АкціїТурніри
БОНУС ЗА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ +400% та 250 FS
Режим DEMO гри

Гральний автомат Sugar Rush

Ігровий автомат Sugar Rush, що відкриває всі принади солодкого життя, належить компанії Pragmatic Play. Слот був представлений у середині червня 2022 року, що став новинкою. Показник віддачі автомата сягає 95.5%. Як властиво автоматам від провайдера, рівень волатильності Sugar Rush високий. Ігровий автомат припаде до смаку не тільки шанувальникам солодощів, а й усім охочим зірвати великий куш. Максимальний виграш досягає x5000.

Формат ігрового поля нетривіальний - 7x7. Слот Sugar Rush налічує 7 барабанів, а виграшних ліній тут немає. Комбінації формуються за принципом кластерів, звичні комбінації відсутні. В ході ігрового процесу гемблера очікує лавина як спосіб формування комбінацій, спеціальна символіка, фріспіни, мультиплікатори, кластери та можливість придбати бонусну функцію, а також наявний змінний діапазон RTP.

Характеристики ігрового автомата Sugar Rush

Основна інформація про слот представлена у цій таблиці:

Провайдер

Pragmatic Play

Кількість барабанів

7

Кількість ліній

7

Бонусні обертання

10

Min ставка

0,02

Max ставка

100

Мобільний застосунок

Так

Таким чином, на виході ви отримуєте нестандартний лейаут та унікальний геймплей.

Тема та графіка слота Sugar Rush

Демо слот Шугар Раш відрізняється приємним, яскравим дизайном. Гемблер потрапляє на планету солодощів, яка виконана у ніжних пастельних відтінках: рожевому, блакитному, малиновому, жовтому. Ігрове поле – напівпрозоре, ігрова сітка розміщена на тлі сучасного автомата із цукерками. Перед ігровим процесом запускається відеоряд, що розповідає про переваги автомата. Ігровий процес супроводжується яскравими анімаційними ефектами: коли гемблер отримує виграш, довкола летять монети та різноколірні зірки. Приємна весела музика посилює враження та підвищує настрій. Виграшні поєднання підсвічуються.

Геймплей Шугар Раш

Функціональна панель виконана лаконічно. Вона розміщується у нижній частині автомата. Тут присутні кнопки управління, налаштувань користувача. Ігрові індикатори відображають залишок на балансі, розміри ставки та суму виграшу.

Нетривіально відбувається формування виграшних поєднань. Усі призові символи, що склали виграшну послідовність у демо слот Шугар Раш, зникають, залишаючи після себе виділені сектори. Згодом на них провадиться нарахування мультиплікаторів. Сума множників множиться на х2 за черговий виграш, частиною якого вони стали. У разі активації бонусного раунду скидання раніше досягнутих результатів не відбувається.

Бонусні ігри та фріспіни слота Шугар Раш

Якщо випадає 3 або більше символів розкиду, активується функція безкоштовних обертань. Залежно від того, чи на екрані випаде від 3 до 7 символів розкиду, ви отримаєте 10, 12, 15, 20 або 30 безкоштовних обертань. Під час цих фріспінів ви можете отримати додаткові оберти, при цьому ви отримаєте таку їх кількість за кожен символ розкиду, як і при активації.

Що робить цю бонусну гру ще більш захопливою, то це те, що множники не скидаються між спинами і тому можуть значно вирости.

Коли ви створюєте виграшний кластер, активується функція Tumble. Тоді всі символи, які були частиною виграшної комбінації, зникнуть із барабанів, а нові з’являться, щоб закрити порожні позиції. Це триває доти, доки створюються нові виграші, і це активує функцію Multiplier Spots.

Безкоштовна гра на автоматі Шугар Раш

Вивчити гральний автомат Sugar Rush рекомендується за допомогою віртуальних монет. Для гравців-початківців, неповнолітніх користувачів безкоштовна сесія є чудовим варіантом знайомства з автоматом. Справжніх призів вона не приносить, проте дає змогу якісно прокачати навички ведення сесії.

Для симуляції призначення ставок використовують умовні монети. Їх зазвичай вистачає, щоб детально вивчити принципи Sugar Rush демо. Автомат необхідно знову завантажити, якщо всі фантики пішли на ставки. Гра на слоті демо рекомендована для гемблерів-початківців. Для початку гри користувачу слід натиснути кнопку запуску демо гри.

Спеціальні символи слота Шугар Раш

На позиціях барабанів Шугар Раш змінюються різні символи:

  • Серед них є три ведмедики помаранчевого, червоного та фіолетового кольорів.
  • Найдорожчі символи є цукерками різних форм і відтінків.
  • Є символ розкиду – ракета, наповнена різнобарвними жуйками!

Ризик гра автомата Шугар Раш

В алгоритмах автомата Sugar Rush немає азартної гри. Натомість слот почастує іншими бонусами. Так, принцип формування комбінацій на кшталт кластерів дозволяє створювати поєднання з 5+ символів на будь-яких позиціях. Піктограми зникають, звільняючи сектор для нових іконок. Звільнені позиції виділяються і стають осередками-множниками, в яких накопичуються мультиплікатори від x2. Таким чином, гемблер може отримати колосальні коефіцієнти множення. До того ж коефіцієнти підсумовуються, що забезпечує справді великий мультиплікатор.

Розкиди у кількості від 3 до 7 штук дарують від 10 до 30 фріспінів. Якщо гемблер не хоче чекати на довільний старт бонусного раунду з безкоштовними обертаннями, варто його купити, заплативши x100 від ставки.

FAQ

Як грати в Sugar Rush?

Уміло грати в Sugar Rush нескладно. Гравцю обов'язково слід вивчити тематичний розділ автомата, натиснувши на "i". Тут є інформація про символи та коефіцієнти. Гравцю необхідно зробити обрану ставку і відразу запустити гру. Доступні ручні або автомобільні спіни, включаючи режим Sugar Rush demo. Головна мета – формування результативних комбінацій. Для цього потрібно зловити від 5 до 15 і більше ідентичних знаків у кластері. Символи можуть розміщуватись на довільних позиціях ігрового поля. Виграшні піктограми зникнуть із сітки, замінюючись черговими, що падають зверху. Процес формування комбінацій виконується до того часу, поки випадають результативні послідовності. На спорожнілих після видалення виграшної комбінації позиціях генеруються мультиплікатори. Їхнє стартове значення – x2. За кожен новий призовий знак, що віддаляється з подібного осередку, множник зростає вдвічі. Максимальне значення будь-якого мультиплікатора може досягти x128.

Чи можна грати безкоштовно в Sugar Rush?

Автомат легко протестувати у демо версії. Необхідно перед його запуском використовувати опцію «Грати демо» та в Sugar Rush грати безкоштовно. Сесія на умовні монети допоможе гемблеру-початківцю зорієнтуватися й отримати практичні навички.

Що таке ризик-гра Шугар Раш?

Гра на ризик – ігровий раунд в алгоритмах багатьох слотів. Гравець активує режим подвоєння, якщо захоче після створення виграшної комбінації піктограм. По завершенню цього режиму користувач удвічі та більше збільшить виплату за виграшний спін. В алгоритмах автомата Sugar Rush немає такої ризик-гри.

Як грати на гроші в Sugar Rush?

У Sugar Rush грати гемблер може на гроші з їх виводом. Ставки робити реально в діапазоні від 0.2 до 100 ігрових монет. Гравцю варто зареєструватися в ігровому клубі Пін-Ап та поповнити рахунок. З цією метою рекомендується з облікового запису зайти в розділ «Каса» і зробити депозит. Ігровий автомат можна активувати у платному режимі. Дуже вигідно та захопливо на реальні гроші у Sugar Rush грати онлайн, маючи можливість вивести кошти.

Як грати з мобільного телефону?

З комфортом у Sugar Rush грати онлайн пропонується на сучасних гаджетах. Ігровий апарат працює на основі нових технологій. Гемблеру потрібно увійти на офіційний сайт ігрового клубу Pin Up Ua з телефону та грати через мобільний браузер. Є варіант завантажити програму. Мобільна версія зручна тим, що дає цілодобовий доступ до автомата. Правила та особливості слота зберігаються – попри невеликі екрани мобільних гаджетів, гра залишається повноцінною.