Акції
Турніри
БОНУС ЗА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ +400% та 250 FS
Режим DEMO гри

Ігровий автомат Eye Of Ra

Слот Eye Of Ra з п'ятьма барабанами та 720 способами виграти. Виробник ігор Amatic вибрав незвичайну схему барабанів 3-4-5-4-3 та наповнив цей слот дикими символами та безкоштовними обертаннями. Цей слот з високою волатильністю пропонує RTP вище середнього у розмірі 96 відсотків і потенційний головний приз у 3600 разів більший за ставку.

Безкоштовна гра на автоматі Eye Of Ra

На відміну від слота з лінією виплат, виграші можуть бути отримані будь-звідки, оскільки виграшні комбінації символів приземляються на сусідніх барабанах, починаючи з крайнього лівого барабана. Налаштувати гру дуже просто, натиснувши кнопку ставки або натиснувши автозапуск, хоча немає складних функцій авто спин, що дозволяють контролювати свою гру.

У таблиці виплат є 12 символів, організованих у молодші члени королівської сім'ї, та кілька масок тварин, які репрезентують деяких другорядних єгипетських богів. Найбільш високооплачуваним символом є єгипетська королева, яка платить кількість в 10 разів більша за ставку за п'ять однакових.

Відносно низькі виплати за основною грою відповідають ігровому механізму з виплатою будь-якими способами. Він пропонує більше способів виграти, але менші виплати по лінії, ніж традиційний слот із лінією виплат. Тому можна Eye Of Ra грати онлайн новачкам.

Спеціальні символи слота Око Ра

Тут Eye Of Ra можна грати і насолоджуватися красивими символами. Слот типовий для гри, яка переносить до стародавнього Єгипту — дія відбувається всередині похоронної камери, вона фокусується на давньоєгипетському божестві сонця (Ра). Символи включають

  • A;
  • K;
  • Q;
  • J та 10 номіналів карт!

Ви також побачите Хора (бога-сокола), Анубіса (бог у вигляді пса) та фараона. Вона платить у 0,5, 4, 40 або 200 разів більше ставки за 2, 3, 4 або 5 на будь-якій з 10 ліній виплат.

Ризик гра автомата Око Ра

Раунд безкоштовних обертань: отримайте три, чотири або п'ять бонусних символів піраміди, щоб отримати приз у 2, 10 або 50 разів більше ставки та п'ять безкоштовних обертань. Під час бонусу безкоштовних обертань дикі символи додаються на другий, третій та четвертий барабани, а третій барабан покритий дикими символами. Дикі символи замінюють кожен символ, крім розкиданої піраміди, і платять 2,5x, 5x та 25x, коли три, чотири або п'ять однакових символів випадають під час будь-якого обертання.

FAQ

Як грати в Eye Of Ra?

Грати в демо Eye Of Ra дуже просто. Коли ви отримуєте 3 або більше водночас на барабанах в основній грі, ви активуєте функцію безкоштовних обертань, що пропонує гральний автомат Eye Of Ra. При присудженні 10 безкоштовних обертань для цієї функції випадковим чином вибирається спеціальний символ, що розширюється — коли цей символ з'являється, він розширюється, щоб зайняти весь барабан. Також можна повторно активувати функцію для 10 додаткових безкоштовних обертань.

Чи можна грати безкоштовно в Eye Of Ra?

Безкоштовні популярні ігрові автомати Eye of Ra пропонують безліч бонусів. Головний бонус — символ Піраміда, який приносить від 2000 до 50 000 монет максимум. тримати парі. З цією функцією буде запущено додаткові 5 додаткових обертань. Ставка залишається такою самою, як і сума, встановлена ​​до початку безкоштовних обертань. Щоб активувати цей режим, потрібна реєстрація. Кожен користувач може розрахувати на швидке створення власного кабінету.

Що таке ризик-гра Око Ра?

Можете спробувати Eye Of Ra грати безкоштовно і використовувати ризик гри. Якщо ви точно вгадаєте, чи буде карта червоною, чи чорною, виграш буде подвоєний. Також є можливість збільшити свій виграш у чотири рази, правильно вгадавши, яка з чотирьох мастей належить карті. Трефи, черви, бубни чи піки, що це? Якщо ви не зможете точно передбачити картку, всі виграші будуть втрачені.

Як грати на гроші в Eye Of Ra?

Так, зареєстрований обліковий запис оператора казино був би єдиним варіантом, щоб насолоджуватися реальними грошима і отримувати виграші. Кожного гравця у світі гемблінгу порадує гральний автомат Eye Of Ra на гроші.

Як грати з мобільного телефону?

Око Ра оптимізовано для мобільної гри з використанням технології HTML5, яка сумісна з пристроями Apple iOS та Android. Це ідеальний слот для початківців, оскільки інтерфейс дозволяє легко грати та грати, але остерігайтеся волатильності. Ви можете швидко спалити свій банкрол у пошуках найприбутковіших комбінацій у цьому слоті.