АкціїТурніри

БОНУС ЗА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ +120% та 250 FS

Режим DEMO гри

Гральний автомат Power Prizes – Eternal Mandarin Ducks

У китайській культурі мандаринські качки займають особливе становище, що виходить за межі їх декоративного зовнішнього вигляду. Але якби вони не були красиві на вигляд, ці дві качки тут також служать важливішій меті – бути найоплачуванішим символом.

Розроблений компанією Greentube для платформи Novomatic, ігровий автомат Power Prizes – Eternal Mandarin Ducks із 243 способами виграти має більше символічних іконок, які з'являються на 5 барабанах та 3 рядах. Квіти лотоса виступають як скаттери, а риби, черепахи і жаби - як преміальні емблеми. Але саме на символи золотої монети та червоного конверту вам варто звернути увагу, якщо ви хочете отримати миттєві виграші та призи прогресивного джекпоту.

Безкоштовна гра на автоматі Power Prizes - Eternal Mandarin Ducks

У Power Prizes – Eternal Mandarin Ducks грати безкоштовно завжди можна у відповідній демо версії на сайті Пін Ап. Коли йдеться про діапазон ставок, саме ви вирішуєте, скільки ставити за один спін. Звичайно, для отримання виграшу в цій грі вам потрібно буде поєднувати однакові символи зліва направо. Чим більше символів випаде у комбінації, тим більшим буде ваш виграш. Крім того, у цьому слоті є функції, які дадуть вам шанс виграти Великий Джекпот – найголовніший приз у грі.

Спеціальні символи слота Пауер Прайзез – Етернал Мандарин Дакс

Символ лотоса є скаттером у Пауер Прайзез – Етернал Мандарин Дакс. Його комбінації дають 8, 16 та 24 безкоштовних обертань. Ще один спеціальний символ – червоний конверт, який запускає однойменну функцію. Коли він випадає третьому барабані, інших з'являється від 1 до 4 символів монет. Потім конверт сам перетворюється на такий значок, що призводить до виграшу.

У певному сенсі символи монет також є спеціальними, тому їх потрібно збирати. Як тільки ви випадете 6 або більше таких зображень, ви запускаєте функцію Power Prizes. У цій функції ви отримуєте кілька бонусних обертів. Їхня кількість залежить від кількості зібраних вами монет.

Ризик-гра та бонуси автомата Пауер Прайзез – Етернал Мандарин Дакс

Оскільки в слоті немає відповідної ризик-гри, Power Prizes – Eternal Mandarin Ducks грати онлайн слід у ключову бонусну функцію – Power Prizes. Бонусний раунд безкоштовних обертань поєднується з популярною механікою Hold & Win, запрограмованою на те, щоб допомогти вам виграти будь-який з фіксованих або прогресивних джекпотів гри.

Окрім цього, приємно бачити, що Greentube розширює цю гру, додаючи до неї ще одну додаткову функцію. Невіддільний від китайської культури символ червоного конверту тут відіграє важливу роль в отриманні доступу до титульного раунду гри в пошуках головних призів.

FAQ

Як грати в Power Prizes – Eternal Mandarin Ducks?

У Power Prizes – Eternal Mandarin Ducks грати потрібно на 5-барабанній сітці з 243 способами виграти. Оскільки гра орієнтована на користувачів з Азії, в ній є всі найпоширеніші символи, такі як квітка лотоса, золота монета, черепаха, жаба удачі, коропи коі. До спеціальних символів відносяться два скаттери – квітка лотоса та монета.

Чи можна грати безкоштовно в Power Prizes – Eternal Mandarin Ducks?

Як платна, так і безкоштовна версія гри завжди доступні на сайті Pin-Up. Слот Power Prizes – Eternal Mandarin Ducks можна запустити на сайті оператора без потреби реєструватися. Тому користувачі можуть повноцінно насолодитися механікою гри без ризику.

Що таке ризик-гра Пауер Прайзез – Етернал Мандарин Дакс?

Та сама ризик-гра Power Prizes – Eternal Mandarin Ducks дає користувачам можливість грати з подвоєнням виграшу. Оскільки її немає у цьому слоті, доводиться задовольнятися іншими бонусами. Для запуску функції безкоштовної гри потрібна поява 3 або більше символів лотоса. У цьому випадку ви отримаєте 8 фриспінів. Якщо в черговому раунді на барабанах з'являться 4 такі значки, ви отримаєте 16 безкоштовних ігор, а 5 квіток лотоса подарують вам 24 безкоштовні обертання.

Як грати на гроші в Power Prizes – Eternal Mandarin Ducks?

У Power Prizes – Eternal Mandarin Ducks можна грати безкоштовно в демо-режимі стільки, скільки захочете. Однак, призи тут не є реальними і не можуть бути обмінені на гроші. Вам потрібно відкрити рахунок у PIN-UP.UA, внести депозит і лише тоді крутити барабани на реальні ставки.

Як грати з мобільного телефону?

Якщо пощастить, головний джекпот можна виграти, навіть якщо ви далеко від комп'ютера. Завантажте програму Pin Up казино або насолоджуйтеся мобільною версією платформи на своєму смартфоні – в обох випадках гральний автомат Power Prizes – Eternal Mandarin Ducks працюватиме швидко та без проблем.