АкціїТурніри

БОНУС ЗА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ +120% та 250 FS

Режим DEMO гри

Ігровий автомат Nicer Dice 40

Стильний ігровий автомат Nicer Dice 40 – це відмінний слот для тих, хто любить випробовувати удачу в онлайн казино на іграх із середнім показником RPT у 95%. Після запуску апарата на нашому сайті перед гемблером відкриється ігрове поле з 40 виграшними лініями та бонусними символами. Основне завдання користувача – підібрати оптимальний варіант поєднання ліній та ставки для отримання найбільшого профіту.

Безкоштовна гра на автоматі Nicer Dice 40

Демо-версія в даному апараті є, тому кожен гравець може у Nicer Dice 40 грати безкоштовно навіть без реєстрації. Після запуску вам буде надано:

  • 10000 пробних монет,
  • можливість регулювати ставку та кількість ліній,
  • режим автоігри,
  • налаштування звукових конфігурацій та повноекранного режиму,
  • вхід до довідкового центру!

У будь-який момент ви зможете перейти на гру у реальних грошах. Для цього пройдіть процес хвилинної реєстрації, поповніть депозит в особистому кабінеті та при запуску слота кошти будуть автоматично зараховані на ігровий рахунок у Nicer Dice 40.

Спеціальні символи слота Нейсер Дайс 40

В апараті з бонусами цікаво все. Тут можна зустріти звичний Вайлд у вигляді сімки, який може принести найбільший куш. Також є особливий символ – гральні кубики. Їхні можливості в грі наступні:

  • випадають лише на третьому барабані по вертикалі,
  • змінюють всі елементи у вертикальному рядку,
  • загальний виграш по лініях у випадковому порядку може бути помножений на коефіцієнт від 2 до 12!

У поєднанні із символом wild це справжня золота жила. Можна зірвати просто нереальний джекпот на Нейсер Дайс 40. Тому гра користується величезною популярністю не тільки досвідчених гемблерів, але й новачків.

Ризик-гра автомата Нейсер Дайс 40

На жаль, у відеослотах з такими показниками волатильності та RTP практично нереально зустріти гру на ризик. З програмної точки зору це абсолютно виправдано, тож розробник навмисно не інтегрував таку опцію.

Гральний слот Nicer Dice 40 насичений бонусними можливостями. При поєднанні певних комбінацій немає сенсу множити ставку спина, оскільки банально не вистачить місця у цифровому полі розміщувати одержуваної суми.

FAQ

Відповіді на найважливіші питання щодо цієї гри.

Як грати в Nicer Dice 40?

Запустіть гру – перед вами відкриється ігрове поле 3 на 5. Виберіть кількість ліній та відрегулюйте ставку. Тепер ви можете у Nicer Dice 40 грати онлайн за допомогою періодичного натискання кнопки Старт або в автоматичному режимі.

Чи можна грати безкоштовно в Nicer Dice 40?

Кожен відеослот на нашому сайті оснащений можливістю презентаційної гри. У демо-режимі гравцю будуть доступні всі функції апарату без обов'язкової реєстрації. Достатньо запустити гру на своєму ноутбуці чи смартфоні, виконати основні налаштування та для ознайомлення будуть нараховані на слот Nicer Dice 40 віртуальні монети у кількості 10000 штук.

Що таке ризик-гра Нейсер Дайс 40?

В апараті не передбачено можливості гри на множення. Це пов'язано з особливістю спеціальних символів і математичною системою побудови гри.

Як грати на гроші в Nicer Dice 40?

Грати в Nicer Dice 40 можуть будь-які користувачі, яким виповнилося 18 років. Для цього достатньо зареєструватися на нашому майданчику та поповнити основний рахунок в особистому кабінеті за допомогою кредитної картки чи електронних грошей. Виведення коштів здійснюватиметься на ті ж реквізити, з яких буде запроваджено.

Як грати з мобільного телефону?

Найпростіший та оптимальний варіант – це завантажити наш офіційний додаток Пін-Ап. Так ви зможете у Nicer Dice 40 грати безперешкодно, незалежно від якості роботи браузера на смартфоні. Якщо ви вже зареєстровані на нашому порталі, вам необхідно буде увійти в обліковий запис стандартним способом.