АкціїТурніри

БОНУС ЗА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ +120% та 250 FS

Режим DEMO гри

Гральний автомат Seance: Mysterious Attic

Якщо вам подобаються слоти на містичну тематику, варто звернути увагу на ігровий автомат Seance: Mysterious Attic. Це апарат останнього покоління з більш досконалим інтерфейсом та дуже цікавими бонусними можливостями. Дизайн гри теж зазнав чимало змін, на відміну від своїх попередників, що виявилося не тільки в розташуванні консолі управління, а і якісно позначилося на графіку.

Безкоштовна гра на автоматі Seance: Mysterious Attic

Інтеграція в ігровий слот режиму безкоштовної гри – це вже стандартна практика від усіх виробників геймплей. Провайдери апаратів в такий спосіб дають гемблерам як ознайомитися з грою, так і мають чітку спрямованість у плані вирішення маркетингових завдань. Звичайно, перед тим, як почати грати на реальні кошти, завжди хочеться відчути, які емоції може дати слот у деморежимі.

Гральний автомат Seance: Mysterious Attic доступний на сайті Pin Up як для безкоштовної гри, так і на гроші. Після запуску версії для ознайомлення користувачеві буде доступний весь можливий функціонал, а саме:

 • доступ до управління кількістю ігрових ліній та ставкою,
 • управління повноекранним режимом та звуковими ефектами,
 • довідковий центр,
 • автогра,
 • купівля фріспінів,
 • режим турбо,
 • вибір мови,
 • статистика обертань!

У слоті є кілька опцій, які не зустрінеш у класичних апаратах. Наприклад, турборежим – це прискорене обертання барабана. Гра в автоматичному режимі теж дещо відрізняється: користувач може вибрати кількість обертань від 5 до 100. Але найцікавішим із нового функціоналу є можливість купівлі бонусів.

Спеціальні символи слота Сіанс: Містеріус Аттік

У Seance: Mysterious Attic, крім базових символів, додано два спеціальні елементи, wild і scatter. Окрім стандартної функції із заміни на інші картинки у грі, дикий символ має ряд особливостей, які практично не використовувалися у традиційних слотах, а саме:

 • елемент може займати всі осередки по вертикалі на своєму барабані,
 • у разі появи на одному ігровому полі трьох символів гравець отримує безкоштовні обертання, при цьому Вайлд при кожному спіні переміщається на сусідній барабан у ліву сторону!

Леді-Wild може під час таких фріспінів знову з'являтися на полі. Бонусна гра закінчується, коли символи перестають з'являтися в осередках.

Скаттер може випадати лише на 1, 3, 5 барабанах, але у випадку трьох символів на одному ігровому полі гемблеру буде надано вибір одного з кількох видів безкоштовних обертань:

 • золоті ножиці – 12 фріспінів, при яких символ Вайлд повністю займає вертикальний барабан посередині,
 • липкі – всі дикі символи, що випадають під час безкоштовних обертань, на час бонусних ігор залишаються на своїх місцях в ігровому полі!

Який саме варіант вибрати в Сіанс: Містеріус Аттік, залишається на розсуд користувача, але якщо це ваш перший досвід знайомства з автоматом, рекомендується чергувати ігри, щоб зрозуміти, за яким бонусом автомат більше дає.

Ризик-гра автомата Сіанс: Містеріус Аттік

Тут ви не зустрінете традиційної гри на ризик зі вгадуванням масті гральної карти або на перебивання номіналу, але все ж таки вона є, хоча і вельми незвична. Кожен гравець може купити одну з бонусних ігор – золоті ножиці чи липкі. Вартість одного кола – це 60-кратний розмір ставки. Звичайно, ціна не маленька, але з іншого боку і шанс дуже привабливий, тому вирішуватиме лише вам. Для початку ви можете випробувати слот Seance: Mysterious Attic на такі можливості в деморежимі.

FAQ

Як грати в Seance: Mysterious Attic?

Ігрова консоль має стандартну розкладку барабана 5 на 3 з можливістю випадання виграшних комбінацій по 25 лініях. Панель управління знаходиться з правого боку ігрового поля, на ній можна не тільки змінювати кількість ліній та ставку, а також запускати гру в автоматичному та турборежимі. Для зручності під лівою верхньою кнопкою приховано основне меню, в якому можна змінювати стандартні налаштування, мову та бачити статистику останніх 13 обертів. Щоб почати Seance: Mysterious Attic грати онлайн, скористайтесь внутрішнім пошуком на сайті.

Чи можна грати безкоштовно в Seance: Mysterious Attic?

Демоверсія слота доступна у стартовому вікні апарата. Після завантаження автомата ви зможете вибрати, у якому режимі розпочати гру. Для ознайомлення буде нараховано 20000 віртуальних монет, які можна витрачати на власний розсуд, варіюючи ставку та кількість ігрових ліній. Особливо хочеться відзначити, що у Seance: Mysterious Attic грати безкоштовно можна як у HD якості, так і у 3D.

Що таке ризик-гра Сіанс: Містеріус Аттік?

У даному апараті немає стандартної гри на множення, які багато хто звикли бачити в традиційних геймплеях. Гра на ризик у цьому апараті є покупкою однієї з бонусних ігор у 60-кратному розмірі від ставки. Наприклад, якщо ваша ставка 1$ за спін, значить 10 або 12 безкоштовних обертань вам обійдуться в 60$. На перший погляд, здається, що в Seance: Mysterious Attic грати на ризик з таким множенням дуже дорого, але, з іншого боку, зняти куш на фріспінах можна з більшою ймовірністю, тому що в них спеціальний символ Вайлд грає по багатьох лініях.

Як грати на гроші у Seance: Mysterious Attic?

Для того, щоб розпочати гру на реальні гроші, необхідно бути зареєстрованим клієнтом. Відразу після першого поповнення хоча б на мінімальну суму ви зможете грати в Seance: Mysterious Attic на справжні кошти. Для всіх новачків компанія Пін Ап за перший депозит дає дуже пристойний бонус, який можна буде витратити не лише у цій грі, а й на інших слотах.

Як грати з мобільного телефону?

З мобільних пристроїв можна грати через браузер або за допомогою оригінальної програми від провайдера Pin Up. Завантажити програму можна прямо зараз на офіційному порталі БК. Утиліта доступна для всіх гравців, які досягли повноліття і можуть вводити та виводити кошти за допомогою своїх фінансових інструментів (банківської картки, електронного гаманця тощо).