АкціїТурніри

БОНУС ЗА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ +120% та 250 FS

Режим DEMO гри

Гральний автомат Cleocatra

У будь-якому топі найвпливовіших жінок світу всіх часів однозначно буде присутня Клеопатра. Це знакова особа для того часу, тому будь-якій людині хочеться дізнатися про секрет успіху дивовижної жінки. Завдяки гемблінг-сфері можна поглянути на Клеопатру по-іншому, під кутом. Вибираючи ігровий автомат Cleocatra, відвідувач онлайн казино Пін Ап познайомиться з царицею Єгипту в образі кішки.

Така інтерпретація обрана невипадково, адже всі знають про те, що в долині Нілу кішки вважалися священними тваринами. Софт розробив найвідоміший провайдер Pragmatic Play, який славиться оригінальними сюжетами. Ігровий слот має епохальну, як історія Стародавнього Єгипту, механіку з 5 котушками та чотирма рядами символів. Тут не найбільша кількість додаткових можливостей, але вони дозволять отримувати мисливцям за успіхом стабільні виплати.

Безкоштовна гра на автоматі Cleocatra

Завоювати прихильність цариці було зовсім непросто. І добре, якщо нещасний залишався живим. Не варто ризикувати і гемблерам, вирушаючи на рандеву до жінки-кішки. Для початку краще запустити тестову версію, тим більше, що для цього необхідно просто відкрити слот. Безкоштовна гра на автоматі Cleocatra порадує повноцінним геймплеєм, тому тренування пройде в умовах, наближених до бойових. Перед початком процесу настійно рекомендується викликати таблицю виплат у меню та вивчити фінансові питання.

У демоверсії можна грати на 100 000 монет, які компактно розмістилися на балансі. Така разюча сума дозволить насолоджуватися процесом нескінченно, отримуючи неоціненний досвід та вивчаючи стратегії, які допоможуть у результаті вийти переможцем у бою з Фортуною. Софт дозволяє регулювати абсолютно всі параметри, будь то ставка, звуковий супровід або режим обертання барабанів. Тут гравець може розраховувати на активацію бонусних раундів та їх купівлю.

Спеціальні символи слота Клеокатра

Оригінальна інтерпретація життя Клеопатри передбачає також особливий сюжет. Його формують кумедні зображення кішок та артефактів Стародавнього Єгипту. Виграшна комбінація принесе гравцеві від Х0,5 до Х40. Призова лінія зі стилізованих карток гарантує приріст коштів від Х0,2 до Х3.

Для більш закрученого сюжету в слоті Клеокатра доступні спеціальні символи. Wild є іконкою із золотою пірамідою і випадає на першій котушці. Scatter – це відбиток лапки, поява щонайменше трьох символів розкиду принесе множення ставки в 5 разів.

Бонусна гра автомата Клеокатра

Розмірний хід базової гри може підірвати бонус, грамотно реалізований провайдером. Будь-якої миті відвідувачу закладу будуть доступні:

  • заміна,
  • респіни,
  • безкоштовні обертання,
  • множник,
  • sticky wild!

Дикий символ виконує функцію заміни, а також є множником, приносячи виграш Х2 та Х3. У бонусній грі значок піраміди перетворюється на липкий та фіксується протягом усього раунду.

Призовий раунд активується за допомогою Scatter. Поява 3-5 символів розкиду будь-де матриці запускає від 8 до 16 безкоштовних обертань. Якщо під час фріспінів перший барабан сформує зображення з одних кішок, то користувач отримає ще 2 безоплатні прокрутки котушок. У базовій грі утворення вертикальної лінії із представників сімейства котячих стане причиною початку респінів. Є можливість купити за 100х безкоштовні обертання.

FAQ

Як грати в Cleocatra?

Візит до царської кішки не вимагає особливих церемоній, і на автоматі Cleocatra грати можна в будь-який час, адже софт вільний навіть у прайм-тайм. Користувачеві потрібно встановити розмір ставки і вказати кількість автоспінів, щоб насолоджуватися миготінням барвистих картинок на екрані. Списання з рахунку та зарахування коштів здійснюється без участі гравця.

Чи можна грати безкоштовно в Cleocatra?

Тестовий режим передбачає те, що мисливець за успіхом може у Cleocatra грати безкоштовно і не ризикувати грошима, а також емоційним здоров'ям. У демоверсії реалізовано повноцінний геймплей, включаючи купівлю бонусних раундів. На балансі перебуває 100 тисяч монет. Відвідувач спокійно витрачає їх, оскільки кошти легко відновити після оновлення сторінки.

Що таке бонусна гра Cleocatra?

Творці подбали, щоб слот Cleocatra радував гостей додатковими можливостями. Wild не тільки замінює відсутні іконки, а й подвоює або потроює виграш. Символ розкиду активує до 16 фріспінів, у яких іконка із золотою пірамідою стає липкою. Є ще й респіни, які запускає утворення вертикального ряду з іконок із зображенням котів.

Як грати на гроші у Cleocatra?

Коли гість відчуває, що Клеопатра благоволитиме в цей день, варто грати в Cleocatra вже на реальні гроші Але перед цим потрібна реєстрація. Також до обов'язкових процедур відноситься верифікація та поповнення депозиту. Далі перед користувачем стоїть лише одне завдання – запускати обертання та чекати, коли виплати почнуть падати на рахунок.

Як грати з мобільного телефону?

Подорож у долину Нілу є на мобільних гаджетах. Щоб Cleocatra грати онлайн, необхідний доступ до інтернету, а також звичайний браузер. Після входу потрібно виставити налаштування та запустити барабан. Окрім сенсорної кнопки «спін» та інших клавіш керування, мобільна версія нічим не відрізняється від софту, відкритого на комп'ютері чи ноутбуці. Популярний гральний автомат Cleocatra представляє незвичайне бачення історії про Клеопатру. Тут цариця постає в образі кішки, що додає сюжету нетривіальності. Традиційна механіка дозволяє почувати себе спокійно навіть новачкам. Вибравши слот, користувач залишиться задоволений і, напевно, захоче повторити свою незвичайну пригоду.