ігор. Попри цей стандартний підхід, реліз має безліч сюрпризів у рукаві у вигляді додаткових функцій, які активуються під час бонусів. Вони пропонують масу задоволення та фантастичні нагороди до 10 000-кратного збільшення ставки.

У центрі знаходиться велика сітка 5x4 з 20 виграшними лініями, на яких зображені тварини та стародавні ацтеки. На перший погляд, гра здається дуже дивовижною, з чіткими та реалістичними символами та високоякісними візуальними ефектами. Естетика гри була блискуче виконана командою дизайнерів, і Aztec Fire: Hold and Win, безумовно, є однією з найвізуальніших у спеціалізації стародавніх індіанців. Звуковий супровід також чудовий, оскільки він доповнює атмосферу і повністю занурює вас у дію.

Безкоштовна гра на автоматі Aztec Fire

У слот Aztec Fire грати безкоштовно на будь-якому пристрої, діапазон ставок становить від €0,2 до €30 за спін, тому для хайролерів тут не дуже багато варіантів. Волатильність знаходиться в середньому діапазоні, з оцінкою від розробника в 3 бали з 5, тому повернення мають відбуватися досить часто. RTP, проте, трохи нижче середнього – 95,5%. Найбільше вражає максимальний виграш у 10 000 разів більше ставки, який можна досягти завдяки спеціальним призовим функціям.

Спеціальні символи слота Ацтек Файр

Описуючи символи Ацтек Файр, їх вісім, розділених на дві категорії: низьку та високу вартість. Нижня половина складається з типових іконок карт від A до J, тоді як в останній – жаби, тукани, пуми та шамани ацтеків у зростальній послідовності.

Wild – це жінка-ацтек, яка також є найоплачуванішим символом у грі. Виграшна комбінація утворюється, коли три або більше однакових картинки випадають поряд на барабанах, а виграші за 5 однакових зображень виплачуються у розмірі від 0,5 x до 6 x від ставки. Вайлди, з іншого боку, сплачують до 20x ставки за виграш по лінії.

Бонуси автомата Ацтек Файр

Як уже говорилося раніше, бонус Hold and Win має вирішальне значення, щоб грати в Aztec Fire, і може бути запущений будь-якої миті, коли на барабанах одночасно з'являється 6 або більше бонусних символів. Всім ним надається випадкове значення множника ставки, яке може становити 1x, 1,5x, 2x, 2,5x, 3x, 3,5x, 4x, 5x, 6x, 8x, 10x або 12x від ставки.

Коли з'являється необхідна комбінація, символи, що запустили, залишаються на барабанах, а гравці потрапляють у бонусний раунд, в якому з'являються лише бонусні іконки. Функція Hold and Win починається на звичайній сітці, але барабани розширюються, коли збирається певна кількість бонусних символів до 5x8.

Гравці починають із трьох повторних обертань, і будь-який новий бонусний знак, який з'являється у полі зору, відновлює кількість повторних обертань до трьох. Крім бонусних символів, на барабанах можуть з'являтися унікальні символи джекпоту, які пропонують відповідні виплати з 20x, 50x, 100x та 1000x від ставки відповідно.

FAQ

Як грати в Aztec Fire?

Ось як почати в Aztec Fire грати онлайн:

  1. Виберіть свою ставку кнопками «=+/-» на панелі керування.
  2. Натисніть кнопку SPIN, щоб запустити барабани. Ви також можете використовувати автоматичну гру, щоб не натискати її постійно.
  3. Якщо у вас є поєднання символів, яке відповідає одному з виграшних комбінацій на лініях виплат, ви отримаєте виграш.

Гра в Aztec Fire повинна бути веселою та розважальною, тому не забувайте насолоджуватися процесом. Зверніть увагу, що перед початком гри ви можете ознайомитися з правилами та таблицею виплат, щоб зрозуміти, які комбінації символів є виграшними та які виграші вони пропонують.

Чи можна грати безкоштовно в Aztec Fire?

Безперечно. Граючи в слот Aztec Fire безкоштовно на Pin Up Ukraine, ви можете спробувати різні стратегії та дізнатися, як працює гра, без ризику своїми грошима. Однак ваші виграші також будуть віртуальними і не можуть бути переведені в готівку.

Що таке фріспіни в Ацтек Файр?

Функція безкоштовних обертань запускається при появі трьох символів Scatter, коли ви будете грати в Aztec Fire. Це призводить до 8 безкоштовних раундів та миттєвого грошового виграшу у розмірі подвоєної ставки. Бонус підпорядковується тим самим правилам, як і основна гра, крім того, що під час функції на барабанах з'являються лише дорогі символи. Нарешті, доступні респіни, а два або більше скаттерів, що з'являються протягом усієї гри, активують +3 додаткові обертання.

Як грати на гроші в Aztec Fire?

Щоб робити ставки на реальні гроші в Azteca Fire, вам необхідно створити профіль користувача. Підтвердьте свою особу та зробіть перший ігровий депозит. Почніть гру та виберіть діапазон ставок для кожного спіна.

Як грати з мобільного телефону?

Прекрасний геймплей та графіка, якими хвалиться гральний автомат Aztec Fire, однаково приємні на екранах мобільних телефонів та планшетів. Сумісний з усіма операційними системами цей слот можна запустити прямо з мобільної версії Pin-Up.