АкціїТурніри

БОНУС ЗА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ +120% та 250 FS

Режим DEMO гри

Гральний автомат Magic Money Maze

Новий ігровий автомат Magic Money Maze відрізняється високою волатильністю та широкими можливостями. Передбачає велику кількість бонусних раундів та комбінацій. Структура гри побудована за принципом 5х3 – 5 барабанів працюють на трьох лініях. Складання комбінацій здійснюється за 10 лініями. Виплати відбуваються за стандартною схемою – зліва направо. Початок виплат – крайній лівий барабан.

Керування гральним автоматом Magic Money Maze здійснюється за допомогою геймплею, розташованого в нижній частині ігрового екрану. Дублюються налаштування клавішами «введення» і «пробіл». Після активації іконки "старт" вона трансформується на кнопку "стоп", дозволяючи різко зупинити обертання барабанів. Для вивчення роботи слота та ознайомлення з правилами є опція демогри. Повертати слот можуть навіть незареєстровані користувачі.

Безкоштовна гра на автоматі Magic Money Maze

Безкоштовна гра на автоматі Magic Money Maze може використовуватися як тренажер для початківців. Вона є загальнодоступною. Це означає, що для запуску однорукого не потрібно реєструватися. При попаданні в плейрум геймер може відразу ж розпочати основний процес. Безкоштовна гра дозволить не лише ознайомитися з основними комбінаціями, правилами та структурою роботи автомата, але й напрацювати тактику. Щоб мати можливість вибудовувати стратегію, розробник передбачив віртуальний баланс розміром 100 000 монет.

Крім віртуального балансу, гральний автомат Magic Money Maze не має відмінностей від платної версії. Усі опції відкриті, у тому числі функція «зміна номіналу» та «кількість монет на лінії».

Спеціальні символи слота Меджік Маней Мейз

Основа графічного виконання апарату – американська мрія. Спеціальними символами слота "Меджик Маней Мейз" є портрети президентів США. Основні – літери та цифри латинського алфавіту. Вони мають найменший номінал, але частіше випадають на лініях. Є й особливі символи, які переносять гравця в додаткові раунди або передбачають грошову винагороду, незалежно від суми, отриманої на лініях. До такого відноситься стос із доларами, який при кожному новому обертанні приймає різну ціну. Щоб отримати винагороду, необхідно, щоб випало щонайменше 5 іконок на всіх лініях.

Іконка «bonus» на автоматі Меджік Маней Мейз перенесе геймера на додаткові дошки. З'являється на всіх п'яти барабанах. Для переходу до додаткового раунду необхідно зібрати три і більше іконок. Залежно від кількості «bonus», що випали, нараховуються безкоштовні обертання з певною кількістю життів. Якщо символи збираються під час бонус-гри, кількість життів плюсується та раунд продовжується.

Характерна особливість автомата Magic Money Maze – можливість придбання бонус-раунду. Це альтернатива грі на підвищених ризиках.

Ризик-гра автомата Меджік Маней Мейз

Щоб запустити ризик-гру автомата Меджік Маней Мейз, необхідно скористатися одним із двох способів. Перший – робота з максимальною ставкою. Геймеру необхідно увійти до налаштувань значення ставки, збільшивши показники «монет на лінію», «номінал монет» та «загальна ставка» до максимуму. У такому разі грати в Magic Money Maze гемблер буде з максимальним ризиком, але і з найвищим потенційним виграшем. Можна скористатися функцією «автогра» із зазначеними налаштуваннями, виставивши ліміт автоматичних обертань.

Ще один із способів – придбання функції «безкоштовні обертання». Активувавши дошку, розташовану ліворуч від ігрового екрану, клієнт підвищує ризики та еквівалентно збільшує шанси на перемогу. Для вивчення цієї функції можна в Magic Money Maze грати безкоштовно, скориставшись віртуальним балансом. Завдяки цій можливості слот Magic Money Maze може бути вивчений на експертному рівні. Геймери можуть розробляти власну тактику, використовуючи різні варіанти та не ризикуючи грошима. У Magic Money Maze грати онлайн можна безкоштовно, маючи обліковий запис. У такому разі є можливість використовувати бонусні фріспіни, які передбачені під час реєстрації.

FAQ

Як грати в Magic Money Maze?

Перед тим, як грати в Magic Money Maze, необхідно перейти за посиланням з апаратом. У нижній частині екрана розташована головна панель управління. Кнопка «старт» запускає обертання, а після активації трансформується на «стоп». Поруч розташовані опції збільшення та налаштування ставки. Нижче за основну кнопку – «автогра». Тут клієнт має можливість виставити ліміт, за яким вестиметься автоматична гра, та додаткові налаштування.

Чи можна грати безкоштовно в Magic Money Maze?

Відповідь на запитання, чи можна грати безкоштовно в Magic Money Maze, приходить сама собою при переході по лінку. Кожен охочий, незалежно від статусу, може починати грати як тільки потрапляє на сторінку з автоматом. Це стосується й незареєстрованих користувачів. Для них розробник підготував солідний баланс – 100 000 віртуальних монет. Його буде достатньо, щоб вивчити всі тонкощі роботи.

Що таке ризик-гра Меджик Маней Мейз?

Як ризик-гра в Меджік Маней Мейз представлена додаткова опція. Вона активується одним кліком і переносить геймера в додатковий раунд. Гемблер ризикує вартістю цієї функції, але при цьому збільшує шанси на максимальну перемогу. Ще один із варіантів – зробити максимальну ставку з найвищими показниками. Зробити це можна у розділі «бет».

Як грати на гроші в Magic Money Maze?

Щоб грати на гроші у Magic Money Maze, геймеру потрібно зареєструватися. Для цього потрібно заповнити анкету. У кожному з полів вказати реальні дані – обов'язкова умова, без якої реєстрація неможлива. Після того, як буде пройдено цей етап, гемблер повинен поповнити рахунок, тим самим зробивши перший депозит. Знову зареєстрованим користувачам нараховуються бонуси та фріспіни.

Як грати з мобільного телефону?

Кожен охочий може грати з мобільного телефону. Все, що необхідно, це активувати посилання за допомогою браузера у смартфоні. Клієнт одразу буде перенаправлений на потрібну версію сайту клубу Pin Up. Завантажувати додаткові програми не потрібно. У випадку, якщо смартфон має малу роздільну здатність екрана, програма автоматично переведе гру у горизонтальний режим.