АкціїТурніри

БОНУС ЗА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ +120% та 250 FS

Режим DEMO гри

Гральний автомат Taberna De Los Muertos Ultra

В ігровий автомат Taberna De Los Muertos Ultra заходитиме трохи страшно. Зроблено його за мотивами мексиканського дня мертвих. Ця розвага має п'ять барабанів, розташованих у три ряди, 25 виграшних ліній та характеризується високою волатильністю.

Фарбовий інтерфейс у поєднанні з оригінальною сучасною графікою створюють неповторну атмосферу для азартної пригоди в таверні мертвих.

Основні символи з низькою вартістю Taberna De Los Muertos Ultra зроблені у вигляді карткових мастей:

  • піка,
  • трефа,
  • бубни,
  • серце!

Найбільш прибуткові зображення:

  • кістки,
  • так,
  • пляшка,
  • револьвер!

Останній символ у разі випадання п'яти ряд гарантує найвищий коефіцієнт множення рівний 500.

Налаштування автомата полягає у виборі номіналу монети за допомогою пари кнопок Coin, а також установці кількості монет для однієї ставки з використанням кнопок Bet level.

Безкоштовна гра на автоматі Taberna De Los Muertos Ultra

Те, що відбувається в таверні, може налякати будь-якого користувача, який не знайомий з її звичаями та атрибутикою. Режим демо-гри дозволяє новому гравцю пройти курс молодого відвідувача та освоїтися у закладі. У Taberna De Los Muertos Ultra грати безкоштовно можуть усі охочі, які скористаються відповідною кнопкою під час входу в слот. Так найкраще засвоюються правила виплат і набувається перший ігровий досвід.

Спеціальні символи слота Таберна Де Лос Муертос Ултра

До цього типу символів у слоті Таберна Де Лос Муертос Ултра можна віднести дикий Wild та скатери у вигляді скелетів чоловічої та жіночої статі.

У разі випадання різних скаттерів на сусідніх барабанах вони розкидають додаткові символи по інших ігрових полях, а це гарантує перспективні заохочувальні призи. Кожен фриспін може ознаменуватися випадковим випаданням множника, що подвоює виграш. Як мінімум три жіночі скелети призведуть до активації раунду безкоштовних обертань, максимальна кількість яких може досягати сорока.

Ризик-гра автомата Таберна Де Лос Муертос Ултра

За своїм задумом у Taberna De Los Muertos Ultra грати онлайн – справа ризикована. Розробники врахували цю обставину та не передбачили запуск ризик-гри. Однак гравці можуть розраховувати на чудові бонуси, якими насичений слот.

FAQ

Як грати в Taberna De Los Muertos Ultra?

Грати в Taberna De Los Muertos Ultra не лише страшно, а й просто. Якщо на ігровому балансі є необхідна сума, то спочатку автомат налаштовують на розмір ставки. Нижче ігрового поля на панелі налаштування є пара кнопок, які називаються Bet level і служать для вибору кількості монет. Інша пара під назвою Coin дозволяє встановлювати номінал однієї монети. Якщо все зроблено правильно, гравець може розпочинати гру, натиснувши на спин.

Чи можна грати безкоштовно в Taberna De Los Muertos Ultra?

Така можливість існує, оскільки таверна потребує адаптаційного періоду для запальної гри на гроші. Деморежим може використовуватися як досвідченими, так і початківцями. Для перших він буде чудовим тренуванням, під час якого можна вивчити основні особливості слота і спробувати зірвати віртуальний куш. Для інших гральний автомат Taberna De Los Muertos Ultra буде чудовим інструментом отримання знань.

Що таке ризик-гра Таберна Де Лос Муертос Ултра?

У функції автомата не входить ризикований раунд на подвоєння виграшної суми. Незважаючи на це, в Taberna De Los Muertos Ultra грати завжди цікаво завдяки непередбачуваним поворотам, які провокуються дикими Wild та скаттерами.

Як грати на гроші в Taberna De Los Muertos Ultra?

Гравці, які готові до гри на реальні гроші, мають пройти реєстрацію, а потім поповнити рахунок. Якщо балансу достатньо для повноцінної гри, то слот Taberna De Los Muertos Ultra буде готовий до першого обертання та видачі приємних заохочувальних бонусів за наполегливість та терпіння.

Як грати з мобільного телефону?

За наявності стабільного бездротового інтернету отримати доступ до ігрового функціоналу цього слота, що інтригує, можна з будь-якого мобільного пристрою. Для цього потрібно відкрити вбудований браузер і вбити в адресному рядку URL-адресу ігрового порталу. Інтерфейс та основні кнопки керування слотом аналогічні десктопній версії.