АкціїТурніри

БОНУС ЗА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ +120% та 250 FS

Режим DEMO гри

Гральний автомат Gemini Joker

Ігровий автомат Gemini Joker із колекції провайдера Betsoft нагадає механічні ретро-слоти. Цей казуальний фруктовий апарат із веселими джокерами має показник віддачі 95,61%.

Слот належить до категорії новинок, його реліз відбувся наприкінці травня 2022 року. Показник волатильності – середній, а розмір максимальної виплати – x875.

П'ятибарабанний слот Gemini Joker зі схемою ігрового поля 5x3 налічує лише 5 ліній. На гемблера чекають дикі символи, опція синхронізованих барабанів, бонусне колесо, мультиплікатори. Ретро-автомат оформлений у сучасному ключі – один із блазнів-джокерів, який спостерігає за ігровим процесом, буквально зачаровує своєю харизмою.

Ігрове поле представлене у вигляді арени цирку. Задній план візуалізований у вигляді шахівниці. В ході ігрового процесу геймера очікують яскраві анімаційні ефекти, зміна фону заднього плану, підсвічування, а також приємне аудіосупровід. Особливо яскраво на додатковому екрані виникає бонусне колесо, що є різнобарвною рулеткою, обрамленою чарівним сяйвом. Дизайн ігрового автомата передає непередбачувану та святкову атмосферу, в якій джокери-близнюки дають містичну виставу.

Безкоштовна гра на автоматі Gemini Joker

Гральний автомат Gemini Joker доступний у режимі «демо». Безкоштовна сесія може бути активована гравцем у гостьовому режимі, без реєстрації. Геймеру надається певна кількість умовних монет. Вони призначені для здійснення віртуальних ставок – щоб у Gemini Joker грати безкоштовно. Перевага демогри полягає в можливості ознайомитись із правилами автомата. Нестача – відсутність можливості отримати справжні виграші.

Спеціальні символи слота Джемінай Джоукер

У грі Джемінай Джоукер є два типи джокерів. Вони представлені у вигляді зображень блазнів-близнюків. Один із них, класичний Wild, замінює рядові ігрові елементи. Це блазень у синьо-червоному ковпаку.

Другий джокер – у жовто-зеленому одязі, який не тільки замінює прості піктограми, а й є диким множником. Всі комбінації за його участю отримують коефіцієнт x2, а при формуванні комбінацій з двома такими Wild геймер отримує множник x4. Чим більше джокерів складає комбінацію, тим більш вагомий множник покладений на гемблеру. Максимальний показник коефіцієнта – x32.

На позиціях слота також змінюються зображення сріблясто-золотої зірки, кісток для гри в крепс, кавуна, сливи та вишні.

Ризик гра автомата Джемінай Джоукер

Класична ризик гра в Gemini Joker відсутня, проте автомат порадує іншими бонусними можливостями. Так, якщо вертикалі під номерами 1 і 2 продемонструють однаковий набір піктограм, запуститься функція зв'язаних барабанів. Барабани під номерами 1 і 2 зафіксуються, а решту зроблять респін.

Бонусне колесо запускається, якщо геймеру вдалося отримати ідентичні знаки на всіх барабанах. Обертання колеса подарує мультиплікатори в діапазоні x2 – x10. Важливий нюанс: при випаданні хоча б одного символу, що заміщає Wild, ця опція не активується.

FAQ

Як грати в Gemini Joker?

Грати в Gemini Joker не складно. Рекомендується наперед вивчити інформаційний розділ, таблицю виплат та схеми побудови комбінацій. Геймер призначає ставки із запропонованого діапазону. Потім потрібно активувати обертання барабанів. Головна мета гравця – створювати призові ланцюжки з однакових символів, які розташовані безперервно зліва направо. Комбінація завжди примикає до останнього барабана номер 1.

Чи можна грати безкоштовно в Gemini Joker?

Так, можна в Gemini Joker грати без поповнення депозиту та реальних ставок. Гра на умовні монети дозволяє зберегти динаміку сесії, особливості ігрового процесу.

Що таке ризик-гра Джемінай Джоукер?

Міні-раунд, який активується користувачем після створення виграшної комбінації, називають грою на ризик. Ця гра передбачає рішення інтуїтивного завдання з шансами 50 на 50. Однак в алгоритмах слота цей вид додаткового режиму відсутня.

Як грати на гроші в Gemini Joker?

Ставки варіюються в діапазоні від 0,1 до 10 ігрових кредитів. Перед тим, як робити ставки й в Gemini Joker грати онлайн, потрібно зареєструватися, пройти верифікацію та поповнити депозит. Доступні методи внесення депозиту наведені у вкладці «Каса», яку можна відвідати, перейшовши з особистого профілю.

Як грати з мобільного телефону?

Гра з мобільного відбувається динамічно, зберігає алгоритми слота, графічні особливості. Автомат Gemini Joker працює на базі сучасних технологій JS, HTML5. Єдина відмінність сесії з мобільного – інше розташування кнопок функціональної панелі. Для активації автомата зі смартфона потрібно перейти в мобільну версію казино або встановити клієнта.