АкціїТурніри

БОНУС ЗА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ +120% та 250 FS

Режим DEMO гри

Гральний автомат Book of Ra Deluxe 6

Випущена в 2015 році, Book of Ra Deluxe 6 стала популярною серед азартних гравців завдяки своєму захопливому движку та високоякісному художньому оформленню.

Увійдіть у стародавню гробницю та запустіть ігровий автомат Book of Ra Deluxe 6 від Greentube. Прокладіть свій шлях через піраміду і виберіть бажану кількість барабанів – п'ять чи шість. Зробіть свою ставку та обертайте слот із високою волатильністю та 95,03% RTP на десяти лініях виплат. 

Збирайте скатери та отримуйте додаткові безкоштовні обертання. Скористайтеся функцією Gamble, щоб помножити свої виграші на два, чотири або навіть більше разів.

Безкоштовна гра на автоматі Book of Ra Deluxe 6

Pin Up.Ua пропонує запустити слот у демо-режимі. Щоб Book of Ra Deluxe 6 грати безкоштовно, потрібно спочатку вибрати, скільки барабанів ви хочете обертати. Цей вибір несе в собі виправданий ризик, адже у вас із ним у майбутніх повноцінних іграх є можливість виграти приз у розмірі до 1 500 000 за один спин.

Випадання символів розкиду запускає раунд безкоштовних обертань, в якому вам будуть доступні символи, що розширюються, що збільшують ваші виграші.

Спеціальні символи слота Бук оф Ра Делюкс 6

Символи більш менш такі ж, як і в інших версіях цієї гри, а найоплачуванішим символом є капелюх шукача пригод. Тут також є тематичні єгипетські символи скарабея та статуя Озіріса з мультиплаєром до 100х, а також стандартні карткові символи з низькою виплатою.

Більш вагомими іконками Book of Ra Deluxe 6 є Книга Ра (він же Скаттер з множником 200х), Фараон з 250-кратним збільшенням вашої ставки та Дослідник з можливістю виграти 750х множник.

Ризик гра автомата Бук оф Ра Делюкс 6

У базовій грі Бук оф Ра Делюкс 6 ви, на жаль, не знайдете фірмової ризик-гри від Greentube, але тайтл доповнений іншими цікавими особливостями. Ви виграєте 1x, 10x, 100x або 200x, якщо випаде 3, 4, 5 або 6 скаттерів відповідно. При цьому ви завжди отримуватимете 10 безкоштовних обертань незалежно від кількості символів розкиду, що випали.

Як і в оригінальній грі, де можна повноцінно грати в Book of Ra Deluxe 6, перед початком функції фріспінів буде обрано спеціальний символ. Одна із звичайних іконок буде обрана випадковим чином, і цей символ розширюватиметься щоразу при випаданні під час бонусного раунду. Більше таких іконок на барабанах — потенційно більший приз зрештою.

FAQ

Як грати в Book of Ra Deluxe 6?

У Book of Ra Deluxe 6 грати онлайн можна як на полі 5x3, так і на полі 6x3 з 10 гнучкими лініями виплат. Щоб крутити на шести барабанах, потрібно подвоїти поточну ставку. Вся привабливість цього релізу полягає в тому, що ігровий процес стає різноманітнішим на шести барабанах, але у світлі своєї ігрової стратегії один барабан можна прибирати будь-якої миті.

Чи можна грати безкоштовно в Book of Ra Deluxe 6?

Зрозуміло, що в Book of Ra Deluxe 6 грати можна в демо-режимі. На Pin Up.Ua є можливість спробувати слот безкоштовно та погратися з кількістю барабанів для формування своєї виграшної стратегії. Що найголовніше в цьому випадку — користувачеві не потрібно реєструватися і створювати свій профіль на сторінці оператора. Вся бібліотека ігор Пін Ап доступна у безкоштовному режимі.

Що таке ризик-гра Бук оф Ра Делюкс 6?

Ризик-гра цього слота відсутня, але при випаданні спеціального символу він поширюється на весь барабан. Можна заповнити весь екран такими значками, що стане ключем до великих виграшів. Ви також можете повторно запустити бонусний раунд один раз, що означає 20 спинів загалом і новий вибраний символ.

Як грати на гроші в Book of Ra Deluxe 6?

Користувачі повинні зареєструвати обліковий запис на Пін Ап і підтвердити свою особу для повноцінної гри в слот Book of Ra Deluxe 6. Користувачеві потрібно внести бажаний депозит і вибрати діапазон ставок на обертання.

Як грати з мобільного телефону?

Гральний автомат Book of Ra Deluxe 6 запускається з мобільного браузера без проблем та підходить для гри як на Android, так і на iOS. Як альтернатива, Пін Ап пропонує своє фірмові додатки для завантаження. Обидва варіанти також вимагатимуть реєстрації гравця та наступного входу на обліковий запис через пароль та ім'я користувача.