АкціїТурніри
БОНУС ЗА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ +120% та 250 FS
Режим DEMO гри

Ігровий автомат Buffalo Toro

Buffalo Toro – онлайн слот, створений Elk Studios. Основні функції включають безкоштовні обертання, ходячи Джокери, супер бонус і багато іншого. Волатильність у цій грі висока, а RTP встановився на складному рівні 94%. Головний приз у грі коштує в 50 000 разів більше за вашу ставку.

Якщо ви ентузіаст ELK Studios, то ви, мабуть, зустрічали деякі попередні ігри в ніші Toro. І знову на ринку з'явився новий відео слот від тієї ж студії, який продовжує спадок Toro. Серіал розповідає про розлючений буйвол, який кинув виклик зухвалому матадору. Але цього разу Торо відправляється в пустелю, щоб врятувати популяцію ультрарідких золотих буйволів.

Приєднуйтесь до матадору в гонитві за биком і вигравайте до 50 000 разів більше за свою ставку! Аудіовізуальні ефекти чудово поєднуються, створюючи тематичну атмосферу. Скористайтеся перевагами раундів безкоштовних обертань, диких множників, диких символів та повторних обертань, і це лише деякі з функцій, щоб збільшити свій виграш.

Безкоштовна гра на автоматі Buffalo Toro

Грати в ігрові автомати безкоштовно ніколи не буває проблемою. Якщо ви вважаєте, що ця гра може вам сподобатися, немає абсолютно ніякої необхідності тестувати її своїм коштом, оскільки є безкоштовна гра Буффало Торо, яку ви можете використати, щоб перевірити слот.

Якщо ви бажаєте спробувати безкоштовну демо-версію цієї гри, ви зможете зробити це на сайті онлайн казино Pin Up. У вас будуть демо-гроші і ви зможете у Buffalo Toro грати онлайн стільки, скільки захочете. Якщо вам подобається, ви можете зайти з реальними грошима в будь-який час. Зареєструйтесь та отримайте вітальні бонуси.

Спеціальні символи слота Буффало Торо

Цей ігровий автомат Buffalo Toro складається із одинадцяти звичайних символів, які допомагають формувати виграшні комбінації. Ви можете перевірити таблицю виплат або інформаційні вікна для отримання більш детальної інформації про символи та їх виплати.

Виграшна послідовність запускається, коли ви натискаєте як мінімум два або три однакові символи в послідовних позиціях, починаючи з крайнього лівого стовпця вправо. Таблиця виплат є динамічною та змінює свої значення в залежності від обраної вами ставки.

Звичайні номінали карток від 9 до туза становлять категорію з низьким виграшем. Прагніть трьох-шести однакових виграшів, які в 0,1-1,6 рази перевищують вашу загальну ставку. В середній рівень успіху входять:

  • ведмідь,
  • вовк,
  • гірський лев,
  • орел!

Ви отримаєте від 0,4x до 3x вашої поточної ставки, коли зберете від трьох до шести однакових. Символ Торо — найцінніший персонаж, і ви повинні отримати два або більше таких символа, щоб отримати виплати в 0,5–6 разів більше.

Ризик гра автомата Буффало Торо

Звичайний дикий символ може замінити всі звичайні символи, а також оплачуватись як символ із найвищою вартістю, коли він сам утворює лінію виплат. Тим часом дикий множник також замінює всі основні символи, але включає значення x2 або x3. Коли це сприяє виграшу, відображуване значення примножує ваш поточний виграш.

Крім того, Матадор діє як символ Блокатора, а два плюс Матадор запускають повторне обертання. Граючи в Buffalo Toro під час цього бонусного режиму, всі матадори залишаться липкими та фіксуються на барабанах. Додаткове повторне обертання запускається, коли будь-який інший Матадор приземляється у повторному обертанні.

Три з лишком бонусних символи (золоті монети) у звичайному режимі активують 8-20 безкоштовних обертань Buffalo Toro. Отримайте 2+ бонусні картки, щоб повторно запустити чотири додаткові ігри. Однак 3+ бонусні значки повторно запускатимуть таку ж кількість ігор, які були активовані спочатку.

FAQ

Як грати в Buffalo Toro?

Вся серія Торо присвячена тому, щоб схопити бика за роги, і як це робиться! Масивна кнопка Spin з круглим покажчиком надає руху барабанам Buffalo Toro. Натисніть на значок монети, щоб налаштувати суму ставки. Натисніть кнопку меню і дізнайтеся більше про таблицю виплат, правила та налаштування. Натисніть кнопку Auto для автоматизованого ігрового процесу.

Чи можна грати безкоштовно в Buffalo Toro?

Pin Up пропонує безкоштовну версію Buffalo Toro! Демо-версія допоможе протестувати весь функціонал. Вивчивши все детально: інтерфейс, кнопки, таблицю виплат, символи – можливість вигравати зростає. Тоді ви точно дізнаєтесь, що таке у Buffalo Toro грати безкоштовно!

Що таке ризик-гра Буффало Торо?

Щоб запустити бонусний раунд, необхідно отримати символи розкиду. Спеціальні символи Золотого буйвола створюють стежку трансформації, розташовану над сіткою. Використовуйте його для оновлення високооплачуваних символів тварин!

Як грати на гроші в Buffalo Toro?

Слот Buffalo Toro має RTP 94%. Це значно нижче, ніж у більшості інших онлайн слотів. Волатильність висока, тому чекайте на менший, але більш значний виграш. Максимальний виграш в основній грі становить x6, але максимальний приз у грі досягає колосальної 50 000-кратної ставки.

Як грати з мобільного телефону?

Гральний автомат Buffalo Toro був повністю оптимізований для гри з мобільних пристроїв. Весь функціонал повністю відповідає стаціонарній комп'ютерній версії. Тепер кожен охочий зможе насолоджуватися улюбленим слотом і в Buffalo Toro грати у будь-який зручний час та у будь-якому зручному місці.