АкціїТурніри

БОНУС ЗА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ +120% та 250 FS

Режим DEMO гри

Гральний автомат Age of Da Vinci

Леонардо Да Вінчі можна сміливо називати людиною-оркестром та одним із найвидатніших діячів Середньовіччя, причому не лише в Італії. Він був художником, скульптором, мислителем та винахідником, який значно випередив свій час. Познайомитись із життям цієї неординарної особистості пропонує ігровий автомат Age of Da Vinci, який у 2019 році представила компанія NetGaming. Відвідувачі казино люблять софт за сюжет, що інтригує, і розсип бонусних можливостей, а також високу віддачу.

Ігровий слот є традиційною механікою з 5 барабанами і 3 рядами символів, де виграшна комбінація утворюється зліва направо, починаючи з першого барабана. Максимальний виграш тут складає Х1827 від ставки, а кількість ліній – 20. Тут до найдрібніших деталей опрацьована графіка та звуковий ряд, що допомагають перенестися на 5 століть тому до майстерні великого винахідника. За бажання музику можна вимкнути та зосередитися на захопливій подорожі.

Безкоштовна гра на автоматі Age of Da Vinci

Автомат Age of Da Vinci хоч і належить до традиційних машин, знайомих усім членам гемблінг-спільноти, але в ньому є свої нюанси. Тому краще вивчити його тонкощі без ризику втрати коштів унаслідок якихось помилок та недоліків. Для цього є тестова версія софту і вона завантажується одночасно з відкриттям сторінки, причому нема потреби авторизації у своєму профілі віртуального грального закладу. Користувач зможе ознайомитися з правилами, а допоможе йому інформаційний блок.

Деморежим пропонує такі самі можливості, як і баталії на реальні гроші, тому зможе гравець отримувати яскраві відчуття від процесу. Провайдер завбачливо поповнив деморахунок мисливця за успіхом на 1000 монет. Таким чином, він може регулювати рівень ставки та номінал монет, а значить створити повноцінну симуляцію азартної подорожі до середньовічної Італії. Якщо ці кошти закінчаться, після оновлення сторінки знову стане доступна безкоштовна гра.

Спеціальні символи слота Ейдж оф Да Вінчі

В іконках автомата реалізовано практично весь творчий шлях метра. Є тут старші гральні карти, вони належать до низькооплачуваних символів. Призова лінія складається щонайменше з 3 зображень, що приносить виплату від Х5 до Х150. Набагато дорожче оцінюють винаходи Леонардо, їх сума виграшу може становити від Х20 до Х1000.

Спеціальні символи представлені Wild зі Scatter. Перший виконаний у вигляді самого вченого і художника, є іконкою заміни картинок, що бракують, і найдорожчим символом, при випадінні від 3 до 5 портретів виграш складе від Х40 до Х1000. Scatter – таємничий механічний сувій. Він відповідає за безкоштовні обертання та інші бонусні можливості для відвідувача віртуального грального закладу.

Бонусна гра Ейдж оф Да Вінчі

Як і великий винахідник, творець слота Ейдж оф Да Вінчі вигадав безліч корисних рішень. У цій незвичайній пригоді гемблера чекає приємний бонус, причому у дуже великій кількості. Тут є як звичні плюшки, так і оригінальні речення. Будь-коли на екрані можуть випасти:

  • заміна,
  • множник,
  • фріспіни,
  • рандомний wild,
  • функція єдності,
  • респін,
  • Magnum Opus символ 3х3, що розширює!

Випадковий дикий і розширюючий символ, а також Єдність з респіном з'являються несподівано при випаданні до 3 Скаттер. Три та більше картинки зі скринькою та білими літерами запускають раунд безкоштовних обертань. При цьому активуються не просто фріспіни, до них додається і вибраний із вищеописаних бонусів.

FAQ

Як грати в Age of Da Vinci?

Одного погляду на софт достатньо, щоби виникло бажання занурення в таємничу епоху Середньовіччя. Щоб грати в Age of Da Vinci, потрібно завантажити сторінку зі слотом та ознайомитись з його функціоналом. Потім слід відрегулювати головні параметри, включаючи рівень ставки, автоматичну гру, номінал монет і запускати обертання барабанів, передчуваючи цікавий сюжет і посмішку Фортуни.

Чи можна грати безкоштовно в Age of Da Vinci?

Пригоди настільки захопливі в компанії винахідника та філософа, що багато гемблерів вважають за краще в Age of Da Vinci грати безкоштовно, коли є вільний час і немає відчуття, що в цей день удача буде на боці користувача. Потрібно всього пару хвилин, щоб відкрити софт, налаштувати його і розпочати гру на 1000 безкоштовних кредитів. Виграшні комбінації приносять поповнення віртуального балансу.

Що таке бонусна гра в Age of Da Vinci?

У затишних куточках майстерні Леонардо Да Вінчі заховано багато корисних пристроїв, які запускають бонусні ігри для відвідувача. Якщо заміною та множником слот Age of Da Vinci нікого не здивує, то іншими функціями дуже навіть може. Тут є випадковий і розширює дикі символи, функція респінів та утворення виграшних комбінацій із карт.

Як грати на гроші в Age of Da Vinci?

Якщо є впевненість, що великий італійський учений не відпустить із порожніми руками свого гостя, то можна в Age of Da Vinci грати на реальні гроші. Спочатку знадобиться реєстрація та поповнення рахунку. Потім залишиться відрегулювати параметри номінал монет і ставка, а далі натиснути спін. Коли барабан зупиниться та з'являться призові комбінації, виплати впадуть на рахунок автоматично.

Як грати з мобільного телефону?

Якби Да Вінчі жив зараз, то він, напевно, був би причетний до винаходу мобільного телефону. У Age of Da Vinci грати онлайн можна якраз і на гаджетах. Для входу потрібно відкрити браузер і запустити софт. Він адаптований під мобільні девайси, пропонує повний функціонал як для гри на гроші, так і деморежиму. Популярний гральний автомат Age of Da Vinci точно підкорить не тільки любителів історії, а й мисливців за успіхом з інженерними нахилами. Останнім особливо до душі прийдуть бонуси, такі ж креативні та незвичайні, як винаходи великого італійця. Повернутись із цієї пригоди без виграшу практично неможливо.