АкціїТурніри
БОНУС ЗА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ +120% та 250 FS
Режим DEMO гри

Гральний автомат Diamond Link Mighty Sevens

Ігровий автомат Diamond Link Mighty Sevens — щодо новинка у колекції програмного забезпечення Greentube. Слот був випущений у 2020 році і на перший погляд схожий на інші фірмові машини провайдера на фруктову тематику. Але вам варто спробувати зіграти в демо-версію, щоб відчути різницю між незайманою класикою та новим підходом до ретро автоматів.

Справді, Diamond Link Mighty Sevens має одразу 25 ліній для складання комбінацій. Нетипова кількість для софту із подібним сюжетом. У цьому випадку відсоток повернення становить 95% від загальної суми виграних грошей.

Безкоштовна гра на автоматі Diamond Link Mighty Sevens

Запуск демо-версії гри доступний на сайті Pin-Up.Ua у будь-який час, тому щоб у Diamond Link Mighty Sevens грати безкоштовно, необхідно запустити тайтл у відповідному режимі. Формат ігрового поля традиційний — 5х3. Діапазон ставок становить від 0,25 до 50 монет на спині. За промовчанням активні всі 25 ліній. Гравці можуть вибрати на свій розсуд розмір ставки, а також режим — ручні або автоматичні спіни без поновлення поточної ставки.

Максимальна виплата за комбінаціями у Diamond Link Mighty Sevens еквівалентна 7,5 початковим ставкам. Крім того, тут розігрується одразу 4 різних джекпотів: Mini, Minor, Major, Grand.

Спеціальні символи слота Даямонд Лінк Майті Севенз

Прихильники інноваційних гральних автоматів на кшталт Даямонд Лінк Майті Севенз безперечно оцінять візуальне оформлення та дизайн автомата. Захоплива фруктова тематика заповнена колекцією відомих символів, включаючи спеціальні логотипи Bar, Потрійні Сімки, Діаманти, Золоті зірки, а також рядові символи вишні, лимони, сливи, винограду та кавуна середньої цінності.

Дикий символ Wild замінює решту символів у грі, крім скаттера, що має значно полегшити отримання виграшної комбінації. Золота Зірка є символом розкиду, три такі іконки потрібні для отримання 7 безкоштовних обертань.

Ризик гра автомата Даямонд Лінк Майті Севенз

На жаль, у тайтлі немає ризику гри, але є особлива Diamond Link & trade. На цю функцію варто звернути особливу увагу, оскільки вона дозволяє вам претендувати на один із перерахованих вище джекпотів.

Щоб Diamond Link Mighty Sevens грати на величезний виграш, вам спочатку потрібно заповнити лічильник діамантів. При цьому з'являються фріспіни, які активуються з появою на барабанах 3 і більше символів із Золотими зірками. В рамках цього раунду також допускаються додаткові обертання. Діаманти, що випали, блокуються в осередках для запуску бонусного рівня, який відкривається за умови, що гравцеві вдасться зібрати 6 і більше діамантів.

FAQ

Як грати в Diamond Link Mighty Sevens?

На сайті Пін Ап, де потрібно зареєструватися для повноцінної гри на гроші, тайтл оснащений солідними варіантами ставок, що дозволить вам вибрати відповідний для вашого стилю гри. Diamond Link Mighty Sevens грати онлайн можна з мінімальною ставкою на рівні 0,25 кредиту, що робить його відмінним вибором для новачків, які хочуть отримати більше досвіду гри на барабанах. Крутити барабани необхідно для збирання шкали діамантів та отримання одного з чотирьох джекпотів.

Чи можна грати безкоштовно в Diamond Link Mighty Sevens?

Greentube завжди випускає повні та безкоштовні версії всіх своїх продуктів, і слот Diamond Link Mighty Sevens не є винятком. Сайт казино Пін Ап дозволяє запускати ігри в демо-режимі незареєстрованим клієнтам та гостям сайту.

Що таке ризик-гра Даямонд Лінк Майті Севенз?

На жаль, у цьому продукті компанії Greentube немає ризику гри, яка дозволяє подвоювати ваш виграш. Натомість грати в Diamond Link Mighty Sevens потрібно через Бонусний раунд, який триває доти, доки ви не знайдете діамант або поки на всіх п'ятнадцяти позиціях не з'являться блискучі діаманти. Знайшовши усі п'ятнадцять, ви отримуєте Grand Jackpot.

Як грати на гроші в Diamond Link Mighty Sevens?

Веб-сайт Pin Up надає користувачам реальну можливість поставити гроші на азарт та успіх у грі. Для цього вам необхідно зареєструватися на платформі, створити профіль та внести депозит, щоб мати можливість внести ставку на одне або кілька обертів.

Як грати з мобільного телефону?

Якщо вам не подобається сидіти на одному місці протягом тривалого часу, можливість пограти в гральний автомат Diamond Link Mighty Sevens на екрані вашого мобільного телефону буде найкращим рішенням. Для цього скористайтеся його мобільною версією сайту Pin Up або завантажте на мобільний телефон власну програму оператора.