АкціїТурніри

БОНУС ЗА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ +120% та 250 FS

Режим DEMO гри

Гральний автомат Bison Battle

Ігровий автомат Bison Battle — це онлайн слот з 20 лініями виплат, розроблений Push Gaming. Особливості включають бонус Hold & Win, безкоштовні обертання і липкі джокери. Максимальний показник RTP цього вкрай нестабільного слота становить 96,4%, а його головний приз складає 50 000x.

Гральний автомат Bison Battle — один із небагатьох гральних автоматів Push Gaming із більш популярною тематикою. У той час, як більшість ігор від цього розробника трохи химерні, цей слот трохи більш реалістичний. Суворий пейзаж, який зазвичай зустрічається на американських рівнинах, служить тлом для ігрового вікна з дерев'яною рамою. Зброя розташована з обох боків барабанів, населених дикими тваринами, які зазвичай зустрічаються в великій пустелі, включаючи рись і, очевидно, бізона. Саундтрек забезпечує основний звук ігрового процесу.

Безкоштовна гра на автоматі Bison Battle

У Bison Battle грати безкоштовно можна у демонстраційному варіанті. Демо-версія Bison Valley від Push Gaming безперечно коштує кількох обертань. Цікаво бачити, як цей розробник створює слот із більш приземленою темою, а поєднання функцій забезпечує цікавий досвід. Дія гри відбувається в долинах серед глибоких каньйонів, із символами та мотивами, що відображають культуру корінних американців. Барабани оточені пір'ям, а приємний заспокійливий саундтрек надає грі прекрасної атмосфери.

Спеціальні символи слота Бізон Батл

Символи виплати в Бізон Батл починаються з нижнього кінця з карткових королівських осіб — синіх діамантів, зелених пік, фіолетових треф та золотих сердець, які присуджують у всіх напрямках подвійну ставку за одну п'ятірку. За ними йдуть рисі, вовки, ведмеді та орли. Зберіть п'ять на лінії, щоб виграти від 10 до 50 разів більше за вашу ставку.

Золотий бізон — це дикий символ, який замінює всі інші символи, крім червоного, синього та зеленого бізона. Синій та зелений бізони – це символи розкиду, які випадають лише на першому та третьому барабанах. Червоний бізон з'являється лише на цих барабанах, і всі вони працюють разом, щоб присуджувати бонусні функції.

Ризик-гра автомата Бізон Батл

Ризик-гри немає. Проте є приємний сюрприз. Функція Ice Park, що активується приземленням синього скаттера при приземленні червоного бізона з множником, дає три безкоштовні обертання. Це функція типу «тримай та вигравай». Функція «Зелена долина» виникає, коли символи множника зеленого бізона та червоного бізона приземляються на барабанах одночасно.

Це традиційніший раунд безкоштовних обертань, в якому джокери золотих бізонів з'являються на трьох середніх барабанах і залишаються липкими до кінця бонусу. Битва бізонів. Коли червоний бізон із множником та червоний бізон із призом приземляться на барабанах одночасно, вони зберуться разом і зіткнуться. Це означає, що приз буде помножено на миттєву виплату.

FAQ

Як грати в Bison Battle?

У Bison Battle грати онлайн просто — запускайте обертання барабанів та збирайте комбінації. Розробник створив привабливий та цікавий слот Bison Battle. Він має комбінацію бонусів базової гри та раунду безкоштовних обертань, які розважають вас, поки ви обертаєте барабани. Символи червоного бізона можуть приносити великі виграші, коли вони стикаються, але символи множника та символу призу стикаються досить рідко. Проте очікування їхньої зустрічі підтримує інтерес, але може розчарувати, коли вони нудьгують один за одним кілька разів поспіль.

Чи можна грати безкоштовно у Bison Battle?

У Bison Battle грати безкоштовно можна без реєстрації користувача. RTP Bison Battle залежить від того, де ви граєте; це може бути 96,41%, або 95,35%. Нам подобається, що Push Gaming завжди відображає RTP своїх ігор у верхньому лівому кутку, тому вам ніколи не доведеться шукати його. З погляду волатильності, ця гра дуже мінлива. Він має щедрий головний приз у 50 000 разів.

Що таке ризик-гра Бізон Батл?

Ризик-гри немає. Але є кілька функцій безкоштовних обертань Bison Clash, які активуються різними комбінаціями символів бізона.

Як грати на гроші у Bison Battle?

В автоматі 20 ігрових ліній. Для отримання виграшу потрібно три або більше символів у рядку. Єдиним винятком є орел, який оплачується за комбінації із двох однакових; це також найоплачуваніший символ, що присуджує 50-кратний виграш за п'ять у своєму роді. Це відеослот із п'ятьма барабанами, чотирма рядами та 20 фіксованими лініями виплат. Виграші присуджуються за двох до п'яти символів, що збігаються, що випадають на лінії тільки зліва направо. Ви можете зіткнутися із зарядними звірами на настільному комп'ютері, планшеті чи мобільному телефоні від 0,10 до 100 кредитів за спін. Гра має високу волатильність із RTP за замовчуванням 96,41%.

Як грати з мобільного телефону?

Грати в Bison Battle можна через додаток казино Pin-Up або мобільний браузер Завжди приємно бачити онлайн слот з двома унікальними бонусними раундами, особливо коли один є раундом безкоштовних обертань, а інший — бонус Hold & Win. Попри те, що Ice Park вважається потенційно прибутковою функцією, ми виявили, що бонус Green Valley виплачується частіше, а Ice Park дає багато мертвих обертань. Bison Battle — це красиво оформлена гра, в якій основна увага приділяється могутньому ссавцю на межі зникнення наприкінці 19 століття. Креативні люди з Push Gaming обернули весь ігровий процес навколо різних символів бізонів, кожен з яких має свою особливість і може принести максимальну ставку від 25 000x до 50 000x. Будьте пильні: запуск заряду Red Bison в основній грі під час турбо-обертання може призвести до того, що ви пропустите важливий момент, оскільки він закінчиться миттєво.