АкціїТурніри

БОНУС ЗА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ +120% та 250 FS

Режим DEMO гри

Гральний автомат Ultra Hot Deluxe

Якщо ви любите крутити фруктові слоти старої школи, ігровий автомат Ultra Hot Deluxe — одна з найкращих класичних тайтлів, які працюють на сучасних пристроях та мають покращену графіку. Чи любите ви запускати барабани казино на мобільному або настільному комп'ютері, Ultra Hot Deluxe працюватиме на будь-якому пристрої і завдяки своїй простоті не викличе проблем зі звиканням до неї. І прості правила – не єдине, що тут є. З коефіцієнтом RTP 95,17% гра пропонує непогані шанси на виграш.

Це одна з найпопулярніших класичних ігор Greentube, яка містить 3 барабани та 5 ліній виплат. Вам не знадобиться покроковий посібник, щоб грати в цей слот. Як завжди, у безкоштовну версію гри можна грати на сайті Pin Up Ukraine без завантаження та реєстрації. Якщо ви хочете зіграти на реальні гроші, потрібно буде зареєструватися.

Безкоштовна гра на автоматі Ultra Hot Deluxe

Як і у повноцінну версію, в автомат Ultra Hot Deluxe грати безкоштовно також просто, адже інтерфейс пропонує лише базові опції. Усі кнопки, які потрібно використовувати, розташовані внизу. Меню відкриває Paytable та Settings.

В налаштуваннях ви можете вимкнути азартний раунд Gamble, а в Paytable відкривається таблиця виплат гри, в якій вказані основні правила та значення символів.

Вам потрібно виставити кількість ліній виплат, що використовуються. та вибрати розмір ставки на спин. Ви можете грати або з 0,05 монети (мінімальна сума ставки) або з 50,00 монети (максимальна) на одне обертання.

Спеціальні символи слота Ультра Хот Делюкс

Усього в Ультра Хот Делюкс вісім символів, і найцінніші з них показані класичними іконками слота, такими як знаки BAR та 7's. Інші зображені картинками фруктів. Щоб отримати виплату, необхідно створити комбінацію з трьох символів на одній з ліній виплат. Ця частина важлива, оскільки більшість інших ігрових автоматів дають вам приз за випадання трьох і більше символів та пропонують різні виплати за кожну з цих комбінацій.

Ultra Hot Deluxe відрізняється: випадання трьох символів - це єдина можливість здобути виграш. Ви не можете отримати більше трьох, а випадання меншої кількості не матиме жодного ефекту.

Ризик гра автомата Ультра Хот Делюкс

Випадкові виграші пропонують користувачеві натиснути кнопку Gamble. Це ризик-гра. У Ultra Hot Deluxe грати онлайн безперечно стоїть через цю функцію. Вона змушує користувача вийти із зони комфорту: або ризикнути виграшем у цьому раунді і поставити на кон все, або не ризикувати і зберегти вигране. Якщо ви не можете встояти перед спокусою, то завдання досить просте - гравець передбачає, яка гральна карта буде перевернута наступною.

Правильну відповідь подвоїть виграш і користувачеві відразу буде запропоновано наступну карту. Раунд триває до п'яти вгадувань, або поки ви або вирішите закінчити ризик гри тут і зараз, або не вгадаєте і програєте всі отримані гроші.

FAQ

Як грати в Ultra Hot Deluxe?

У Ultra Hot Deluxe грати спочатку слід через визначення ставки. Після вибору розміру натисніть кнопку Start один раз для запуску барабанів, або використовуйте опцію Auto, щоб обертати їх безперервно. Якщо вам випав виграш, заберіть його та продовжуйте гру.

Чи можна грати безкоштовно в Ultra Hot Deluxe?

Грати в Ultra Hot Deluxe дуже просто і весело, що робить її популярною як серед ентузіастів, так і для новачків у безкоштовній грі у слоти онлайн на сайті Pin Up.Ua. Коли ви граєте безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати найменшу суму, щоб продовжити час гри.

Що таке ризик-гра Ультра Хот Делюкс?

Ризик-гра у слот Ultra Hot Deluxe має досить просту функцію: вам пропонується вгадати колір закритої ігрової карти. У вас є два варіанти – червоний або чорний. Номер, масть, малюнок карти не має значення, вам просто потрібно вгадати її колір. І якщо вам це вдасться, ви зможете подвоїти виплату.

Як грати на гроші в Ultra Hot Deluxe?

Безкоштовна версія гри не дає реальних грошових призів, тому в Ultra Hot Deluxe грати потрібно на веб-сайті Pin Up після реєстрації. Цей процес потребує верифікації та внесення ігрового депозиту. Після цього ви отримуєте повноцінний доступ до всіх ігор бібліотеки оператора.

Як грати з мобільного телефону?

Гральний автомат Ultra Hot Deluxe не випускається окремим мобільним додатком. Це гра на основі HTML5, яка без проблем запускається на мобільному сайті Пін Ап. Іншими словами, ви можете грати в цей мобільний слот на будь-якому пристрої з підключенням до інтернету: мобільна сумісність гри чудова.