АкціїТурніри

БОНУС ЗА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ +120% та 250 FS

Режим DEMO гри

Гральний автомат Sun of Egypt 2

Через рік після виходу першої гри компанія 3 Oaks приготувала її продовження. Ігровий автомат Sun of Egypt 2 став доступним з листопада 2020 року, і в ньому використовується та сама графіка на єгипетську тематику. У ній з'явилася функція Hold and Win, яку ви пам'ятаєте за оригінальним слотом. У наші дні цю функцію все частіше можна зустріти в іграх, а в поєднанні з тематикою Стародавнього Єгипту вона завжди бажана і має попит серед гемблерів.

Sun of Egypt 2 надає вам 25 ліній на 5 барабанах. Цього достатньо, щоб отримати виграш до 5 000 разів більше за ставку, але з умовою застосування повторних спінів Hold and Win. Додайте сюди вайлди, скаттери та безкоштовні обертання, і вам сподобається те, що ви побачите!

Безкоштовна гра на автоматі Sun of Egypt 2

Щоб у Sun of Egypt 2 грати безкоштовно, запустіть ігровий автомат на сайті ПІН-АП Україна. Як і в платній версії, ви можете вибрати загальну суму, і діапазон з мінімальної ставки $0,25, щоб активувати 25 ліній. З іншого боку, максимальна може сягати $60, де ставка на лінію становитиме $2,40.

З точки зору виплат, Sun of Egypt 2 дуже гарний, якщо навіть розглядати його звичайні комбінації символів. Навіть із вайлдами, що покривають усі позиції, 25 комбінацій, які вони утворюють, зрештою виплачують 12x на кожну лінію, або 300x загалом за спін. З бонусом Hold and Win можна досягти навіть більшого потенціалу, адже він дозволяє отримати 5 000-кратне збільшення ставки як головний джекпот.

Спеціальні символи слота Сан оф Єгипет 2

Серед спеціальних та особливих символів Сан оф Єгипет 2 ви швидко помітите Pharaoh Wild, значок, який принесе вам виграшні комбінації (12x ставка за 5 вайлдів), хоча зазвичай він використовується як заміна будь-якого зі звичайних картинок.

Горщик із золотом – це символ розкиду, який можна отримати на трьох барабанах (від 2 до 4), і всі вони знадобляться для запуску 8 безкоштовних обертань. Окрім того, що ви можете повторно запускати фріспіни, великою перевагою є те, що вони проходять без символів із низькою вартістю. На барабанах з'являються лише спеціальні іконки та зображення з високою цінністю.

Однак розкрити максимальний потенціал гри можна лише під час бонусної гри. Для цього використовується символ Сонця, який з'являється на барабанах і показує потенційні призи. Але він марний, якщо у вас не випаде щонайменше 6 сонць.

Бонуси автомата Сан оф Єгипет 2

Шукайте символи Scatter, які можуть з'явитися на барабанах 2, 3 або 4 під час гри. Якщо три значки випадуть на трьох центральних барабанах, активується функція Free Spins, і вам буде надано вісім обертань. Бонусна гра функціонує аналогічно до звичайної, за винятком того, що низькі символи видаляються з барабанів, а під час безкоштовних ігор доступні лише преміальні та бонусні іконки. Також вам доступні респіни: три символи Scatter, що з'явилися на барабанах з 2 по 4 під час бонусу, пропонують +8 безкоштовних обертань.

Бонусні символи з випадковим грошовим номіналом випадають на всіх барабанах під час ігрового процесу, а отримання 6 і більше символів у будь-якому місці під час основної гри або фріспінів викликає бонусний раунд Hold and Win Respins. Запускаючі символи, як і будь-які інші під час повторних спінів, будуть зафіксовані, поки ви будете в Sun of Egypt 2 грати на респінах. Гравці будуть відправлені на новий набір барабанів, що складається з порожніх осередків, бонусних та джекпот-символів.

FAQ

Як грати в Sun of Egypt 2?

Це керівництво має допомогти, як у Sun of Egypt 2 грати онлайн:

  1. У правому верхньому кутку слота ви помітите білу літеру I. Почніть із натискання на неї.
  2. Використовуйте стрілки зліва для прокручування таблиці, ліній виплат та пояснювального розділу про бонусні функції.
  3. Закрийте меню, щоб повернутися до гри.
  4. Елементи керування ставками прості у використанні, тому змінюйте ставку, натискаючи кнопки - та +.
  5. Автогра доступна, але дещо обмежена. При натисканні кнопки A барабани обертаються, доки ви не натиснете Stop.

Складіть розумний бюджет, а потім натисніть кнопку Spin, щоб почати!

Чи можна грати безкоштовно у Sun of Egypt 2?

Так, ви можете грати в Sun of Egypt 2 безкоштовно на Pin Up Ua без реєстрації на сайті або в мобільному додатку. Крім того, завдяки прямому партнерству з компанією Oak 3 ви можете безкоштовно отримати доступ до пробного режиму гри без лагів та інших технічних проблем.

Що таке джекпоти Сан оф Єгипет 2?

Пропонується чотири різні джекпоти в Sun of Egypt 2 (Mini, Minor, Big і Grand). Його символи з'являються у випадковому порядку під час бонусного раунду та виплачують відповідну суму. Заповнення барабанів 15 бонусними іконками дає бажаний Grand джекпот.

Як грати на гроші у Sun of Egypt 2?

Онлайн оператор азартних ігор PIN-UP.UA пропонує зареєстрованим користувачам можливість робити ставки на реальні гроші на слот Sun of Egypt 2. Для цього вам необхідно зареєструватися, створити обліковий запис гравця, зробити перший депозит і бути готовим грати для свого реального виграшу.

Як грати з мобільного телефону?

Гральний автомат Sun of Egypt 2 ідеально підходить для використання на смартфонах та планшетах. Для цього відвідайте мобільну версію Pin Up або завантажте програму оператора на свій телефон.