АкціїТурніри

БОНУС ЗА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ +120% та 250 FS

Режим DEMO гри

Гральний автомат Release the Kraken 2

У 2020 році компанія Pragmatic Play познайомила гравців із серією ігор «Випустіть Кракена»‎. У 2022 році розробник оголосив про майбутнє продовження випуску. Вірний своєму слову, новий ігровий автомат Release the Kraken 2 вже тут, де ви знову поринете у підводний світ! У цій грі Кракен, жахлива морська істота, повертається до життя і може принести нагороду, яка перевищує ставку в 5000 разів.

Хоча максимальний приз у Release the Kraken 2 зменшився порівняно з оригінальною версією, враження від гри просто захопливі! Візуальне оформлення, саундтрек та звукові ефекти доповнюють один одного та створюють дивовижну атмосферу. Насолоджуйтесь випадковими функціями, включаючи повторні спіни, блукаючі стеки Вайлдів та гарантовані виграші. Крім того, ви можете взяти участь у захопливому раунді безкоштовних обертань з можливістю їх вибору.

Безкоштовна гра на автоматі Release the Kraken 2

Дизайн гри переносить вас під воду, де матриця 5x4 займає більшу частину екрану. Проте під барабанами залишається небагато місця для елементів керування, а кнопки Bonus Buy та Ante Bet знаходяться з лівого боку.

У Release the Kraken 2 грати безкоштовно ви зможете тільки з високими ставками від €0,20 до €100 за ігровий раунд. Таким чином, хайролери повинні знайти такий діапазон ідеальним. Щоб вибрати розмір ставки, натисніть кнопки «Плюс» або «Мінус» та відкрийте панель вибору ставки. Відрегулюйте кількість монет на лінію та їх номінал, щоб збільшити або зменшити загальну суму ставки.

Спеціальні символи слота Реліз зе Кракен 2

Одинадцять символів, включаючи дев'ять звичайних іконок, Вайлд та бонусний Скаттер, доповнюють Реліз зе Кракен 2. Виграшні комбінації утворюються при збігу не менше двох або трьох однакових символів зліва направо на сусідніх барабанах, починаючи з крайнього лівого стовпця. Докладнішу інформацію про виграші за символи дивіться в таблиці виплат.

Карткові ранги 10, J, Q, K та A – це низькооплачувані символи, які дають від 0,2x до 2x вашої ставки. Вугор, риба-ліхтар та риба-фугу приносять високі виграші у розмірі від 0,5x до 5x. Акула – найцінніший регулярний символ. Він виплачує від 0,5x до 10x від ставки, коли два такі зображення випадають на активну лінію виплат.

Золотий восьминіг – бонусний символ, який з'являється на всіх барабанах. Кракен – це дикий значок, який замінює всі символи, окрім скаттера. Коли два або більше вайлда випадають на лініях, що діють, вони виплачують від 0,5x до 20x ставку.

Бонуси автомата Реліз зе Кракен 2

Під час будь-якого випадкового обертання базової гри є шанс, що активується одна з цих функцій:

  • Wild Re-spin = запускається при одночасному випаданні 4+ диких символів. Вайлди залишаються на екрані та переміщуються у випадкові позиції у міру повторного обертання інших значків. Ще один респін запускається, якщо після попереднього випадає більше диких символів.
  • Shifting Stacked Wilds = випадково з'являється на барабанах 2, 3 або 4, займаючи всі позиції на їх колонках. При кожному переміщенні множник збільшується на 1х для кожного блукаючого Вайлда.
  • Гарантований виграш = запускається випадково на будь-якому невиграшному обертанні. Кракен може з'явитися і помножити всі іконки, щоб нагородити виграшем від 20x до 60x від загальної ставки. Крім того, три бонусні картки можуть випасти та запустити фріспіни.

3+ бонусні символи, що з'явилися на сітці, запускають раунд вибору безкоштовних обертань.

FAQ

Як грати в Release the Kraken 2?

Щоб миттєво в Release the Kraken 2 грати онлайн, натисніть кнопку Spin. Таким чином, ви зможете зіграти один ігровий раунд на вибрані значення. Або скористайтеся функцією Autoplay, щоб встановити та зіграти кілька автообертань. Опції Turbo та Quickspin допомагають збільшити швидкість гри. Нарешті, скористайтеся кнопкою Info (i), щоб відкрити таблицю виплат та правила гри.

Чи можна грати безкоштовно в Release the Kraken 2?

Слот Release the Kraken 2 доступний у Pin Up Ua, поряд з багатьма іншими демо-пропозиціями в бібліотеці оператора. Спробуйте необмежену кількість обертань і знайдіть стратегію, яка найкраще працює саме для вас.

Що таке бонусна гра Реліз зе Кракен 2?

Користувачі можуть у Release the Kraken 2 грати в міні-бонусний раунд, щоб виграти наступну комбінацію безкоштовних обертань та множників:

  • 3 бонусні символи = 4-15 безкоштовних спінів і 1-6-кратні множники,
  • 4 бонусні символи = 5-10 безкоштовних ігор та 1-10-кратні множники,
  • 5 бонусних символів = 6-10 бонусних раундів плюс 1-10-кратні множники!

Під час цих раундів у грі беруть участь 40 ліній виплат, а будь-який виграш множиться на множник, отриманий у міні-раунді. Roaming Wild буде активним, а будь-який випав Golden Wild збільшить поточний множник на одиницю.

Як грати на гроші в Release the Kraken 2?

Щоб грати в Release the Kraken 2 на гроші, необхідно створити обліковий запис на Pin Up Ua та пройти процедуру верифікації. Крім того, за нової реєстрації ви отримаєте вітальний бонус. Як тільки ви поповните рахунок на суму, достатню для гри, ви зможете активувати автомат!

Як грати з мобільного телефону?

Мобільна версія слота доступна на тому ж сайті Pin Up Ukraine. Гральний автомат Release the Kraken 2 синхронізований та оптимізований для мобільних пристроїв за допомогою HTML5 і працює з програмою Pin Up для Android та iOS.