АкціїТурніри
БОНУС ЗА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ +120% та 250 FS
Режим DEMO гри

Ігровий автомат Bounty Bonanza

Ігровий автомат Bounty Bonanza це справжній хіт серед гемблінг комьюніті, повз який просто неможливо пройти повз. Розробником Бонанза є популярний провайдер Amatic. Недаремно слот Bounty Bonanza підкорив серця багатьох користувачів. Кількість його шанувальників зростає з кожним роком. В онлайн казино Пін Ап Bounty Bonanza знаходиться в топі найкращих ігор.

Ігровий екран представлений трьома рядами з п'ятьма барабанами та десятьма лініями для здійснення ставок. Щоб Bounty Bonanza грати необхідно лише зробити ставку та запустити барабан. Для того, щоб отримувати від процесу не тільки задоволення, а й грошове заохочення ставка має бути на реальні гроші.

Гра має рекордно високий відсоток RTP — 97,04%, що оцінить кожен гравець. Приємний дизайн і тематика Дикого Заходу приваблює та радує око, а простота правил та інтуїтивно зрозумілий для експлуатації інтерфейс сприяє тому, щоб грати та запускати слот було максимально просто.

Безкоштовна гра на автоматі Bounty Bonanza

Гральний автомат Bounty Bonanza має два основні варіанти відтворення — на реальні гроші та демо режим. Bounty Bonanza грати безкоштовно можна саме у демо версії. Приємним моментом є той факт, що для цього реєстрація не потрібна.

Користувач перед тим, як зробити обертання, вибирає відповідний варіант (платний чи ні) і запускає машину. Весь процес в обох версіях є абсолютно ідентичним. Персонажі, зображення та правила тут однакові. Єдина відмінність – у валюті. Виграш, як і сама ставка у фрі режимі, відбувається у віртуальних монетах, які вивести зі свого рахунку і перевести на реальні гроші неможливо.

Демо це відмінний варіант особливо для початківців. Без будь-яких ризиків втратити власні кошти вони мають можливість випробувати нову машину, ознайомитися з правилами і зрозуміти, чи їм це подобається. При цьому Bounty Bonanza грати онлайн можна з будь-якого пристрою.

Спеціальні символи слота Бонанза

Щоб грати в Bounty Bonanza з максимальною вигодою, рекомендується ознайомитись із деякими нюансами. По-перше, слід з'ясувати, яку вартість має кожен символ, яка комбінація є найприбутковішою і як зробити максимально вдалий спин.

Всі іконки поділяються на високооплачувані та низькооплачувані. До дешевих знаків відносяться всі карткові позначення. Дорогими є 4 портрети бандитів та текіла. У слоті також представлений спеціальний Скаттер символ. Ним виступає плакат із винагородою. Щоб отримати бонус у вигляді десяти безкоштовних обертань необхідно зібрати як мінімум три скаттери. Гемблери можуть скористатися ще двома опціями - додатковою ставкою та покупкою бонусу.

Ризик гра автомата Бонанза

Щоб сума виграшу збільшилася вдвічі, а то й у чотири рази, можна запустити ризик-гру. Вона доступна для активації лише якщо виграш як мінімум у 400 разів перевищує початкову ставку. Користувач бере участь у додатковому картковому раунді. Йому необхідно вгадати масть або колір карти, перевернутої вниз обличчям. Шанси на успіх становлять 50 на 50. Виграш дуже приваблює, але треба бути готовим, що у разі програшу всі зароблені до цього ігрові кошти будуть втрачені.

FAQ

Як грати в Bounty Bonanza?

Правила максимально прості. Необхідно зробити ставку та запустити машину. Якщо випаде лінія з щонайменше трьома однаковими значками — вони будуть оплачені відповідно до їхньої вартості. Можна «вибити» додаткові фріспіни або купити бонус.

Чи можна грати безкоштовно в Bounty Bonanza?

Щоб грати безкоштовно у цьому слоті необхідно запустити демо версію. Вона є абсолютно ідентичним аналогом основного ресурсу, крім фінансової складової. У такому разі використовуються не реальні засоби, а віртуальні очки. Реєстрації для фрі режиму не потрібно. Її може запустити будь-який клієнт порталу.

Що таке ризик-гра Bonanza?

Ризик-гра — це унікальна можливість виграти ще більше. У додатковому раунді необхідно вгадати масть або колір карти, перевернутої вниз. Шанси на успіх становлять 50 на 50. При позитивному результаті сума подвоюється, при програші користувач втрачає все.

Як грати на гроші в Баунті Бонанза?

Для гри на гроші необхідно здійснити поповнення рахунку власними коштами. Після цього запустити режим звичайної гри та зробити ставку на реальні гроші.

Як грати з мобільного телефону?

Слот розроблений так, що він може адаптуватися під будь-який девайс із підтримкою інтернету. Якщо ви хочете гемблити з мобільного, використовуйте для цього будь-який зручний браузер мобільного пристрою.