АкціїТурніри
БОНУС ЗА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ +120% та 250 FS
Режим DEMO гри

Гральний автомат Curse of the Pharaoh Bonus Buy

Чи готові ви увійти до темних зал гробниці фараона і відшукати стародавні скарби? Тоді вперед!

До вашої уваги пропонується високоякісний слот на єгипетську тематику, випущений провайдером Evoplay в 2021 році, оснащений 5 барабанами, 3 рядами і 20 фіксованими лініями виплат. Wild-и, Scatter-и, безкоштовні оберти, каскадні барабани, зростаючі множники можуть збільшити вашу ставку в х7 000 раз, у той час як RTP становить 95,97%.

Безкоштовна гра на автоматі Curse of the Pharaoh Bonus Buy

Для початку доцільно в Curse of the Pharaoh Bonus Buy грати безкоштовно, щоб ознайомитись із правилами. Вони повністю збігаються з основною версією:

 • Виграшна комбінація формується, якщо однакові символи розташовуються послідовно від крайнього лівого барабана до правого.
 • Виграшні символи вибухають і зникають, а нові символи випадають на вільні місця, потенційно забезпечуючи більше перемог.
 • Респіни присуджуються до тих пір, поки продовжують формуватися виграшні комбінації.
 • Під час респінів слот Curse of the Pharaoh Bonus Buy дарує гравцям зростаючі множники: на першому спіні — 2, на другому — х2, на третьому — х3, на четвертому і всіх наступних спінах у раунді — х5. Наприкінці раунду множник скидається. Активний коефіцієнт відображається в таблиці над барабанами.
 • Виграш за комбінацію розраховується як коефіцієнт для відповідної кількості символів, помножений на ставку. Цінність кожного символу можна дізнатися в таблиці виплат. Щоб відкрити її, натисніть на позначку з трьома смужками в лівому нижньому куті.
 • Мінімальна доступна ставка становить 0,1 монети, а максимальна — 1 000 монет на спін.
 • Оберти запускаються великою жовтою кнопкою з двома круговими стрілками.
 • У режимі автогри можна відкрутити від 10 до 100 автоспінів.

Спеціальні символи слота Прокляття фараона Купівля бонуса

Вас потішить мультяшна графіка з дослідником у крислатому капелюсі в ролі головного героя і барвистими іконками, що обертаються на барабанах. Три різнокольорових ієрогліфи — це низькооплачувані символи, а ось із зображень чотирьох божеств можна скласти більш прибуткові комбінації з множниками до х125.

Гральний автомат Curse of the Pharaoh Bonus Buy пропонує стандартний набір спецсимволів:

 • Wild у вигляді золотої маски заміщує всі символи крім Scatter, випадає тільки на барабанах 2, З і 4;
 • Scatter у вигляді ока Гора — 3 таких іконки, випадаючи в будь-яких позиціях, активують 3 фріспіни. Scatter-и випадають тільки на барабанах 1, З і 5.

В грі є три типи фріспінів, і вам потрібно буде вибрати один із них:

 • 6 FS із множниками х6, х12, х18, х30;
 • 12 FS із множниками х3, х6, х9, х15;
 • 18 FS із множниками х2, х4, х6, х10.

Фріспіни відкручуються з тією ж ставкою, що і раунд, в якому вони були активовані. Випадання трьох Scatter-ів у раунді FS подарує вам додаткові безкоштовні оберти.

Магазин бонусів

Якщо не хочете чекати на випадання завітного тріо Scatter-ів у Curse of the Pharaoh Bonus Buy, можете купити FS у магазині бонусів. Їх вартість залежить від кількості прокрутів і величини множників.

 1. Натисніть на кнопку «Магазин бонусів» у основній грі, щоб відкрити інтерфейс магазина.
 2. Натисніть на кнопку «Купити» в розділі з потрібним різновидом FS.
 3. Завершіть купівлю, натиснувши на кнопку «Купити» на поп-апі підтвердження.

Кнопка «Купити» буде заблокована, якщо на балансі недостатньо коштів.

Після підтвердження купівлі відбудеться спін, в результаті якого випадуть три символи Scatter і будуть присуджені FS.

Ризик гра автомата Прокляття фараона Купівля бонуса

Гральний автомат Curse of the Pharaoh Bonus Buy ризикового раунду не має.

FAQ

Як грати в Curse of the Pharaoh Bonus Buy?

В Curse of the Pharaoh Bonus Buy грати потрібно за стандартними правилами слотів: вибираєте ставку, крутите барабани і спостерігаєте за тим, як призові комбінації приносять вам щедрі виплати. Якщо хочете паралельно займатися іншими справами, скористайтеся автогрою. Виберіть кількість автоспінів і задайте ліміти, за яких функція буде відключатися.

Чи можна грати безкоштовно в Curse of the Pharaoh Bonus Buy?

Щоб грати в Curse of the Pharaoh Bonus Buy на умовні кредити, запустіть слот через кнопку «Демо» на превью. В полі «Баланс» відобразяться 100 000 монет, які можна витратити протягом однієї сесії. В Pin-Up Casino немає лімітів на тривалість гри в демо режимі, тож ви зможете скористатися ним повторно.

Що таке ризик-гра Прокляття фараона Купівля бонуса?

Слот Прокляття фараона Купівля бонуса не оснащений ризиковим раундом, що дозволяє подвоювати виплати після кожного вдалого оберту. Однак, в ньому є інші прибуткові фішки: каскадні виграші зі зростаючими множниками, фріспіни і магазин бонусів, завдяки якому раунд FS вдасться запускати в будь-який момент.

Як грати на гроші в Curse of the Pharaoh Bonus Buy?

Якщо ви вже опанували базові правила в демонстраційній версії, перейти до гри на реальні гроші буде зовсім нескладно. Тут користувачеві слід здійснити ті самі дії: вибрати ставку і запустити оберти. Режим не спрацює, якщо у вас на рахунку недостатньо коштів. З'явиться вікно з переліком доступних платіжних систем. Виберіть бажану і внесіть депозит.

Як грати з мобільного телефона?

Провайдер Evoplay повністю оптимізував свій софт, тож у Curse of the Pharaoh Bonus Buy грати онлайн вдасться з будь-якого сучасного гаджета. Головне — піймати гарний Wi-Fi або мобільний інтернет. Відкривайте слот у браузері свого смартфона або скачайте фірмовий додаток Pin-Up, щоб переходити до улюблених розваг прямо з головного екрана.