АкціїТурніри
БОНУС ЗА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ +400% та 250 FS
Режим DEMO гри

Гральний автомат Angry Dogs

Гральний автомат Angry Dogs — це цікавий реліз від Gameart, який розповідає нам історію про злих собак і труднощі вуличного життя. На барабанах ви гратимете із символами безпритульних собак та їжі, за поєднання яких у виграшній комбінації випадатимуть щедрі призи. Слот виконаний на найвищому рівні у плані графіки, звукового та музичного супроводу, а також бонусних функцій.

За 25 виграшних ліній на барабанах 5x4, безумовно, у вас буде поле для експериментів з різними функціями та варіативністю гри Angry Dogs. Максимальний приз в автоматі у стандартному раунді складе збільшення максимальної ставки в 40 разів, що досить непогано для високоволатильного слота. Реалізовано кілька важливих функцій, таких як Golden Reveal, Mystery Doghouse, купівля бонусів, безкоштовні обертання та збирання монет-лапок.

Безкоштовна гра на автоматі Angry Dogs

Демо версія – це чудова можливість для гравців-початківців, за допомогою якої можна розібратися у грі і вивчити всі її особливості перед ставками на реальні гроші. У Angry Dogs грати необхідно підготовленим та з холодною головою. Безкоштовний режим дозволить отримати вам цінний досвід і поставити правильні очікування від цієї гри.

Спеціальні символи слота Енгрі Догс

Інтер'єр Енгрі Догс переносить нас у глухі провулки величезного мегаполіса, замальовані графіті та завалені сміттям. На барабанах, на яких постійно сидить чорний кіт, ви гратимете із символами низької та високої вартості. Гральний автомат Angry Dogs не має всім відомих зображень гральних карт, що спрощує у цьому випадку орієнтування у таблиці виплат.

Низькооплачувані символи представлені у вигляді собачої їжі:

 • сухого корму у мисці;
 • кісточки;
 • консерви;
 • м'ясної вирізки.

При виставленні ставки у 100 євро ви отримуєте від 40 до 200 євро за випадання від 3 до 5 таких зображень на одній із 25 виграшних ліній. Найдорожчими іконками будуть злі собаки, а саме:

 • чихуахуа – від 60 до 400 євро;
 • джек расел – від 80 до 600 євро;
 • коргі – від 100 до 1600 євро;
 • бультер'єр – від 120 до 2000 євро.

Спеціальних символів у цій грі також вистачає:

 • Дикий бульдог може замінити всі звичайні значки у комбінації та збільшити ваші шанси на виграш. На додаток, саме він може принести вам у 40 разів більше за вашу початкову ставку, за умови її вартості в 100 євро та при випаданні п'яти іконок бульдога.
 • Собачий нашийник Bonus – це скаттер, який запускає бонусний раунд за випадання мінімум 3 штук.
 • Таємнича собача будка — це секретний символ, який може випасти у кількості чотирьох для запуску функції Reveal.
 • Золотий бульдог, своєю чергою, активує функцію Golden Reveal.
 • Бронзові, срібні та золоті монетки з собачою лапою – це множники вашої ставки, які можуть принести мультиплаєр до 2500х.

Як бачите, ігрових можливостей у цьому слоті не позичати. Ви отримуєте доступ до великої кількості бонусних функцій.

Бонуси автомата Енгрі Догс

Однією з особливостей Angry Dogs – Mystery Doghouse зі стекованими символами, які можуть займати цілі барабани. Вони запускають функцію Reveal, яка принесе вам золотих бульдогів або оплачувані символи.

Якщо вам доведеться отримати Золотих бульдогів, ви переходите у Golden Reveal, де кожен символ приносить вам або скатер, або множник ставки (можливий максимальний множник 2500x).

Якщо вам вдасться отримати 3 або більше нашийників Bonus на барабанах, ви отримаєте бонусну гру. Вибирайте плакат: Beware of Gogs, Beware та Caution. Під ними буде випадково обраний один із трьох множників (можливо до 10x) для наступного раунду.

FAQ

Як грати в Angry Dogs?

Після запуску гри радимо одразу перейти до розділу Інформації, кнопка якого розташована внизу зліва від ігрового поля. У цьому розділі ви зможете детальніше ознайомитися з механікою, бонусними функціями та таблицею виплат цього автомата. Змініть вартість монети через кнопки Плюс і Мінус (від 0,01 євро до 4 євро), щоб відрегулювати вашу ставку від 0,25 до 100 євро (значення таблиці виплат змінюватимуться залежно від виставленої ставки). Запускайте барабани за допомогою великої зеленої кнопки по центру панелі керування.

Чи можна грати безкоштовно в Angry Dogs?

Так, кожен охочий зможе в Angry Dogs грати онлайн абсолютно безкоштовно у демо режимі. Це дозволить підвищити свій рівень майстерності та отримати цінний досвід, адже ігровий процес буде повністю ідентичним повноцінному.

Що таке купівля бонусу Енгрі Догс?

Ви можете запустити функцію безкоштовних обертань, коли у вас з'являється три або більше скатерів на барабанах. Враховуючи високу волатильність слота, дочекатися їх стає довгим заняттям. Тому GameArt також представляє функцію «Купити бонус», що дозволяє гравцям активувати безкоштовні обертання в будь-який час за вартість у 10 обертів.

Як грати на гроші в Angry Dogs?

Слот Angry Dogs може бути запущений на реальні гроші лише за умови вашої реєстрації на нашому сайті та внесення грошового депозиту на ігровий рахунок. Таким чином, ви можете переходити до реальних ставок.

Як грати з мобільного телефону?

Грати в Angry Dogs на смартфоні без використання додаткового софту не важко. Сайт онлайн казино адаптований для запуску мобільних пристроїв. Як альтернатива ви можете завантажити мобільний додаток Pin-Up на свій смартфон та планшет.