АкціїТурніри
БОНУС ЗА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ +400% та 250 FS
Режим DEMO гри

Ігровий автомат Crown of Fire

Хтось любить щось нове та постійно експериментує, а комусь до душі все перевірене та традиційне. Це стосується будь-якої сфери життя, починаючи від їжі і закінчуючи автомобілями. Гармонійне поєднання класики та сучасного модерну забезпечує гемблінг-індустрія. Користувач може знайти абсолютно нові розробки та vintage машини. До останніх належить ігровий автомат Crown of Fire, який у 2022 році представив провайдер зі світовим ім'ям Pragmatic Play.

Софт присвячений фруктам і виглядає як обладнання, яке ще 20-30 років тому стояло у наземних залах автоматів. Незважаючи на вінтажність, ігровий слот дуже популярний у молоді, оскільки класична механіка та невибагливий сюжет дозволяють отримувати повний спектр емоцій. Що стосується фінансового аспекту, то невелика кількість ліній та додаткових можливостей не мають на увазі глобальні виграші, але невеликі та стабільні виплати мисливцям за успіхом гарантовані.

Безкоштовна гра на автоматі Crown of Fire

Традиційна механіка та простота геймплею зовсім не обіцяють гемблерам легке життя. Щоб гравець познайомився з фруктовим букетом без ризику втрати грошей, розробники ПЗ запропонували демоверсію. Відкрити тестовий режим дуже просто, відразу після завантаження софту можна приступати до процесу, навіть реєстрації або авторизації не потрібно. Не варто ігнорувати pay table, краще його вивчити перед тим, як грати. В інформаційному блоці вказано вартість та принцип утворення комбінацій.

Кожен зроблений спін змушує забути про те, що це безкоштовна гра, настільки все реалістично. У демоверсії автомата Crown of Fire реалізовані всі можливості геймплею, починаючи з регулювання фінансових параметрів. Мінімальна ставка становить 0,1 кредиту, збільшити її можна до 50 кредитів у валюті рахунку. Доступні всі призові раунди, а завершує ототожнення із звичайною версією софту сума віртуальних монет на балансі. Якщо 100 000 кредитів закінчаться, то завжди можна оновити сторінку.

Спеціальні символи слота Кроун оф Файр

Символи слота Кроун оф Файр сміливо можна назвати ламповими, і мисливці за успіхом зі стажем точно спіймають хвилю легкої ностальгії, дивлячись на них. На матриці періодично випадають зображення стилізованої сімки, апельсина, слив, вишень, лимона, винограду, кавуна та дзвіночка. Стильна червона цифра 7 є найдорожчою іконкою. Щоб утворилася призова лінія, знадобиться щонайменше 2 картинки, а виграш складе від Х2 до Х900. Дзвіночок та фрукти принесуть поповнення рахунку від Х2 до Х110, комбінація утворюється мінімум із трьох зображень.

Провайдер запропонував традиційні та оригінальні спеціальні символи:

  • Wild – корона,
  • Scatter – дорогоцінний камінь,
  • спеціальний Scatter – значок долара!

Всі ці зображення відповідають за бонусні можливості фруктової пригоди.

Бонусна гра автомата Кроун оф Файр

Не найрізноманітніший бонус все одно підвищує шанси на успіх та дає нове життя баталіям у базовій грі. Wild звично відповідає за заміну, але дикий символ не просто підміняє картинки, він має функцію expanding, і коли випадає корона, то вона замінює повністю весь барабан по вертикалі. Символи розкиду також беруть участь у тому, щоб баланс гемблера виглядав солідніше після закінчення сесії. Дорогоцінний камінь оплачується у розмірі від Х6 до Х200. Сума виграшу від появи трьох значків долара складе Х40, причому спеціальний Скаттер випадає лише на 1, 3 та 5 котушках.

FAQ

Як грати в Crown of Fire?

Для запуску слота потрібно мінімум дій. Щоб грати в Crown of Fire, потрібно лише зайти на сторінку з фруктовою пригодою. Спочатку гемблеру знадобиться здійснити необхідні налаштування, включаючи зміну величини ставки та режиму обертання котушок. Після цього можна запускати барабани, а виплати за комбінації автоматично зараховуються на баланс.

Чи можна грати безкоштовно в Crown of Fire?

На автоматі Crown of Fire грати безкоштовно можуть як новачки, так і ті користувачі, які просто прагнуть приємного проведення часу, що не загрожує втратою грошей. Демо-режим не відрізняється від звичайного, тут можна регулювати налаштування, доступні бонусні можливості та безкоштовні кредити.

Що таке бонусна гра Crown of Fire?

Якими надприродними призовими можливостями слот Crown of Fire не відрізняється. Проте дещо творці передбачили на знак подяки. Wild традиційно підмінює зображення, але не просто, а одразу розширюючись на весь барабан. Scatter приносять множення, причому обидва та незалежно від того, де з'являться. Значок долара випадає на непарних котушках та забезпечує Х40.

Як грати на гроші в Crown of Fire?

Щоб поринути у світ азарту, слід у Crown of Fire грати на реальні гроші. У такому випадку знадобиться реєстрація, верифікація особи та поповнення депозиту. Між маніпуляціями приємно розміститься необхідність одержання вітального бонусу. Далі слід відрегулювати ставку і за допомогою клавіші «спін» привести в рух фрукти на екрані.

Як грати з мобільного телефону?

Ненав'язливий сюжет із фруктами нескладно запустити в телефоні. Для цього розроблено мобільну версію. Користувач може в Crown of Fire грати онлайн на будь-якому гаджеті, який має вихід у глобальне павутиння. Пригода нічим не відрізняється за геймплеєм від того, як проходять обертання на комп'ютері або ноутбуку. Не найпопулярніший гральний автомат Crown of Fire тим не менш має велику армію шанувальників, а їхня кількість постійно зростає. Слот цінують за фантастичну графіку, де соковиті фрукти дуже хочеться з'їсти. Простота геймплею приваблює тих, хто хоче отримати релакс за улюбленим заняттям і не напружуватись, стежачи за сюжетом.