АкціїТурніри

БОНУС ЗА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ +120% та 250 FS

Режим DEMO гри

Гральний автомат Mermaid's Gold

Ігровий автомат Mermaid's Gold від Amatic на 10 ліній точно сподобається фанатам слотів на морську тематику. Звичайно, графічний дизайн апарату не виділяється вишукуванням, але в цілому м'які тони роблять його дуже приємним для очей. Інтерфейс для досвідчених гравців точно буде звичним, а новачкам не важко розібратися в ньому за кілька хвилин.

Безкоштовна гра на автоматі Mermaid's Gold

У відеослоті застосовано стандартну розкладку барабана 3 на 5. Для користувачів, які ще не встигли зареєструватися на сайті, можна в Mermaid's Gold грати безкоштовно в демо-режимі. Кожному гемблеру буде зараховано на рахунок 10000 віртуальних монет, за допомогою яких він зможе ближче познайомитися з усім функціоналом геймплею.

Сюжет гри цілком типовий для компанії виробника Аматік. До звичайних елементів на ігровому полі належать:

  • карткові номінали,
  • морська зірка та черепашка,
  • екзотична рибка,
  • дельфін та черепаха!

Комбінації з останніх принесуть найбільший дохід. А ось карткові номінали, як і в багатьох інших автоматах, найменший.

Спеціальні символи слота Мермейдс Голд

В гральний автомат Mermaid's Gold інтегровані звичні для досвідчених користувачів і початківців спеціальні символи, які приносять усіма улюблені бонуси. А саме:

  • wild русалочка – може замінити будь-який елемент на ігровому полі,
  • scatter скриня – дає додатковий виграш, а при випаданні 3, 4, 5 символів на одному екрані надає гравцю 10 фріспінів!

Символ русалка не тільки може замінювати ігрові знаки, а й при цьому подвоювати виграш по лінії. Скаттер, як і інших автоматах, грає будь-якої позиції.

Ризик-гра автомата Мермейдс Голд

Слот Mermaid's Gold доповнений ризик-грою на множення. Причому гравцям надається вибір:

  • подвоїти ставку вгадавши масть карти,
  • помножити виграш зі спіна на 4 відгадавши масть!

У кожному раунді можна варіювати варіанти. Будь-якої миті гемблер може забрати половину ставки. Це у своєму роді деяке підстрахування, якщо ви вже досягли певного успіху в ризик-грі. Мермейдс Голд пропонує вам зберегти частину виграшу.

FAQ

Питання та відповіді щодо відеслоту Мермейдс Голд.

Як грати в Mermaid's Gold?

Відкрийте сторінку слота на нашому сайті. Запустіть гру. Внизу екрана знаходиться панель керування, де необхідно виставити кількість ліній і ставку. Якщо ви новачок у цьому геймплей, то можете скористатися кнопкою Допомога. Там ви зможете побачити всі ігрові комбінації, що дають бонусні символи, як враховуються лінії.

Чи можна грати безкоштовно в Mermaid's Gold?

Кожен виробник інтегрує у свої слоти демо-версію, особливо це стосується сучасних апаратів. У Mermaid's Gold грати онлайн на нашому сайті можна безкоштовно та на гроші. Для демогри обов'язкова реєстрація не знадобиться. Ви можете просто ознайомитися з можливостями слота, а потім приступати до реєстрації та внесення першого депозиту.

Що таке ризик-гра Мермейдс Голд?

Фактично це гра на збільшення ставки з виграшного спіна. У Mermaid's Gold вона розділена на два варіанти: вгадати колір гральної картки та подвоїти прибуток або відгадати масть та помножити виграш на чотири. Також перед кожним раундом гравець може повернути на основний рахунок половину отриманого прибутку.

Як грати на гроші в Mermaid's Gold?

Для цього буде потрібна реєстрація на нашому порталі та внесення першого депозиту, достатньо поповнити особовий рахунок на мінімальну суму. Але якщо ви бажаєте грати в Mermaid's Gold, маючи певний запас міцності, то можете виконати поповнення за акційними умовами. Кожному новому користувачеві ми надаємо від 130% до першого депозиту.

Як грати з мобільного телефону?

Найкраще для цього встановити програму на смартфон. Так ви зможете в Mermaid's Gold грати будь-якої миті без використання браузера, не вводити постійно логін і пароль до облікового запису. Завантажити його можна за посиланням на нашому порталі.