АкціїТурніри
БОНУС ЗА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ +120% та 250 FS
Режим DEMO гри

Гральний автомат Nicer Dice 100

Оригінальний ігровий автомат Nicer Dice 100 – це добре продумане поєднання 100 виграшних ліній та бонусних можливостей. Апарат виконаний у знайомій багатьом фруктово-ягідній тематиці, а додатковими символами є сімка та гральні кістки. Інтерфейс зроблений у звичному стилі без можливості ризик-гри, але з авторежимом.

Безкоштовна гра на автоматі Nicer Dice 100

Щоб запустити гральний автомат Nicer Dice 100 у режимі безкоштовної гри, достатньо відкрити сторінку слота у своєму браузері або програмі нашого сайту. Функціонал буде доступний такий самий, як і у грі на гроші. Усі кнопки меню також будуть активними.

Користувачам демо-версії представлено:

  • 10000 віртуальних кредитів,
  • можливість зміни ставки за один спин від 500 до 1500 монет,
  • налаштування звуку та повноекранного режиму!

Варто врахувати, що є обмеження щодо кількості безкоштовних прокручувань в Найсер Дайс 100. Якщо система виведе повідомлення, що гра закінчена, то для продовження просто оновіть сторінку браузера або програми.

Спеціальні символи слота Найсер Дайс 100

Основним спеціальним символом у грі є 7. Вона може зіграти як вайлд та як самостійний елемент. У разі при максимальній розкладці може принести 3000000 монет. У першому варіанті все залежить від того, на який символ вона змінюватиметься.

Слот Nicer Dice 100 має ще один цінний бонусний знак — гральні кістки. Це не стандартний у звичному розумінні скаттер, а скоріше wild-множник. Ось які особливості він має:

  • з'являється лише на третьому вертикальному барабані,
  • замінює символи по всій вертикальній лінії,
  • випадкова сума примножує виграшні лінії в еквіваленті від 2 до 12!

З огляду на те, що Nicer Dice 100 має дуже велику кількість ліній, це може значною мірою збільшити можливий прибуток навіть з однієї прокрутки.

Ризик-гра автомата Найсер Дайс 100

Слоти такого класу рідко оснащуються ризик-грою. В цьому випадку апарат теж не дає змоги помножити виграш з одного спина. Такі автомати спрямовані на бонусні ігри з вайлдом. Середня волатильність апарату з ризик-грою може зробити його збитковим.

FAQ

Відповіді на найчастіші питання, пов'язані з цим відеослотом.

Як грати в Nicer Dice 100?

Почніть у Nicer Dice 100 грати онлайн прямо зараз на нашому сайті. Відкрийте сторінку з грою або у програмі. Виставте кількість ігрових ліній. Встановіть прийнятну вам ставку. Періодично натискайте кнопку Старт для прокручування або запустіть режим автоігри.

Чи можна грати безкоштовно в Nicer Dice 100?

Для кожного користувача мережі інтернет на нашому сайті представлена ​​демо-версія даного апарату. Можливість гри в тестовому режимі доступна всім без винятку та без реєстрації. Достатньо зайти на сайт, запустити слот, після чого вам буде нараховано 10 000 віртуальних монет.

Що таке ризик-гра Найсер Дайс 100?

Грати в Nicer Dice 100 на ризик неможливо. Розробники з низки об'єктивних причин не передбачили такої можливості.

Як грати на гроші в Nicer Dice 100?

На нашому сайті запустити гру на гроші може будь-який зареєстрований користувач, який досяг повноліття. Створіть обліковий запис прямо зараз, поповніть баланс в особистому кабінеті і можете відразу ж у Nicer Dice 100 грати на реальні кошти.

Як грати з мобільного телефону?

Для цього вам знадобиться мобільний браузер або програма від нашої компанії. Завантажити спеціальну програму можна прямо зараз, перейшовши за посиланням. Встановити програму можна на смартфони як з операційною системою Андроїд, так і з IOS. Після реєстрації та поповнення першого депозиту можна буде у Nicer Dice 100 грати безкоштовно та на гроші.