АкціїТурніри

БОНУС ЗА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ +120% та 250 FS

Режим DEMO гри

Гральний автомат Sun of Egypt

Ігровий автомат Sun of Egypt – це непрогресивний слот від провайдера 3 Oaks, який має рухомі вайлди, символи розкиду, бонусних ігор та безкоштовних обертань. Розмір максимального виграшу у грі становить 1 000х, і в неї можна грати як на настільних, так і на мобільних пристроях.

Sun of Egypt створена у традиційному давньоєгипетському фольклорі. Люди вірили, що сонце – джерело всього життя, а у відеослоті саме воно є джерелом величезних виплат із можливістю збільшити вашу ставку у тисячу разів. Цей слот є 5-барабанною матрицею з 25 ігровими лініями. Гравець може урізноманітнити свою гру безкоштовними обертаннями, а також бонусними іграми, в яких користувачі можуть виграти три різні джекпоти.

Безкоштовна гра на автоматі Sun of Egypt

Слот працює на 5 барабанах та 25 фіксованих лініях. Для того, щоб звикнути до тайтлу і в Sun of Egypt грати безкоштовно, необхідно вибрати одну ставку на лінію. Вона починається від 0.25 кредитів і може бути збільшена до 60 на спін. Це дуже низький поріг, який робить гру доступною для найширшого кола гравців різного рівня. З іншого боку, можливість збільшити ставку до 60 за одне обертання робить відеослот здатним принести до 600 як виграш на одній лінії в базовій грі.

Спеціальні символи слота Сан оф Єгипет

У відеослоті використовуються традиційні зображення як для рядових слотів (такі як гральні карти), так і для єгипетських автоматів. В такому випадку у грі представлені такі артефакти Єгипту, як анхи та скарабеї. Перша група включає гральні карти від J до A, які приносять від x5 до x50 за ставку на лінію і не з'являються на барабанах під час безкоштовних обертань. Друга група складається з єгипетських аксесуарів та оплачується вже вище – від х5 до х250.

Вайлди нічого не оплачують, вони просто замінюють будь-який неігровий значок, окрім скаттерів або бонусних іконок. Скаттери можуть з'являтися на барабанах 2, 3 та 4. Якщо хоча б три з них випадає на барабанах, гра виплачує х1 від загальної ставки та запускає безкоштовні обертання.

Сонце, що горить, — це бонусний символ. Вони з'являються у будь-якій позиції на будь-якому барабані під час базової гри та безкоштовних обертань. Коли в базовій грі або під час фріспінів випадає 6 або більше сонць, активується бонусний раунд, який дає шанс заробити додаткові гроші або навіть зірвати один із призів Джекпот. Бонусна гра побудована на механіці Hold and Win, що робить її справді захопливим доповненням до ігрового процесу.

Бонусний раунд Сан оф Єгипет

Випадання 6 або більше Сонць у базовій грі Сан оф Єгипет або під час безкоштовних обертань запускає бонусний раунд. Завдання гравця – зібрати та утримати якомога більше додаткових сонць, в ідеалі – 15. Відеослот дарує Великий Джекпот щоразу, коли гравцеві вдається впоратися із завданням та отримати максимум 15 сонців на барабанах.

Функція запускається з великого чищення: вона стирає з барабанів усі значки, окрім сонців, які стають липкими на час бонусної гри. Раунд дає три перші повторні обертання. Коли під час респінів на барабанах з'являється нове сонце, воно залишається на своєму місці та скидає лічильник до 3. Кожен такий значок має цифру, прикріплену до його диску, що горить, — його вартість, яка безпосередньо залежить від розміру ставки: чим вище ставка, тим більше значення. Ці значення становлять загальну виплату функції, що зараховується на баланс після її закінчення.

Деякі сонця можуть містити значення малого або великого джекпоту (х30 або х150 від загальної ставки відповідно), які потім додаються до призів, які виплачують інші іконки. Найкращий можливий результат функції – заповнення всіх порожніх позицій на барабанах бонусними символами, що означає Великий Джекпот або x1000 загальної ставки.

FAQ

Як грати в Sun of Egypt?

Щоб почати у Sun of Egypt грати онлайн, запустіть тайтл на сайті Пін-Ап. Математична модель поєднує в собі середньо-високий рівень волатильності та досить пристойний джекпот у 1000 разів. Діапазон ставок досить широкий від 0,25 до 60 за спін. Теоретичний RTP складає лише 95%.

Чи можна грати безкоштовно у Sun of Egypt?

Слот Sun of Egypt доступний у безкоштовній версії Pin Up Ua, поряд з багатьма іншими демо-версіями в великій бібліотеці оператора. Повертайте барабани стільки разів, скільки захочете, і знайдіть стратегію, яка підходить саме вам!

Що таке фріспіни Сан оф Єгипет?

Ця функція дозволяє Sun of Egypt грати з більшою вигодою, оскільки вона запускається безкоштовно, використовує тільки іконки з вищою таблицею виплат і може повторно тригериться без обмежень. Крім того, фріспіни можуть дати початок бонусній грі з великими виграшами до х1 000 від загальної ставки, що безумовно є гідним призом для будь-якої гри. Коли на барабанах випадають три скаттери а, вони виплачують x1 від загальної ставки та активують безкоштовні обертання.

Як грати на гроші у Sun of Egypt?

Щоб грати в Sun of Egypt на гроші, вам необхідно створити обліковий запис на Pin Up Ua та пройти процес підтвердження особистості. Крім того, ви отримаєте вітальний бонус під час реєстрації як нового користувача на цій платформі. Якщо ви маєте достатньо депозитного балансу для гри, ви можете відразу запускати цей ігровий автомат!

Як грати з мобільного телефону?

Гральний автомат Sun of Egypt повністю синхронізований з вашим мобільним пристроєм і працює без проблем на будь-якому девайсі. Щоб отримати зручну та гнучку програму з повним доступом до всієї бібліотеки ігор, встановіть Pin Up Casino на свій мобільний телефон.