АкціїТурніри
БОНУС ЗА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ +120% та 250 FS
Режим DEMO гри

Гральний автомат Fat Banker

В ігровому автоматі Fat Banker ви потрапите в минуле, де товстопузі банкіри двадцятих років минулого століття зовсім не думали про свою зайву вагу. На відміну від сучасних багатіїв, схиблених на власному здоров'ї та своїй зовнішності. Вирушаємо до минулого і стаємо свідком різноманітних історичних подій.

Гральний автомат Fat Banker був виготовлений корпорацією Push Gaming, має шість поворотних кіл та п'ятдесят закріплених векторів висновків. Далі буде продовжено детальне ознайомлення із симулятором Fat Banker, його заохочувальними розкрутками, успішними напрямками та іншими можливостями даного гейму.

Безкоштовна гра на автоматі Fat Banker

На тлі сірувато-білих поворотних кіл відзначено художні оптичні враження та унікальні самобутні зображення. Фоновою ілюстрацією є Бейкер-стріт та заспокійливе музичне оформлення допоможе насолоджуватися розвагою. У Fat Banker грати безкоштовно можна у демо режимі. Але гравець не отримає грошей за цю гру.

Спеціальні символи слота Товстий Банкір

Розглянемо Циліндр банкіра, який дає можливість заробити дохід у величинах від 0,3 до 10 разів більше за розмір основного введення. Ваш депозит буде помножено на стільки ж разів, якщо в успішній схемі знайдуться сигари. Чудовий мопсик буде радий допомогти вам отримати нагороди в обсязі від 0,5 до шістнадцяти разів більше від суми загального введення. Рудоволоса банкірська дружина несе з собою преміювання в параметрах від 0,6 до двадцяти разів значніших за обсяг вашого введення.

Учасники гейму можуть заробляти доходи у грошовому еквіваленті, збираючи конфігурації з деякими зображеннями спеціального призначення. Наприклад, жартівники приносять заохочення в параметрах від одного до сорока разів вище за суму введення. Геймери повинні знати, що в цій розвагі є позначення злиток з вісьмома величинами мультиплікатора від 1x до 100x.

Вони можуть випасти на всіх поворотних колах, окрім шостого кола в базовому геймі та на всіх вертушках у період місії Fortune Link. Зображення Срібного сейфа може з'явитися лише на останньому розкручуванні. Коли на джерелі є позначення злитків, а на останній розкручковій фортуні вискочить картинка срібного сейфа і позначення злитків вишикуються в ряд, то і ви заробляєте премію.

Не зважайте на те, що коли срібний сейф з'явиться в місцях зосередження однакових зображень, помічених на шостій поворотній фортуні, і на барабанах з'явиться хоча б один злиток, вам стає доступна опція Fortune Link з парою заохочувальних розкруток. У цьому положенні з'являються тільки зображення спеціального призначення, а при утворенні чергових розкруток спускається до двох. Накопичені картинки злитків плюсуються до активу після закінчення тайму.

Доводимо до вашого відома, що є картинки з мультиплікаторами різного значення, від 2x до 100x. Вони множаться на цінність злитків, коли Срібний сейф випадає на шостому поворотному колі. Цілком випадково, під час Ключового гейму можна активізувати опцію «Червона машина», яка додасть на кола одне із зображень спеціального призначення. Метод “Золотий автомобіль” працює так само, але цього разу він підкидає зливки та мультиплікатори під час опції «Посилання на удачу» та jokers у період заохочувальних циклів.

Ризик-гра автомата Товстий Банкір

Ризик-гри немає. Заохочувальні опції Fat Banker рясні та цікаві. Зокрема, це один із симуляторів із трьома Вайлд образами. Для початку є товстий банкір Wild, який підміняє всі ключові картинки, допомагаючи вам зібрати успішні об'єднання.

Помітити це ви зможете на першому поворотному колі. Ще ви маєте у своєму розпорядженні Вайлд Money Bag With, який також зможе підмінити всі зображення гейму, але випадає на всіх поворотних колах, крім першого. Те саме стосується і Wild Money Bag With Multiplier Wild, який діє таким же чином, але множить прибуток у два, три або п'ять разів.

FAQ

Як грати у Fat Banker?

У Fat Banker грати онлайн просто – запускайте обертання барабана та збирайте комбінації символів. Елемент керування із зображенням репродуктора призначений для включення та вимкнення звуку. Великий квадрат, розділений на дев'ять дрібних білих квадратів, відкриває графік висновків. Елементи, що знаходяться зліва на моніторі, налаштовують величини для коригування вводів і використання функції автогейма. А також ознайомитися з умовами або повернутися до змісту після натискання на квадрат.

Чи можна грати безкоштовно у Fat Banker?

Грати у Fat Banker можна безкоштовно без реєстрації користувача. Ознайомлення з одноруким бандитом Товстий банкір закінчується відомостями про відсоток відкату та рівень непостійності даного гейму. Слот утворює 96,43% віддачі та характеризується максимальним показником мінливості.

Що таке ризик-гра Товстий Банкір?

Замість ризик-ігри ви отримуєте заохочувальні розкрутки Толстого банкіра. Завжди під час випадання картинки товстого банкіра на першому поворотному колі та одного або кількох зображень Вайлд сумки грошей або Money Bag з мультиплікаторами на розкручувальних колах, вам стають доступні п'ять заохочувальних циклів. У період винагороджувальних розкруток товстий банкір функціонує як образ, що пристає, і групує мішки з Вайлд грошовими коштами, додаючи їх до загального обсягу банкролу.

Як грати на гроші у Fat Banker?

Стартовий елемент керування TV — симулятор із зображеними на ньому парою білих стрілочок, розташований зліва на моніторі. Одним натисканням приводиться в дію потужна шкала 6x6. Праворуч ви знайдете картинку відтворення, яка відображає формати автогейма — число розкруток, межі програшів та виграшів. Учасники натиснувши на елемент зі стрілочкою біля знака загального введення, щоб підібрати одну з дванадцяти — від одного цента до сотні кредитів.

Як грати з мобільного телефону?

У Fat Banker можна грати через додаток казино або браузер. Ключових зображень у популярному ігровому слоті Fat Banker налічується близько восьми. Візьміть до уваги, що успішні конфігурації від трьох до шести ідентичних зображень на одному векторі потішать вас заздалегідь встановленим заохоченням у грошовому еквіваленті. Для старту ви маєте чотири масті карт для гри — це бубни блакитного кольору, трефи зеленого відтінку, черви помаранчевих тонів та яскраво-червоні піки, які передбачають заохочення у розмірі від 0,1 до 1 на об'єм основного введення. Запам'ятайте, що всі вони спричиняють схожі винагороди.