АкціїТурніри
БОНУС ЗА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ +120% та 250 FS
Режим DEMO гри

Гральний автомат Mega Joker

Не дивно, чому досвідчені користувачі постійно крутять ігровий автомат Mega Joker. Якщо вам подобаються фруктові слоти в стилі ретро, ​​Mega Joker може стати відмінним варіантом для декількох раундів. Завдяки традиційним символам та класичному компонування тайтлу, гравець поринає в олдскульну атмосферу 80-х, коли фруктові однорукі бандити стрімко завойовували популярність в ігрових залах Лас-Вегаса.

У грі є низка особливостей, які відрізняють її від інших собі подібних. З режимом Суперметр користувач отримує більш значні та вагомі призи. Тайтл також доповнений випадковими виграшами, отриманими за певні комбінації із джокерами.

Безкоштовна гра на автоматі Mega Joker

Для новачка цього щодо старого, але все ще актуального Mega Joker грати безкоштовно актуально як ніколи. Запустіть слот у демо-режимі на сайті Pin-Up.Ua. Ви отримуєте 500 кредитів для початку гри, коли завантажується сторінка з головним екраном. Якщо ви поновите сторінку, рахунок поповниться ще на 500, навіть якщо до перезавантаження у вас було більше грошей. Перед запуском першого спина важливо відрегулювати налаштування слота.

Гравцю потрібно встановити ставку на лінію. Для цього натисніть кнопки + та - у вікні Bet/Line. Мінімальна ставка на лінію становить 0,01 кредиту, а максимальна – 2 кредити. Розмір виплат за комбінацію символів залежить від ставки на лінію.

Спеціальні символи слота Мега Джокер

Гральний автомат Mega Joker містить символи двох різних груп: спеціальні та звичайні. До спеціальних символів відносяться Wild та Scatter. Звичайні зображення представлені фруктами.

Вишня, лимон, апельсин та слива приносять від 8, 40 до 200 кредитів. Кавун та виноград — від 16 до 360. Найцінніші серед фруктів — груша та полуниця — від 40 до 480 кредитів. Бронзова та золота сімки є символами особин цінності, які можуть принести 40, 160 або 800 кредитів за відповідне випадання 3,4 або 5 зображень. Ви можете зібрати кілька виграшних комбінацій на різних лініях.

Дикий символ — це зображення Джокера. З'являючись на лінії, він замінює будь-який звичайний символ.

Ризик гра автомата Мега Джокер

Єдиний доступний спосіб збільшити свою нагороду в Мега Джокер, виграну в основній грі — це раунд подвоєння. Він стає доступним, коли на екрані з'являється виграшна комбінація.

Натисніть кнопку Gamble на панелі керування, щоб відкрити екран гри Double or Nothing. У новому вікні ви побачите карту обличчям донизу та дві кнопки для вибору її кольору. Над нею знаходяться два інформаційні вікна. Gamble amount – це ваш приз за спину, на яку ви зробили ставку. Gamble to win – це сума вашого виграшу за правильний вибір кольору. Мета – вгадати колір карти.

FAQ

Як грати в Mega Joker?

Процес гри в слот досить простий та логічний. У Mega Joger грати онлайн можна з зареєстрованого облікового запису в Pin Up Україна. Для цього потрібно пройти швидку процедуру реєстрації, верифікувати свою особу, зробити внесення депозиту та запустити слот на сайті для повноцінного та необмеженого використання.

Чи можна грати безкоштовно в Mega Joker?

У демо-режим Mega Joker грати можна на сайті разом зі своєю повноцінною версією. Запуск безкоштовної гри здійснюється навіть незареєстрованим користувачем на сторінці Пін Ап. Це чудова можливість для нового гравця затестити слот та зрозуміти його ігрову механіку перед грою на реальні гроші.

Що таке ризик-гра Мега Джокер?

Грати в Mega Joker ризик-гра — це можливість подвоїти свій виграш. Ви можете запустити її після вдалого випадання комбінації та отримання виграшу. Підтвердження участі в режимі Gamble приведе вас до гри у форматі 50/50, тобто «Подвійно або нічого». Ви вибираєте колір карти (червоний або чорний) і подвоюєте свої гроші, або втрачаєте все.

Як грати на гроші в Mega Joker?

Pin Up. Ua уможливлює повноцінний запуск гри на своєму сайті казино. Слот Mega Joker завантажується з великої бібліотеки оператора, але для його використання потрібно створити обліковий запис. Лише після проходження верифікації та внесення депозиту тайтл буде доступним для ставок на реальні гроші.

Як грати з мобільного телефону?

Щоб Mega Joker повноцінно запускався з екрану вашого мобільного телефону, від гравця не потрібні додаткові зусилля. Мобільна версія сайту чудово підходить для цього.