АкціїТурніри

БОНУС ЗА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ +120% та 250 FS

Режим DEMO гри

Гральний автомат Feelin' Fruity Win Ways

Greentube — надійна студія, відповідальна за багато інтригуючих релізів, і гра ігровий автомат Feelin' Fruity Win Ways, безумовно, заслуговує на вашу увагу. Його тема може бути простою, але геймплей досить комплексний і захоплюючий.

У слоті 6 барабанів і на кожному барабані може бути до 7 символів. Це означає, що у вас може бути цілих 117 649 способів виграти, якщо вам пощастить. Фруктова тематика гри абсолютно стандартна, але аудіовізуальні ефекти вищі за середній і досить приємні. Дизайн картинок чудовий, а відеоряд доповнений сучасними анімаціями. Якщо ви любите фруктові слоти, вам безперечно сподобається, Feelin' Fruity Win Ways.

Безкоштовна гра на автоматі Feelin' Fruity Win Ways

Потрібно розуміти базові правила, навіть якщо у Feelin Fruity Win Ways грати безкоштовно. Вам доведеться витратити щонайменше 0,20 кредитів за спин, а за бажання ви можете дійти й до 20.

Система Win Ways, яка використовується тут, рандомізує кількість символів на кожному із 6 барабанів. Це дає вам випадкову кількість способів виграти щоразу. Додатковий горизонтальний барабан розташований у верхній частині барабанів 2-5. Реакції є частиною ігрової механіки, забезпечуючи появу нових символів, які замінюють виграшні комбінації.

Спеціальні символи слота Філін Фруті Він Вейс

Таблиця виплат, яку пропонує гральний автомат Feelin' Fruity Win Ways, пропонує набір із 10 оплачуваних символів. Серед яких вишні, лимони, апельсини, сливи, виноград та дині. Знаки долара, дзвіночки, золоті та червоні сімки доповнюють загальний набір.

Червоні сімки — найцінніші символи, вони оплачуються вдвічі більше за вашу ставку за набір із двох штук. Якщо на лінії виплат випаде 6 таких значків, ви отримаєте 50-разовий виграш. Для особливих випадків є Joker Wilds та Star Scatters. Перші природно замінюють інші іконки, а символи розкиду запускають безкоштовні обертання.

Ризик гра автомата Філін Фруті Він Вейс

Функція Gamble, яку можна активувати після практично будь-якого виграшу, традиційно доступна у Філін Фруті Він Вейс. Ця опція є фішкою виробника Greentube і є у багатьох його тайтлах. Вона полягає в тому, щоб вгадати колір карти, що лежить вниз, і у разі правильної відповіді ви подвоїте свій виграш.

Окрім цього, усі виграшні комбінації призводять до Win Reactions. Вони є стандартними каскадами. Усі виграшні символи автоматично видаляються та замінюються новими значками, які призводять до нових виграшних комбінацій. Цей процес триває доти, доки ви продовжуєте отримувати нові призи.

FAQ

Як грати у Feelin Fruity Win Ways?

У Feelin Fruity Win Ways грати онлайн слід на 6 барабанах, на кожному може бути до 7 символів. Іншими словами, у вас є 117649 способів виграти, з якими ви можете працювати. Найменша сума, на яку ви можете грати, становить 0,20 копійок, але ви можете грати на суму до 20 гривень за спин, якщо захочете. Випадання 4 скаттерів Star запускає функцію Free Spins з 12 безкоштовними обертаннями, і ви отримаєте 5 додаткових безкоштовних обертань за кожний додатковий символ, що спрацьовує.

Чи можна грати безкоштовно у Feelin Fruity Win Ways?

Так! PIN-UP.UA пропонує останню версію тайтлу Feelin Fruity Win Ways прямо із серверів Greentube. Просто натисніть кнопку «Грати безкоштовно» на цій сторінці та почніть гру. Без реєстрації та завантаження.

Що таке ризик-гра Філін Фруті Він Вейс?

Функція Gamble, яку у Feelin Fruity Win Ways грати можна багато разів, буде відкрита для вас щоразу, коли ви складаєте виграшну комбінацію. Вам потрібно буде вирішити, чи ви хочете забрати свій виграш або поставити його на кін, щоб подвоїти в кілька разів, вгадавши колір карти обличчям вниз.

Як грати на гроші у Feelin Fruity Win Ways?

Щоб користувач міг використовувати слот Feelin Fruity Win Ways повноцінно з реальними ставками, йому потрібно створити свій обліковий запис та пройти верифікацію на Pin Up. Крім того, якщо ви зареєструєтеся як новий гравець, ви отримаєте приємний бонус. Після того, як ви поповнили необхідну суму для свого ігрового депозиту, запустіть гру та крутіть барабани.

Як грати з мобільного телефону?

Цей ігровий слот оптимізовано для пристроїв Apple та Android. Грати у Feelin Fruity Win Ways ви можете грати для проведення часу або на реальні гроші на своєму мобільному телефоні або планшеті завдяки мобільній версії сайту Пін Ап або його фірмовому додатку онлайн казино.