АкціїТурніри

БОНУС ЗА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ +120% та 250 FS

Режим DEMO гри

Ігровий автомат Magic Owl

Як і деякі інші слоти від виробника Amatic, ігровий автомат Magic Owl можна віднести до класичних апаратів з Вайлдом, Скаттером та розширеною ризик-грою. Професійним гемблерам гра подобається через велику кількість варіацій виграшних ліній, а саме 50. При максимальній розкладці дуже складно зірвати куш, але для любителів тривалих посиденьок ця гра — саме те, що треба.

Безкоштовна гра на автоматі Magic Owl

Режим демо-гри запускається навіть без реєстрації. Просто відкрийте гральний автомат Magic Owl на сайті Pin-Up, запустіть гру через кнопку Продовжити, виставте кількість ліній, ставку та крутіть барабан. Кожному гравцеві на ознайомлення з відеогрою на гроші надається 10000 монет. Якщо вам вдасться швидко програти всі кредити, ви можете перейти на гру на реальні кошти або оновити сторінку і випробувати демо-версію.

Ігровий інтерфейс має цілком стандартну форму. Нижче під ігровим полем ви побачите кнопки:

  • автогра,
  • допомога,
  • гра на ризик,
  • лінії,
  • ставка,
  • старт!

У верхній частині розташована панель управління Меджік Оуел. Тут знаходиться регулювання звуку, кнопка виходу в повноекранний режим та довідковий центр.

Спеціальні символи слота Меджік Оуел

Особливі символи в слоті можна розбити на дві категорії:

  • замінний будь-який елемент – topaward wild,
  • магічний шар для отримання безкоштовних обертань — bonus spins!

Перший, як і в інших апаратах, може замінити будь-який інший, крім Скаттера, для побудови виграшної комбінації. Другий у разі випадання кількості мінімум трьох штук на ігровому полі надасть гравцеві 5 фріспінів.

Magic Owl Вайлд при бонусних обертаннях може поєднатися з ще одним елементом — совою. Таким чином, виграш спина може значно збільшитись.

Ризик-гра автомата Меджік Оул

Гра на множення є цікавою комбінацією:

  • відгадайте колір гральної картки і сума ставки помножиться на два,
  • вгадайте масть, і виграш збільшиться вчетверо!

Є ще одна опція: можливість забрати половину ставки перед кожним раундом множення. У Magic Owl грати на ризик можна доти, доки ви не програєте або не зможете перевищити ліміт можливого прибутку. Це пов'язано з тим, що поле, де відображається сума виграшу, має кінцеву кількість символів.

FAQ

Відповіді на запитання, що часто ставляться.

Як грати в Magic Owl?

Найпростіше прямо зараз запустити гру на нашому сайті та подивитися всі можливості апарату у справі. На нашому майданчику ви можете грати в Magic Owl безкоштовно або на реальні кошти. Для того, щоб перейти в гру на гроші, необхідно зареєструватися та зробити перше поповнення особистого рахунку.

Чи можна грати безкоштовно в Magic Owl?

Майже кожен слот онлайн-казино доступний для гри в демо-режимі. Для цього необов'язково бути зареєстрованим гравцем. Але якщо ви хочете скористатися всіма плюсами бонусної програми, краще просто зараз пройти короткий процес реєстрації і зробити перший депозит для отримання подарунка від нашої компанії.

Що таке ризик-гра Мейджик Оул?

Слот Magic Owl оснащений ризик-грою, яка має кілька рівнів. По-перше, ви можете просто вгадати колір гральних карт, чорний або червоний, і подвоїти ставку. Другий варіант дещо складніший. Гравцеві знадобиться відгадати масть карти. У такому разі виграш помножиться на чотири.

Як грати на гроші в Magic Owl?

Щоб почати грати в Magic Owl на реальні гроші, достатньо зареєструватися та внести перший депозит хоча б на мінімальну суму. Після успішно виконаних цих процесів гравець може приступати до гри на власні кошти. Поповнити рахунок можна з банківської картки через електронний гаманець або криптовалюту.

Як грати з мобільного телефону?

Для всіх користувачів нашого сайту за допомогою смартфона можна в Magic Owl грати онлайн через мобільний браузер або офіційну програму. Завантажити програму для мобільних пристроїв з різною операційною системою можна прямо зараз, перейшовши за відповідним посиланням.