АкціїТурніри

БОНУС ЗА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ +120% та 250 FS

Режим DEMO гри

Гральний автомат Spinfinity Man

Сучасний привабливий ігровий автомат компанія Бетсофт випустила нещодавно. Слот присвячений суперменам, так що користувачі зможуть пережити захоплюючі пригоди та насолодитися призами. Візуальна подача грального автомата не поступається діснеївським мультфільмам.

Для реалізації сюжету використано тривимірну графіку. Кожне обертання барабанів супроводжується серією спеціальних ефектів. Підбадьорливий музичний фон чудово вписується в тематику. Ігрові локації постійно змінюються. Окрім спеціальних ефектів, вражають колоритно оформлені символи та фон.

Головні піктограми представлені героями та зброєю. Онлайн ігровий автомат Spinfinity Man представлений у двох режимах, платному та за фішки. Поле слота представлене сімома барабанами, лінії виплат змінюються за кластерною системою. Звичні спеціальні символи, крім Вайлда, в ігровому автоматі відсутні, але головні герої наділені особливими функціями. Оцінити слот можна безкоштовно. Кристали та карткові символи вибрані тематичними знаками.

Безкоштовна гра на автоматі Spinfinity Man

Оцінити тематику та подивитися на трюки персонажів вигідно у демонстраційній версії. У гральний автомат Spinfinity Man впроваджено гру за фантики для того, щоб дізнатися його призові можливості. Після запуску гри пропонується опція Демо. Після натискання кнопки запускається інтерфейс з барабанами. Користувачі можуть виставити ставку та активувати спіни. Кількість обертань не обмежена. У слоті діє платний режим, але після активації облікового запису. Відточити майстерність дозволяє демонстраційна версія. Ви можете грати необмежену кількість часу.

Спеціальні символи слота Спінфініті Мен

Ігровий слот виділяється не лише тематикою та візуалізацією, у ньому закладено оригінальний перелік призів. Як тільки на поле випадає успішна послідовність, символи зникають, а на їхнє місце стають знаки вищого рівня. Такі обертання можуть повторюватися незліченну кількість разів.

В автоматі Спінфініті Мен постійно змагається добро і зло, тому функції регулярно змінюються. У незакінчену комбінацію успішно вписується дикий символ, замінюючи відсутні піктограми. Якщо супергерой з'являється на полі 2х2, то видаляються два стовпці, два ряди або вони зникають одночасно. Може замінитись великий або маленький кластер, як і зникають рандомні символи. Десять фріспінів нараховуються після заповнення лівого лічильника.

Під час вільних обертань діють спеціальні множники. Після злий герой отримує здібності супермена. Ще одна функція в слоті з'являється, якщо ви виграли 6 кластерів поспіль. З'являється героїня грального автомата, що видаляє рандомні знаки з екрану. Для вивчення набору функцій рекомендується грати безкоштовно.

Ризик-гра автомата Спінфіті Мен

В ігровому автоматі гравці зможуть збільшити зароблений виграш у два і більше разів. Як тільки сформувалася виграшна комбінація у Spinfinity Man, пропонується кнопка для входу в ризик-гру. У слот Spinfinity Man закладено класичний тур за шансами, де належить вибирати тильну або лицьову сторону монетки.

У Spinfinity Man грати можуть гемблери, зареєстровані в онлайн-казино. Реєстрація допомагає у Spinfinity Man грати онлайн у мобільному пристрої або на комп'ютері. У турі за шансами правильно вгадана монета принесе подвійний виграш, а неправильна обнулює приз. Потренуватися в Spinfinity Man грати безкоштовно можна перед серйозною грою власним коштом.

FAQ

Як грати в Spinfinity Man?

Структура відеослота включає панель управління. У стилі виробника оформлені кнопки консолі, за запуск відповідає найбільша. Після вибору ставки активується перший спін. Сума призу залежить від номіналу монет. Для подвоєння виграшу є кнопка Double Up. В інформаційній таблиці перелічені символи та їх множники. Перед запуском спіни рекомендується уважно вивчити правила.

Чи можна грати безкоштовно в Spinfinity Man?

Безкоштовна версія є. Протягом тестових обертань випадають такі ж функції, як у грошовому режимі. Грати без створення профілю та поповнення рахунку можуть будь-які відвідувачі платформи.

Що таке ризик-гра Спінфіті Мен?

Комбінації, що збіглися, в ігровому автоматі не тільки формують приз на рахунку, а й пропонують подвоїти його. Необхідно виконати умови туру, помічником якого виступить інтуїція. У разі невдалого рішення виграна сума множиться на нульовий коефіцієнт. В ігровому автоматі вибирати пропонується між двома сторонами монети, спроб грати може бути кілька.

Як грати на гроші у Spinfinity Man?

Розмаїття бонусів, різні режими доступні після поповнення балансу. Попередньо потрібно вказати особисті та контактні дані в анкеті. Після формальної процедури пропонується внести кошти та приступати до гри. Запускати слот можна у будь-якому режимі.

Як грати з мобільного телефону?

Слот на мобільних девайсах завантажується безперешкодно. Для безперебійної роботи потрібен інтернет. Динамічний процес розіграшів призів триває у мобільному телефоні протягом усієї гри. Для активації облікового запису необхідно виконати вимоги щодо реєстрації.