АкціїТурніри

БОНУС ЗА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ +120% та 250 FS

Режим DEMO гри

Ігровий автомат Book of Queen

Ігровий автомат Book of Queen це ще одна геніальна розробка від всесвітньо відомої гемблінг компанії Amatic. Популярний серед користувачів слот Book of Queen описує події давнього Єгипту. У пошуках скарбів та небувалих виграшів користувач здійснює обертання п'яти барабанів із десятьма лініями. Гра Книга Королеви має досить високий відсоток віддачі — майже 97%, що на руку всім відвідувачам казино.

Book of Queen має широкий ігровий потенціал. Гравець може використовувати безкоштовний спин, символи Cкаттера та Вайлда, а також запустити демо версію, автоматичний режим. На жаль, у цьому випадку немає бонусної гри, множника та «швидкого спіна».

Безкоштовна гра на автоматі Book of Queen

Гральний автомат Book of Queen має два режими відтворення — на гроші та безкоштовний. Book of Queen грати безкоштовно можна запустивши демо режим. Для того, щоб грати в демо реєстрація не потрібна. Суть процесу від цього не змінюється — користувачеві також потрібно запускати барабан і збирати воєдино однакові зображення.

Єдина відмінність полягає в тому, що ставка у такому випадку робиться на віртуальні монети. При цьому необхідно враховувати те, що виграш буде також у вигляді віртуальних накопичень, які неможливо вивести зі свого рахунку. Для запуску фрі версії автомата необхідно перед початком натиснути на відповідну кнопку на екрані.

Спеціальні символи слота Книга Королеви

Щоб успішно грати в Book of Queen і отримувати від цього не лише задоволення, а й фінансову винагороду, необхідно знати правила та значення символів. Оскільки правила тут не вимагають особливої ​​уваги, вони й так прості та інтуїтивно зрозумілі з перших хвилин перебування на порталі, зосередимося на знаках.

  • Основний символ слота – портрет Клеопатри. Він виконує функцію Скаттера та Вайлда. По-перше, Клеопатра замінює будь-яке інше зображення, завдяки чому комбінація одразу стає виграшною. По-друге, ця іконка запускає бонус — додатковий раунд.
  • Достатньо цінними у фінансовому плані є портрети трьох єгипетських богів. Лінія з їхнім зображенням приносить хороші дивіденди, але їхня кількість повинна налічувати щонайменше три символи.

Меншими за значенням та оплатою є звичайні карткові знаки. Сума виплати за них залежить від кількості знаків, що випали.

Ризик гра автомата Книга Королеви

У Book of Queen грати можна різними способами — на гроші чи демо, з безкоштовними обертаннями та бонусними раундами. Однак, на жаль, у цьому випадку не представлено функції ризик-гри. Хоч ризикова партія є досить вигідною, хоч і неоднозначною пропозицією, шукати її в цьому слоті немає сенсу. Натомість гемблери мають широкий доступ до інших можливостей.

FAQ

Як грати в Book of Queen?

Правила гри настільки прості, що вже з першого запуску користувач зможе спокійно орієнтуватися в основних моментах. Обов'язково перед запуском необхідно зробити певну ставку, що визначається самостійно та індивідуально. Далі залишається тільки дочекатися зупинки барабанів, і дивитися якісь комбінації збіглися. Виплати визначаються згідно з таблицею виплат.

Чи можна грати безкоштовно в Book of Queen?

Book of Queen грати онлайн можна безкоштовно. Для цього перед тим як запускати машину необхідно тільки вибрати демо варіант і почати свою фрі гейм. Весь процес буде повністю ідентичним з оригінальним. Єдина відмінність — ставка здійснюється без депозитів на віртуальні монети.

Що таке ризик-гра в Книга Королеви?

Ризик-гра — це додатковий раунд, який пропонується після випадання щонайменше трьох Скаттерів. Шанси на перемогу у цьому поєдинку становлять 50 на 50. У разі перемоги виграш збільшується щонайменше вдвічі. Але якщо ви програєте, то втратите зароблені до цього кошти. На жаль, чи, на щастя, у цьому автоматі не передбачено ризикової функції.

Як грати на гроші в Book of Queen?

Щоб грати на гроші, необхідно лише внести на особистий ігровий рахунок депозит і зробити ставку на реальні гроші. Далі все залежить від удачі та везіння. Які лінії збігатимуться, такі дивіденди будуть виплачені.

Як грати з мобільного телефону?

Слот розроблений так, що він повністю адаптується до будь-якого гаджету, включаючи мобільний телефон. Для цього навіть не треба завантажувати додаткові програми. Використовуйте будь-який зручний браузер для пошуку автомата та через нього запускайте гру.