АкціїТурніри

БОНУС ЗА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ +120% та 250 FS

Режим DEMO гри

Гральний автомат Resident

Відомий розробник Igrosoft представляє ігровий автомат Resident - гру на тему Другої світової війни. На перший погляд вона може здатися трохи нудною, але простий, добре продуманий інтерфейс та дизайн гри, а також багаті фонові декорації, використання яскравих кольорів надають їй привабливого вигляду.

Загалом, Resident виділяється серед багатьох інших відеослотів. Дизайн може бути досить шаблонним для Igrosoft, але глибина та багатство ігрового процесу у всіх їхніх пропозиціях ніколи не розчаровують, про що може свідчити велика база шанувальників цієї гри.

Безкоштовна гра на автоматі Resident

В основі захоплюючого слота Resident лежить шпигунська пригода з розвідником у головній ролі. Щоб перейнятися та спробувати в Resident грати безкоштовно, у процесі будуть використовуватися базові іконки та спеціальні символи, що представляють атрибути життя розвідника.

Крім того, ви можете зіграти в режим демо з бонусами. У грі передбачено дворівневий призовий раунд з відкриттям сейфів та ризик-гра. Все це доступно користувачам на ігровому полі стандартного формату.

Спеціальні символи слота Резидент

В якості іконок тут використовуються зображення предметів, що мають безпосереднє відношення до шпигунського життя. Виграти в Резидент допоможуть базові та спеціальні символи. Остання категорія має особливі можливості. До них відноситься вогнегасник, що використовується як вайлд, а також бонусна картинка - сейф.

До категорії базових символів належать медалі, книги, протигази, пістолети, кулемети, золоті монети, погони. Основна відмінність між двома категоріями символів полягає у їхньому призначенні. Базові лише створюють призові комбінації, а спеціальні можуть замінювати інші картинки та відкривати бонусні режими.

Ризик гра автомата Резидент

Функція Gamble, яка допомагає в Resident грати не лише з бонусом, а й з його збільшенням, обов'язково присутня на барабанах слота. Ризик гри означає, що за кожен виграш, великий або маленький, ви можете зіграти в додатковий раунд з можливістю подвоїти свій приз.

Коли у грі випадає виграшна комбінація, слот пропонує або залишити все як є, або спробувати подвоїти виграш. Якщо ви вирішите зробити це, буде розкрито картку дилера і перевернуто сорочками вниз ще чотири карти. Завдання полягає в тому, щоб вибрати карту з більш високим значенням, ніж карта, яка показана на екрані. Якщо вибрана карта має однакове значення, то це нічия, і кредити не програються та не виграються.

FAQ

Як грати в Resident?

Для досвідчених гравців у Resident грати онлайн не складе труднощів, а ось новачкам варто заглянути в таблицю виплат. Тут вказані основні коефіцієнти символів, які враховуються при розрахунку виплат разом із поточним розміром ставки.

Перед запуском спинів необхідно встановити розмір ставки та кількість ліній. У грі 9 активних ліній та 5 барабанів. Щоб спростити ігровий процес, можна вибрати режим автоматичного прокручування барабанів.

Чи можна грати безкоштовно в Resident?

Так, Pin-Up Ua — це місце, де можна зіграти в слот Resident у його демо-режим без необхідності реєстрації на сайті або в додатку. Як перевірена та надійна платформа, яка співпрацює з Igrosoft, безкоштовний доступ до тестового режиму гри обов'язково буде надано.

Що таке ризик-гра Резидент?

Грати в Resident і запускати особливий раунд ризику буде не кожному сміливим варіантом збільшити свій приз. Це міні-гра, в якій ваш виграш ставиться на кін. Завдання гемблера — перебити карту дилера за старшинством, вибравши одну із чотирьох запропонованих на ігровому столі сорочками нагору. Азарт полягає в тому, що будь-яка з цих карт може бути як молодшою, так і старшою, ніж карта дилера, але лише ваша щаслива рука може збільшити ваш приз.

Як грати на гроші в Resident?

Веб-сайт Pin Up Ua надає користувачам реальну можливість поставити реальні гроші на азарт та фортуну шпигуна. Для цього вам необхідно зареєструватися на платформі, створити профіль та внести депозит, щоб ви могли користуватися грошима у грі та запускати барабани.

Як грати з мобільного телефону?

Якщо вам не подобається сидіти на одному місці протягом тривалого часу, можливість завантажити гральний автомат Resident на екрані вашого мобільного телефону ідеальна. Для цього скористайтеся його мобільною версією сайту Pin Up або завантажте на мобільний телефон власну програму оператора.