АкціїТурніри

БОНУС ЗА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ +120% та 250 FS

Режим DEMO гри

Гральний автомат Lord of the Ocean 10 Win Ways

Ігровий автомат Lord of the Ocean 10: Win Ways — один із найцікавіших продуктів, які ми бачили від Greentube останнім часом. Система Win Ways, яка доповнює слот, включає цілих 251 957 потенційних комбінацій для виграшу. Тема, натхненна океаном і морями, не є новою, але перевіреною часом, а головним героєм виступає Посейдон.

Lord of the Ocean 10 Win Ways пропонує два набори барабанів, і завдяки спеціальному механізму він може запропонувати цілу величезну кількість способів виграти. RTP становить 95,15%, що нижче від середнього. Основні функції обертаються в основному навколо безкоштовних спинів, в яких є символи, що розширюються, а також вайлди.

Безкоштовна гра на автоматі Lord of the Ocean 10 Win Ways

Тематично слот перенесе вас у підводне царство, за яким спостерігає сам Посейдон, продуктивність гри на порядок вища за середню. Тут досить багато анімації, що дуже виділяє модифікацію в порівнянні з її оригінальною версією 2008 року в усіх відношеннях.

У Lord of the Ocean 10 Win Ways грати безкоштовно на сайті Пін Ап можна у будь-який час та будь-яку кількість разів. Рівень волатильності у тайтлі досить високий. У гру можна вступати зі ставками від 0,20 до 40, тому діапазон розрахований практично на всі типи гемблерів.

Спеціальні символи слота Лорд оф зе Оушен 10 Він Вейз

У грі Лорд оф зе Оушен 10 Він Вейз дев'ять символів, які діляться на 5 низькооплачуваних і 4 високооплачуваних. Перші - це карткові ранги від десятки до туза, і вони виплачують до 0,6 x вашої ставки за комбінацію з п'яти карток. Для високих виплат передбачені тематичні символи зі скринями зі скарбами, статуями, німфами та самим Посейдоном.

Символи Посейдона, природно, стоять найбільше, і за повну комбінацію виплачується триразова ставка. Що стосується спеціальних символів, ви можете розраховувати на Coin Wilds та Scatters. Coin Wilds можуть замінювати інші символи для завершення виграшних комбінацій, а Scatters служать для запуску безкоштовних обертань.

Ризик гра автомата Лорд оф зе Оушен 10 Він Вейз

Функція Gamble, яку можна використовувати після практично будь-якого виграшу, полягає у вгадуванні кольору карти, що лежить вниз. Саме це є ризик грою цього тайтла. Вгадайте правильно і ви подвоїте свою виплату. Вгадаєте неправильно, і вам доведеться втекти з порожніми руками.

Также користувач може грати у Lord of the Ocean 10 Win Ways через можливість перемогти у каскадних виграшах. Вони працюють саме так, як передбачається для цього типу гри — всі виграшні комбінації автоматично видаляються з ігрового поля, а нові символи заповнюють порожнечі. Цей процес триває доти, доки ви продовжуєте отримувати нові виграші.

FAQ

Як грати в Lord of the Ocean 10 Win Ways?

Щоб почати в Lord of the Ocean 10 Win Ways грати в онлайн, натисніть «СТАРТ», щоб почати спин. Вибрану ставку буде списано з ігрового балансу. Якщо ви виграєте, з'явиться кнопка Забрати. Натисніть для зарахування вашого виграшу. Кнопка Auto запускає фіксовану кількість автоматичних обертань. Натисніть Auto ще раз, якщо ви хочете зупинити їх.

Чи можна грати безкоштовно в Lord of the Ocean 10 Win Ways?

Так! Pin Up Україна пропонує новітню частину демоверсії Lord of the Ocean 10 Win Ways прямо із серверів Greentube. Просто натисніть кнопку «Грати безкоштовно» на головній сторінці та почніть гру. Без реєстрації та завантаження.

Що таке ризик-гра Лорд оф зе Оушен 10 Він Вейз?

Функція Gamble, доступна після кожного виграшу, пропонує вам вгадати колір закритої карти. Правильна відповідь подвоює виплату. Якщо ви помилитеся, вам доведеться повернутися додому з порожніми руками.

Як грати на гроші в Lord of the Ocean 10 Win Ways?

Щоб зіграти в слот Lord of the Ocean 10 Win Ways на реальні гроші, користувачеві необхідно створити профіль на Pin Up. UA та підтвердити свою особу. Вам також потрібно буде внести необхідний депозит та вибрати діапазон ставок для кожного спину.

Як грати з мобільного телефону?

Гральний автомат Lord of the Ocean 10 Win Ways працює в мобільних браузерах і запускається як на Android, так і на iOS. Додатково Пін Ап розробив свою програму для онлайн казино. В обох випадках потрібна реєстрація та наступний вхід на свій профіль гравця з паролем та ім'ям користувача.