АкціїТурніри
БОНУС ЗА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ +120% та 250 FS
Режим DEMO гри

Ігровий автомат Book of Ra Temple of Gold

Гральний автомат Book of Ra Temple of Gold розроблений та випущений компанією Greentube. Він вийшов у світ у жовтні 2019 року як продовження знаменитої онлайн та офлайн серії слотів Book of Ra. Це все та ж пригода в стилі Індіани Джонса з особливою давньою атмосферою і яскравими символами, що запам'ятовуються.

Але замість того, щоб шукати скарби в Єгипті, наш герой намагається відшукати Ельдорадо і давно втрачений Храм золота. Вирушайте в джунглі Південної Америки та дізнайтеся, що таїть у собі цю гру.

Безкоштовна гра на автоматі Book of Ra Temple of Gold

Щоб у Book of Ra Temple of Gold грати безкоштовно потрібно зайти на сайт Пін Ап Україна та запустити слот у демо-режимі. Тут є п'ять барабанів з однією, трьома, вісьма чи десятьма лініями виплат. Мінімальна та максимальна ставка варіюється від 0.10 до 100 кредитів, що має досить сильний розкид.

Тут є безліч нових символів, а джекпот може досягати 500 000 кредитів залежно від вашої ставки. Скористайтеся опціями безкоштовних спинів, і ви можете отримати виграш, який у 5 000 разів перевищує вашу початкову ставку.

Спеціальні символи слота Бук оф Ра Темпл оф Голд

Два найбільш значущі символи Бук оф Ра Темпл оф Голд — це наш головний герой і критично важлива Книга Ра. Дослідник принесе від одного до 500-кратного збільшення ставки, а книги – це нові скаттери/вайлди. Коли вони активні під час безкоштовних спинів, вони мають унікальну здатність перетворювати весь барабан на відповідний спеціальний символ.

Легко зрозуміти, чому Книга Ра є таким потужним артефактом. Коли на екрані з'являється п'ять символів, вони розширюють три різні зображення. Технічно вони також є вайлдами, тому можуть призводити до високих виграшів. Книги приносять до 200 разів вашу ставку при використанні як символ розкиду.

Ризик гра автомата Бук оф Ра Темпл оф Голд

На жаль, у слоті немає ризику гри, але користувачі люблять грати в Book of Ra Тэмпл оф Голд через фріспіни. Запустіть 10 безкоштовних обертань, коли три або більше символів Книги Ра будуть активні на одній з ліній виплат. Хоча ви виграєте 10 фріспінів лише за чотири або п'ять обертів поспіль, ви можете виграти ще 10 додаткових бонусних спинів.

Всі три ряди барабана, на якому знаходяться Книги Ра, діють як Wild для цього символу. Він також надає 15 унікальних значків на кожен спин. Три вайлди для символу головного героя, наприклад, значно збільшують ваші шанси здобути виграш у 500 разів на кожній лінії, а також інші множники.

FAQ

Як грати в Book of Ra Temple of Gold?

Було вирішено зберегти ту ж розкладку на 5 барабанах з 10 активними лініями, тому в Book of Ra Temple of Gold грати онлайн можна з високою волатильністю та чудовою винагородою до 5 000x загальної ставки (500 000 кредитів має бути можливо, враховуючи доступні ставки).

Чи можна грати безкоштовно в Book of Ra Temple of Gold?

Звичайно ж, у Book of Ra Temple of Gold можна грати безкоштовно. На сайті Пін Ап Україна є можливість запустити автомат безкоштовно та самостійно оцінити розмах цієї нової пригодницької історії. Що найважливіше — користувачеві не потрібно проходити етап реєстрації та створювати свій обліковий запис на сторінці платформи.

Що таке ризик-гра Бук оф Ра Темпл оф Голд?

На жаль, ризик гри в слоті немає. Book of Ra Temple of Gold пропонує натомість 10 бонусних безкоштовних обертань, які запускаються 3, 4 або 5 скаттерами у вигляді книги Ра.

Як грати на гроші в Book of Ra Temple of Gold?

Щоб повноцінно грати в слот Book of Ra Temple of Gold, користувачі повинні зареєструвати обліковий запис Pin Up та підтвердити свою особу. Потрібно внести потрібний депозит і вибрати діапазон ставок на обертання.

Як грати з мобільного телефону?

Гральний автомат Book of Ra Temple of Gold бездоганно працює у вашому мобільному браузері та підходить для гри як на Android, так і на iOS. Pin Up пропонує для завантаження власну фірмову програму.