АкціїТурніри

БОНУС ЗА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ +120% та 250 FS

Режим DEMO гри

Гральний автомат Lucky Zodiac

Ігровий автомат Lucky Zodiac – це відеослот від Amatic з елементарною двовимірною графікою, стандартним функціоналом та непоганими бонусними можливостями. Напевно, найбільше він сподобається тим, хто любить раритетні онлайн-ігри. Розкладка барабана у ньому класична – 5 на 3, а кількість ліній для комбінацій – 10.

Безкоштовна гра на автоматі Lucky Zodiac

У провайдера Amatic усі апарати з демо-версією. У режимі безкоштовної гри користувачеві нараховується 10000 кредитів із можливістю підвищення ставки до максимальної. Щоб познайомитися з комбінаціями, гральний автомат Lucky Zodiac оснащений автогрою.

Для активації безкоштовної гри достатньо зайти на сайт, вибрати слот та можна крутити барабан. Реєстрація на першому етапі не знадобиться. Але якщо ви плануєте перейти в режим гри на гроші, краще пройти відразу процес активації акаунту, після чого вам будуть відкриті всі доступні сервіси на нашому сайті.

Спеціальні символи слота Лакі Зодіак

Хоча гра і здається на перший погляд старенькою, але все-таки у Lucky Zodiac є чим залучити не лише досвідчених користувачів. Основними елементами секторів є знаки Зодіаку. У свою чергу вони поділені на підгрупи:

  • червоні,
  • сині,
  • зелені,
  • фіолетові!

Виграшні комбінації в Лакі Зодіак можуть бути як за знаками, так і за кольорами. Спеціальний символ wild має декілька призначень:

  • множення виграшу комбінації на 2, 4, 6, 8, 10 залежно від кількості елементів, що випали, на одному ігровому полі,
  • три символи й більше надають гравцеві 10 безкоштовних обертань,
  • заміна в секторах на інші символи!

Якщо під час гри на фріспіни випаде ще три або більше сонця, то до наявних додасться 10 безкоштовних прокручувань. Фактично один спецсимвол виконує функцію і Вайлда, і Скаттера. Але це ще не все.

Ризик-гра автомата Лакі Зодіак

Що більша рідкість для австрійського виробника Аматік, слот Lucky Zodiac оснащений ризик-грою. Вона зроблена у класичному стилі з гральними картами. Гравцю необхідно вгадати колір масті карти, яка знаходиться сорочкою вгору центром екрана.

Подвоювати можна до нескінченності. Але обмеження все ж таки є, оскільки автомат не може дати з математичної точки зору більше, ніж закладено програмою у відсотковому співвідношенні. Та й цифрове поле для відображення суми також обмежене за кількістю знаків.

FAQ

Відповіді на запитання користувачів гри.

Як грати у Lucky Zodiac?

У Lucky Zodiac грати буде просто навіть новачкам. Запускаєте слот на нашому сайті. У лівому нижньому кутку ви побачите кількість кредитів, які у вас є. Правіше виставляєте ставку, її значення відображається у нижньому правому кутку. Натискаєте старт та граєте. Для зручності в слоті доступний режим гри. Будь-якої миті натисканням на ту ж кнопку її можна зупинити.

Чи можна грати безкоштовно в Lucky Zodiac?

Як і в багато інших ігор на нашому сайті, у Lucky Zodiac грати безкоштовно теж можна. Для цього не потрібно реєструватись. Просто запустіть гру, натисніть кнопку «продовжити» і ви вже в демо-версії слота. Кількість безкоштовних обертань барабана буде обмежена. Для перезапуску можна просто оновити сторінку сайту, після чого гра в режимі демонстрації запуститься заново.

Що таке ризик-гра Лакі Зодіак?

Це стандартна для такого класу автоматів гра на подвоєння. Грати в Lucky Zodiac на ризик можна після випадання будь-якої виграшної комбінації. Для цього необхідно вгадати колір масті карти, яка буде прихована. У верхньому правому куті ігрового поля відображаються номінали та кольори карт, які вже були до цього.

Як грати на гроші у Lucky Zodiac?

За правилами нашого онлайн-казино, гру на гроші можуть вести лише користувачі, яким виповнилося 18 років. Для цього пройдіть хвилинну реєстрацію, внесіть перший депозит і можете у Lucky Zodiac грати онлайн одразу. Вводити кошти можна будь-яким зручним способом із доступних на майданчику, але головне пам'ятати, що виведення грошей проводитиметься на ті ж реквізити.

Як грати з мобільного телефону?

Є два основні способи – через браузер смартфона або за допомогою нашої програми. Рекомендується завантажити саме програму, оскільки вона працює стабільно, споживає менше трафіку і зручніше у використанні. У ньому простіше не лише грати, а й відстежувати усі фінансові операції.