АкціїТурніри

БОНУС ЗА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ +120% та 250 FS

Режим DEMO гри

Гральний автомат Sizzling Hot Deluxe

Якщо вам подобаються відеослоти, в яких основна увага приділяється простоті ігрового процесу, вам сподобається ігровий автомат Sizzling Hot Deluxe. Цей фруктовий слот Greentube виконаний у старій, традиційній тематиці. Зверніть увагу на простий та нехитрий дизайн, а також на фруктові символи, зірки та щасливі сімки.

На відміну від назви, в слоті немає жодних особливих вогненних символів або бонусів. Повертаючи барабани цього слота, не чекайте побачити вайлди, безкоштовні обертання Sizzling Hot Deluxe або множники. Гравцям, які люблять захоплюючий ігровий процес або слоти з великою кількістю бонусів, може не сподобатися. Але для поціновувачів олдскульних ігор із сучасним ухилом, слот зайде просто на ура.

Безкоштовна гра на автоматі Sizzling Hot Deluxe

У Sizzling Hot Deluxe грати безкоштовно належить на п'яти барабанах, трьох рядах та п'яти лініях виплат. Перш за все вам потрібно вибрати ставку на лінію, яка автоматично змінить вашу загальну (це ставка на лінію, помножена на п'ять ігрових). Крім того, ви можете вибрати, з якою кількістю кредитів ви хочете грати. Мінімальна ставка становить 0,05, а максимальна – 50 одиниць. Після встановлення ставки натисніть кнопку Start, щоб барабани почали обертатися.

Ви можете вибрати опцію автогри, і вона автоматично обертатиме барабани стільки, скільки ви захочете. Якщо потрібно зупинитися, натисніть кнопку Stop.

Спеціальні символи слота Сіззлінг Хот Делюкс

Всі символи, які представляє слот Sizzling Hot Deluxe — це або фрукти, або щасливі сімки, або зірки. Символом розкиду є зірка, і вона пропонує 250x, 50x та 10x вашу ставку на лінію при випаданні п'яти, чотирьох та трьох символів на барабанах.

Рядові символи та їх винагороди виглядають так:

  • Кавун – до 500х
  • Виноград – до 500х
  • Слива – до 200х
  • Лимон – до 200х
  • Апельсин – до 200х
  • Вишня – до 200х

Найбільш високооплачуваний символ цього слота — Lucky 7, який при випаданні п'яти значків на барабанах збільшує ставку на лінію у 5 000 разів. Ви також отримаєте 1 000x та 100x вашу ставку за випадання чотирьох та трьох символів на будь-яку з ліній виплат.

Ризик-гра автомата Сіззлінг Хот Делюкс

У Sizzling Hot Deluxe грати онлайн потрібно через функцію азартної гри (ризик гра), яка запускається після кожного виграшу. Як тільки випаде призова комбінація, можна натиснути на опцію Gamble. Потім вам потрібно буде вгадати, якого кольору карта – чорного чи червоного.

Якщо ви вгадаєте правильно, то отримаєте подвоєння виграшу. Ви можете зіграти в азартну гру до п'яти разів, і вона закінчується у двох випадках: коли ви забираєте свій приз або коли ви програєте зі втратою всіх грошей.

FAQ

Як грати в Sizzling Hot Deluxe?

Грати в Sizzling Hot Deluxe на сайті Пін Ап потрібно буде через невелику кількість ліній виплат. Вони фіксовані, і оскільки їх всього п'ять, вам доведеться побачити менше виграшних комбінацій. У тайтлі все максимально спрощено, включаючи ігровий процес. Сформуйте виграшну комбінацію з однакових символів із крайнього лівого барабана на лінії виплат. Всі комбінації оплачуються ліворуч, і всі виграші повинні випасти на будь-якій з п'яти ліній, за винятком скаттера.

Чи можна грати безкоштовно у Sizzling Hot Deluxe?

Так. Ви можете грати в гральний автомат Sizzling Hot Deluxe безкоштовно на сайті Пін-Ап. Це дозволить вам спробувати класичний фруктовий автомат у всій його красі, перш ніж перейти до гри на реальні гроші.

Що таке ризик-гра Сіззлінг Хот Делюкс?

Кожного разу, коли ви отримуєте виграш, ви можете спробувати подвоїти його, натиснувши кнопку Gamble. Це і є ризик гра Сіззлінг Хот Делюкс. Для цього вам потрібно передбачити, чи буде наступна карта у колоді червоною або чорною. Якщо ви матимете рацію, то подвоїте виграш. Якщо ви помилитеся, то втратите гроші. Кожен виграш може бути поставлений на кінець до 5 разів.

Як грати на гроші в Sizzling Hot Deluxe?

Щоб грати в Sizzling Hot Deluxe на реальні гроші, вам необхідно зареєструвати обліковий запис на сайті PIN-UP.UA. Після швидкої перевірки ваших даних, внесіть депозит та зареєструйтесь як новий користувач платформи. Обов'язково отримайте приємний бонус.

Як грати з мобільного телефону?

Ви можете випробувати успіх і в Sizzling Hot Deluxe грати не тільки на комп'ютері, але й використовуючи мобільний телефон, планшет або інший портативний пристрій. Мобільна версія казино Pin-Up доступна через ваш браузер на смартфоні, а програма для iOS та Android може бути завантажена безпосередньо з платформи.