Акції
Турніри
БОНУС ЗА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ +400% та 250 FS
Режим DEMO гри

Гральний автомат Xtra Hot

Ігровий автомат Xtra Hot — це запальний онлайн слот від Greentube, який за своїм дизайном нагадує класичний ігровий фруктовий автомат. Хоча він дещо більш простий, ніж сучасні відео слоти з великою кількістю функцій, його все ж таки варто спробувати, особливо для поціновувачів олдскульних одноруких бандитів.

Тематика Xtra Hot надихнута ранніми автоматами. Хоча в них часто використовувалася сітка з трьох барабанів, у цьому випадку замість цього використовують п'ять. Однак, як і в ранніх слотах, немає безкоштовних обертань, диких символів чи чогось подібного. Ігрова область має звичайний темно-фіолетовий колір, а фон — світліший відтінок бузкового під кольори диско.

Безкоштовна гра на автоматі Xtra Hot

У Xtra Hot грати безкоштовно дуже просто, бо гравцям не важко буде зорієнтуватися в ньому. Усі опції керування відображаються у нижній частині екрана. Натисніть зелену кнопку START у правій нижній частині, щоб розпочати обертання барабанів. Опція Autoplay, розташована трохи вище за стартову кнопку, запускає гру автоматично після того, як ви вибрали кількість спинів і величину ставки.

Таблиця виплат складається із призів за символами. Ви можете ознайомитись із правилами гри за допомогою кнопки More Info. Інші параметри включають ставку, її лінію, кредит та кількість призових ліній.

Спеціальні символи слота Екстра Хот

У Xtra Hot грати потрібно через вісім символів. Всі вони схожі на ті, що зазвичай зустрічалися на ранніх фруктових автоматах. Чотири зображення з найнижчими виплатами – це фрукти у вигляді вишні, апельсина, лимона та сливи. Інші символи включають чорний X, металевий BAR та червону цифру 7. Останній є найціннішим і дає виплату у розмірі 1 000x вашої ставки за п'ять збігів на ігровій лінії.

У слоті також є символ розкиду, який є жовтою зіркою з червоним тлом. На відміну від інших слотів, символ розкиду необов'язково повинен випадати на лінії виплат, щоб дати вам виграш. Потрібно три або більше зірки у будь-якому місці сітки для отримання виплати.

Ризик гра автомата Екстра Хот

У вигляді додаткового заохочення з азартним підтекстом вам випадає цікава нагода в Екстра Хот. Коли ви виграєте, ви можете запустити функцію Xtra Hot Gamble Feature, яка дозволяє вам або забрати свої гроші зараз, або вгадати, чи гральна карта є червоною або чорною. Таких раундів цілих п'ять штук, що дозволяє збільшити ваш приз у п'ять разів, окрім бонусних множників в основній грі.

Якщо ви покриваєте перші 12 позицій зліва направо однаковими символами, ви запускаєте множник x4. А якщо вам вдасться закрити всі барабани одним і тим же символом, ви можете запустити виплату множника x5, який може принести багато грошей.

FAQ

Як грати в Xtra Hot?

Оскільки це досить простий відеослот, в Xtra Hot грати онлайн ви можете через такий самий досить простий інтерфейс. Щоб почати гру, визначтеся, чи ви хочете грати у безкоштовну демо-версію або на реальні гроші. Далі перейдіть до опції "Ставка", щоб вибрати її рівень. Найменша сума, необхідна для гри, становить 0,25, а максимальна ставка - 100. Після вибору ставки перейдіть до ліній та виберіть їх кількість, на яких ви хочете грати.

Чи можна грати безкоштовно в Xtra Hot?

Звичайно, запуск гри можливий безкоштовно. На PIN-UP.UA є безліч демо-ігор, у тому числі гральний автомат Xtra Hot. Користувачам не потрібна реєстрація на сайті для безкоштовних та необмежених обертань на цьому фруктовому автоматі.

Що таке ризик-гра Екстра Хот?

Gambling – це чудова можливість запустити додатковий азартний раунд, щоб збільшити свій виграш. Це можна зробити, вгадавши масть карти. Ризик-гра триває доти, доки ви не зробите помилку, не виграєте максимальний виграш або просто не заберете гроші на одному з етапів. У таких ситуаціях вибір гравця може дуже вплинути на загальне враження користувача від взаємодії з автоматом.

Як грати на гроші в Xtra Hot?

Тут потрібно просто обертати барабани та сподіватися, що випаде вдала виграшна комбінація. Створіть обліковий запис Пін Ап Україна, внесіть свій депозит і грайте на реальні гроші в слот Xtra Hot. Якщо ви заповните хоча б перші три барабани символами, що збігаються, відразу отримаєте бонусний множник.

Як грати з мобільного телефону?

Тайтл повноцінно запускається зі смартфонів на базі iOS або Android завдяки чудовій мобільній версії сайту або фірмовій програмі Пін Ап. Однією з головних переваг цієї гри на портативному пристрої є зручність. Ви можете грати в Xtra Hot без завантаження, знаходячись вдома або відпочиваючи в улюбленому місці. Мобільний слот підтримує технологію HTML5.