АкціїТурніри
БОНУС ЗА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ +120% та 250 FS
Режим DEMO гри

Ігровий автомат Lovely Lady X-Mas

Ігровий автомат Lovely Lady X-Mas – це різдвяна версія класичного апарату, що так полюбився багатьом гравцям. Фактично в ньому було змінено лише графічний інтерфейс. Весь функціонал та можливості залишилися такими ж, як і в попередній версії.

Безкоштовна гра на автоматі Lovely Lady X-Mas

Демо-режим призначений для ознайомлення з можливостями відеослоту. Досвідчені гравці можуть відразу перейти на платну гру, але новачкам варто пройти невелике навчання.

Гральний автомат Lovely Lady X-Mas у демо-версії дозволяє ознайомитися з:

  • ігрові елементи та їх комбінації,
  • отримання безкоштовних обертань,
  • тим, як запустити автогру!

За фактом гравцю буде доступний абсолютно весь ігровий потенціал (п'ять барабанів, десять нефіксованих ліній, можливість виставлення максимальної ставки в один клік, відключення звуку та вихід у повноекранний режим).

Спеціальні символи слота Лавлі Леді Ікс-Макс

Апарат можна віднести до класичних слотів виробника Аматік. В ігровому просторі є:

  • взаємозамінний елемент wild,
  • scatter для отримання фріспінів,
  • режим автоматичної гри!

У Лавлі Леді Ікс-Макс для отримання виграшу необхідно зібрати в лініях, що грають, комбінації з елементами, які мають найвищий номінал. Важливим джерелом прибутковості є безкоштовні обертання. Чим більше фріспінів, тим більше прибутку, тим більше, що при бонусній грі приріст грошей збільшується втричі.

Найбільший куш у Lovely Lady X-Mas можуть принести п'ять елементів wild, що випали, в одному ігровому полі. Від кількості скаттерів на одному екрані залежатиме кількість безкоштовних обертань. Цей бонус має еквівалент у монетах.

Ризик-гра автомата Лавлі Леді Ікс-Макс

Ігровий апарат не оснащений ризик-грою. Як показала статистика першої версії, ця можливість не мала особливої ​​популярності у користувачів. Саме тому компанія-виробник вирішила поки що від неї відмовитися.

Слот Lovely Lady X-Mas новорічна версія акцентує більше уваги на фріспіни. Саме ця бонусна програма багатьом припадає до душі, особливо гравцям, які віддають перевагу класичним автоматам.

FAQ

Відповіді на найпоширеніші питання від гемблерів.

Як грати в Lovely Lady X-Max?

Запустіть гру. Виберіть ставку від 10 до 500. Підберіть кількість ліній для гри з урахуванням того, що чим більше, тим ймовірність випадання виграшних комбінацій зростає. Ознайомтеся з основними елементами та можете сміливо починати у Lovely Lady X-Max грати.

Чи можна грати безкоштовно в Lovely Lady X-Max?

Програмна частина не оснащена вітальним роликом, але має демоверсію. Для цього користувачеві навіть не знадобиться реєстрація. Просто відкриваєте гру у додатку чи браузері та тестуєте весь функціонал. Єдина особливість полягає в тому, що кількість обертань у демо-режимі обмежена.

Що таке ризик-гра Лавлі Леді Ікс-Макс?

Розробник вирішив не додавати до цього слоту гру на множення виграшу з тієї чи іншої комбінації. Але в Lovely Lady X-Max грати онлайн можна і без таких можливостей, оскільки гра насичена низкою інших ефектних бонусів.

Як грати на гроші в Lovely Lady X-Max?

Якщо ви ще не зареєстровані на нашому сайті, пройдіть швидкий і простий процес активації облікового запису. Внесіть перший депозит на особовий рахунок і запустіть гру. Гроші будуть автоматично зараховані до системи ігрового апарату. Для новачків можна в Lovely Lady X-Max грати безкоштовно, щоб ближче познайомитися з усіма можливостями слота.

Як грати з мобільного телефону?

Для всіх клієнтів компанії доступний додаток онлайн-казино на платформах iOS та Android. Для цього заходьте у відповідний розділ на сайті, завантажуєте офіційну програму під вашу систему, реєструєтеся, якщо ви ще не встигли цього зробити – тепер ви можете безперешкодно грати в Lovely Lady X-Max на нашій платформі.