АкціїТурніри
БОНУС ЗА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ +120% та 250 FS
Режим DEMO гри

Ігровий автомат Riot 2: Burn and Blow

Тема бандитських розбірок не так часто зустрічається в азартних розвагах, але цього разу поціновувачі такого жанру неодмінно залишаться задоволеними концепцією, яку запропонує ігровий автомат Riot 2: Burn and Blow у казино Пін Ап. Попередня версія настільки сподобалася користувачам, що розробник вирішив випустити оновлення, насичене новим креативом. Дія відбувається за огидної погоди, серед старих занедбаних міських будівель. Забиті вікна і прострілені автомобілі створюють вкрай похмуру атмосферу, яка органічно доповнюється напруженим саундтреком з оригінальними звуковими ефектами.

Розіграш відбувається на шести барабанах, кожен з яких має чотири видимі осередки. Виграшні комбінації визначаються на 25 лініях, що відлічуються зліва направо. Середня дисперсія слота обіцяє активним гемблерам можливість непогано заробити на бандитських розбираннях. Випадкові виплати не стануть рекордними, але їхній рівень досить високий, найчастіше очікуються незначні винагороди.

Динаміка сюжету Riot 2: Burn and Blow пов'язана з функціями каскадних заміщень. Символи, що утворили результативну лінію, безвісти зникають, а порожні осередки заповнюють нові персонажі. Так триває доти, доки не перестануть формуватися нові виграшні комбінації.

Чотири позначення номіналів гральних карток вважаються основними символами з низьким рівнем виплат. Середні та високі доходи обіцяють винагороджувати персонажі, які більше підходять під тематику слота:

  • жовта маска,
  • чорна маска,
  • бандит із пістолетом,
  • бандит у кепці,
  • жінка в червоній масці,
  • шолом,
  • одноокий бандит!

Користувачі, які почали грати в Riot 2: Burn and Blow, отримають найбільші виплати при випаданні чотирьох останніх персонажів, для цього в ігрових лініях їх потрібно не менше двох. Всі інші символи приймаються до оплати, якщо їх 3+ на барабанах.

Зображення з трьома горизонтальними лініями на командній панелі означає головне меню. Воно складається з трьох вкладок: дві інформаційних та одна технічна, що дозволяє керувати режимами анімації та звукового супроводу.

Суму ставки вибирають за допомогою кнопки із зображенням монет. Ігрові спіни включаються натисканням кнопки зі стрілкою. Симетрично по обидва боки від неї розташовані два значки. Один із них дозволяє увімкнути режим анімації «турбо», другий активує автоматичні обертання.

Безкоштовна гра на автоматі Riot 2: Burn and Blow

Докладно ознайомитися із сюжетом захопливого блокбастера дозволяє деморежим. Увімкнувши його, можна в Riot 2: Burn and Blow грати без обов'язкового поповнення ігрового рахунку. Подібний варіант передбачає повний набір функцій за аналогією до азартної версії. Учасник може запустити будь-яку кількість обертань і зробити ризиковані ставки, використовуючи віртуальні гроші. За короткий проміжок часу вдасться об'єктивно оцінити можливості слота та всебічно вивчити його правила та бонусні функції. Декілька активних ігрових сесій дозволять згодом впевнено перейти на гру з використанням реальних грошей.

Спеціальні символи слота Райєт 2: Берн енд Блоу

У Райєт 2: Берн енд Блоу присутні два символи Wild: Bomberman та Firestarter. Вони можуть замінювати основних персонажів, допомагаючи учасникам збирати якнайбільше призових виплат.

Зображення бочки з маслом та динаміту будуть задіяні в ролі Скаттерів. Коли випадають чотири або більше динамітів, то вони перетворюються на Bomberman і зараховуються на акумулятор Blow, що відображається праворуч від барабанного пристрою. Така ж кількість бочок перетворюється на Firestarter і накопичується в акумуляторі Burn, що знаходиться зліва. Зібравши певну кількість залікових зображень, учасник перейде до бонусного раунду безкоштовних обертань.

Бонуси слота Райєт 2: Берн енд Блоу

Гральний автомат Riot 2: Burn and Blow передбачає два режими безкоштовних обертань, заснованих на накопиченні диких символів. Зібравши 12 піктограм динаміту, гемблер запрацює призову гру з 15 безкоштовними спінами. Будь-які нові символи динаміту, що випадають під час дії функції, стануть липкими та запустять лічильник, який збільшується на одиницю після кожного обертання. Чотири динаміти можуть активувати режим Blow. Тоді на барабани буде додано кількість динамітів, вказану на лічильнику. Згодом усі вони перетворяться на дикі символи Bomberman.

16 символів бочок нагороджують користувача 25 фріспінами, Скаттери в цей час стануть липкими. Коли один із барабанів повністю заповниться бочками, всі вони перетворяться на символи Firestarter.

FAQ

Як грати в Riot 2: Burn and Blow?

Справжні поціновувачі бандитських автоматів отримують шанс особисто запустити слот Riot 2: Burn and Blow на реальні кошти, коли зареєструють особистий обліковий запис і внесуть депозит. Ставку призначають клацанням по кнопці із зображенням монет, а суму вибирають із дискретного ряду чисел. Спіни включаються клацаннями по великій кнопці зі стрілкою. Охочі зможуть активувати цикл автоматичних обертань.

Чи можна грати безкоштовно в Riot 2: Burn and Blow?

В якості тренування можна в Riot 2: Burn and Blow грати безкоштовно на монети з віртуального банку. Декілька повноцінних ігрових сесій дозволять освоїти управління та вивчити всі можливості автомата. Отриманий досвід буде корисним після переходу до активних дій в азартній версії.

Що таке бонуси Райєт 2: Берн енд Блоу?

Передбачено два варіанти призової гри з безкоштовними спінами. Вони активуються акумуляторами, які підраховують дикі символи, що накопичуються у базовій грі. Зібравши певну кількість Wild, учасники можуть запустити одну з функцій фріспінів, з різними привілеями на них чекатимуть 16 або 25 безкоштовних обертань.

Як грати на гроші в Riot 2: Burn and Blow?

Зібравшись крутити барабани в азартній версії, слід подбати про реєстрацію особистого облікового запису та поповнення балансу. У касі учасники можуть використовувати кілька популярних способів перерахування грошей: платіжні системи, банківські картки, електронні гаманці та термінали. До перших спін можна перейти негайно, переконавшись у вдалій транзакції.

Як грати з мобільного телефону?

Для власників мобільних телефонів не буде нічого простішого, ніж у Riot 2: Burn and Blow грати онлайн, використовуючи будь-який вбудований браузер гаджета. Улюблені персонажі будуть завжди на зв'язку там, де є стійкий сигнал бездротової мережі. Завдяки сучасним технологіям створення ігрового софту, оптимізована версія забезпечує повний набір функцій, як у десктопному варіанті апарату.