АкціїТурніри

БОНУС ЗА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ +120% та 250 FS

Режим DEMO гри

Ігровий автомат Magic Forest

Яскравий слот на PIN-UP.UA для любителів стилю фентезі. Незважаючи на те, що ігровий автомат Magic Forest не може похвалитися тривимірною графікою, він виглядає дуже насичено і цікаво. Двадцять ігрових ліній, типовий барабан 3 на 5, можливість отримання фріспінів — це далеко не все, чим ця відеогра може залучити гроші.

Безкоштовна гра в ігровий автомат Magic Forest

Щоб почати грати, не потрібно бути зареєстрованим користувачем. Наша компанія надає можливість кожному потенційному гравцеві абсолютно безкоштовно ознайомитися з пристроєм. Для цього достатньо запустити ігровий автомат Magic Forest в демо-режимі.

Ігрове поле повне різноманітних елементів:

  • номінал картки — принесіть найменшу кількість монет,
  • Підкова, конюшина та монета цінуються вище,
  • гриб і сонечко – найприбутковіші зі стандартних елементів,
  • спеціальні символи — принесіть не тільки збільшення виграшів, але й безкоштовні обертання!

Гра дуже швидка. Для початківців є розділ «Довідка», де можна ознайомитися з усіма ігровими комбінаціями та бонусними можливостями.

Спеціальні символи в слоті Magic Forest

В арсеналі слота Magic Forest є такі бонусні елементи:

  • leprechaun-wild замінюється у своєму секторі будь-яким символом, крім Scatter,
  • scatter – коли на одному ігровому полі випадає більше трьох елементів, гравець отримує право на 10 бонусних безкоштовних обертань, а виграш у таких фріспінах множиться на 3!

Wild, як і scatter, може випадати в будь-якому секторі. Це відрізняє гру від більш класичних версій, де, наприклад, символ заміни може з'явитися тільки на 2, 3, 4 барабанах. Плюс wild може грати лініями як самостійний символ. При цьому виграш від таких збігів може бути помножений на 5 і 10 залежно від числа.

Автомати ризик-ігор Magic Forest

Окремої уваги заслуговує ризик-гра в Magic Forest. На перший погляд, багатьом досвідченим гравцям це може здатися стандартним. Карткова гра на вгадування кольору. У центрі є прихована карта, і гравцеві потрібно просто клацнути по будь-якій стороні, чорній або червоній. Якщо вибір зроблено правильно, виграш подвоюється.

Є одна чітка особливість, яка суттєво відрізняє ризик-гру в цьому слоті від багатьох інших. Під час процесу гравець може зняти половину ставки в будь-який момент. Навіть якщо користувач буде множити 10 разів поспіль, перед кожним наступним раундом він може вивести 50% виграшу. Певною мірою в Magic Forest можна грати з меншими ризиками.

Поширені запитання

Ось відповіді на найпоширеніші запитання про цей слот.

Як грати в Magic Forest?

Почніть гру на нашому сайті. Виберіть кількість ігрових ліній. Зробіть ставку. Натискайте кнопку «Пуск», доки не з’явиться виграшна комбінація. Після цього прибуток можна примножити. Для любителів помірних розваг у Magic Forest вбудована можливість гри в автоматичному режимі. Але зауважте, що в цій версії ризик-гра недоступна.

Чи можна грати безкоштовно в Magic Forest?

Для користувачів нашої платформи майже всі ігри доступні в демо-режимі. Для цього необхідно негайно зареєструватися. Кожен користувач може грати в Magic Forest безкоштовно на нашому сайті в будь-який час доби. Для цього ви можете зайти на сторінку з ігровим пристроєм, після завантаження натиснути кнопку Продовжити і встановити найбільш відповідні налаштування. Для початку ви отримаєте 10 000 кредитів.

Що таке ризик-гра Magic Forest?

Гра на подвоєння в автоматі має типову форму. Гравець повинен вгадати масть карти, відкритої догори. Якщо вибір зроблено вдало, гравець може спробувати удачу ще раз, і так, по суті, до нескінченності. У Magic Forest можна грати зі зниженим ризиком, тобто під час самої гри користувач може забрати половину виграшу між раундами.

Як грати на гроші в Magic Forest?

Оптимально пройти процедуру реєстрації нового користувача менш ніж за хвилину і поповнити рахунок в особистому кабінеті хоча б на мінімальну суму. Після цього буде доступна можливість грати в Magic Forest онлайн. Ви можете зробити депозит за допомогою кредитної картки, електронного гаманця або жетонів криптовалюти. Виведення коштів здійснюється так само як і введення.

Як грати з мобільним телефоном?

Є два варіанти: через браузер мобільного пристрою або завантаживши програму за посиланням, вказаним у меню. Ви можете вибрати будь-який варіант, але, як показує статистика, перевагу віддають гравці з досвідом. Це більш практично і зручно. Він завжди під рукою і там легше відстежувати всі ігрові та фінансові моменти.