АкціїТурніри
БОНУС ЗА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ +120% та 250 FS
Режим DEMO гри

Гральний автомат Kensei Blades

Фарбовий ігровий автомат Kensei Blades азіатської тематики з героями, зображеними в стилі аніме, компанія Betsoft представила в середині травня 2022 року. Показник віддачі даного слота досягає 95.12%. Ступінь дисперсії – середня, що говорить про потенційну можливість отримати непогані призи. Максимальна виплата слота досягає x3414 ігрових кредитів.

Слот Kensei Blades відрізняється нестандартною побудовою ігрової сітки: її схема – 3x4x5x4x3. Кількість виграшних ліній – 720. Комбінації зараховуються в обидві сторони, що підвищує шанси створення виграшних послідовностей. На гемблера чекає спеціальна символіка, фіксація піктограм, вільні обертання, додаткові фріспіни.

Сюжет слота майстерно обігрує тему чаклунства Стародавньої Азії, радує мультяшними зображеннями східних героїв і воїнів у дусі аніме. Кенсей - це титул майстерного фехтувальника, який є одним з головних героїв автомата. Геймера чекають на незабутні пригоди.

Радує і ефектний дизайн слота. Задній план візуалізований у вигляді яскравої природної локації із зеленими деревами, блакитним небом, рожевими сполохами зорі. По обидва боки від ігрової сітки розташовуються герої: могутній воїн і дівчина-чарівниця з рожевим волоссям. Ефекти анімації прикрашають онлайн-сесію. Колір заднього плану може змінюватися під час гри. Сесію супроводжує приємна мелодія у східному стилі.

Безкоштовна гра на автоматі Kensei Blades

Запустити гральний автомат Kensei Blades пропонується на умовні монети без реальних грошових вкладень. Для цього геймеру можна залишатися на сайті в гостьовому режимі без створення облікового запису. Безкоштовна сесія – чудовий варіант для практичного вивчення особливостей, правил автомата. Геймеру нараховуються фан-кредити, що відображається на стані ігрового рахунку. З їхньою допомогою гравець робить ставки. Якщо умовні монети закінчилися, необхідно зробити перезавантаження сторінки, щоб Kensei Blades грати безкоштовно знову.

Спеціальні символи слота Кенсеї Блейдз

На позиціях слота Кенсеї Блейдз під час гри можуть змінюватися загадкові символи у вигляді меча, чарівного жезла, щита, каски. Найдешевші знаки – зелена зірка, сонце та півмісяць, рожеве серце: вони виконані у вигляді самоцвітів. Найдорожчі символи – мечі, які здатні подарувати x20 від загальної ставки.

Також у алгоритмах слота є спеціальна символіка. Розкидом є Kensei — воїн може випадати на довільних позиціях ігрового автомата. Комбінації зі скаттерів приносять від x2 до x50 для загальної ставки.

Дикий символ у вигляді дівчини-сакури випадає лише на трьох центральних вертикалях. Він замінює рядові ігрові знаки, сприяючи створенню більшої кількості комбінацій. Знак Free Spins випадає на позиціях рандомно, відповідаючи за активацію серії вільних обертань. Ці знаки візуалізовані у вигляді лез.

Ризик гра автомата Кенсеї Блейдз

У алгоритмах слота Kensei Blades немає стандартної гри на шанси з подвоєнням. Однак на геймера чекає безліч інших бонусних функцій. Так, при випаданні лез з написом Free Spins на довільних позиціях слота гравець запускає фріспіни. Їхня стартова кількість – 8 штук. Можливий перезапуск бонусної гри та отримання ще більше вільних обертань. Максимальна кількість фриспінів сягає 240 штук за один раз.

FAQ

Як грати в Kensei Blades?

Для підвищення продуктивності ігрового процесу геймеру рекомендується вивчити правила автомата. Гравець призначає ставки у запропонованому діапазоні. Потім здійснюється активація ручних або автоматичних обертань.

Як грати в Kensei Blades? Слід формувати поєднання із ідентичних символів. Вони зараховуються, стартуючи від будь-якого крайнього барабана. За бажанням геймер зможе оптимізувати сесію, а також спостерігати за параметрами гри за допомогою спеціальних індикаторів.

Чи можна грати безкоштовно в Kensei Blades?

На слоті Kensei Blades можна грати безкоштовно на умовні монети. Для активації демонстраційного режиму слід вибрати цей параметр перед запуском гри.

Що таке ризик-гра Кенсеї Блейдз?

Гра на ризик – це інтуїтивний раунд, який стає доступним після створення призової комбінації. Геймер має виконати завдання, розраховане на "шосте почуття" - наприклад, вгадати колір перевернутої карти. Якщо відповідь правильна, то останній приз збільшується вдвічі. В алгоритмах цього слота гри на шанси немає.

Як грати на гроші в Kensei Blades?

У Kensei Blades грати онлайн слід зі ставками в діапазоні від 0.5 до 100 ігрових кредитів. Ставки доступні лише після реєстрації та поповнення балансу. Останнє можна зробити, відкривши вкладку «Каса» та обравши відповідний метод депозиту. Гроші на ігровий рахунок зараховуються миттєво, після чого відразу ж можна приступати до гри.

Як грати з мобільного телефону?

Для гри зі смартфона чи планшета на операційних системах Android, iOS необхідно перейти на веб-сайт казино. Геймер запускає мобільну сесію у браузерній версії. Якщо гравець бажає встановити клієнта, то грати зі смартфона можна в додатку. Мобільна сесія зберігає звичні алгоритми, графіку, відмінну швидкість. Відмінність може полягати лише в розташуванні кнопок панелі навігації, що пов'язано з малою діагоналлю ігрового екрану.