АкціїТурніри

БОНУС ЗА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ +120% та 250 FS

Режим DEMO гри

Ігровий автомат Fire Hopper

Стрибайте з латаття на латаття, ловлячи настирливих світлячків, в ігровому автоматі Fire Hopper від Push Gaming. Це слот із каскадною сіткою 7×7 та кластерними виплатами. Виграші нараховуються за збіг груп із 5 і більше символів, розташованих поруч по горизонталі або вертикалі. Жаби, що випадають поруч із символами миттєвого призу, дадуть вам бонуси до 1000x від вашої ставки.

Гра має високу волатильність і RTP 96,30%. На додаток, онлайн-слот пропонує бонусний раунд, який включає низку безкоштовних обертань. Максимальний виграш – до 50000x від вашої ставки.

Безкоштовна гра на автоматі Fire Hopper

Перш ніж грати реальні гроші, можна запустити демонстраційну версію грального автомата. Вона повністю повторює функціонал та символіку Файр Хоппера. Граючи безкоштовно в деморежимі, користувач може вивчити правила слота, його символи, бонусні фішки та інтерфейс.

Також у безкоштовній версії гравець оцінить дизайн та звучання грального автомата. Найбільш помітним у Fire Hopper є відсутність музичного супроводу. Замість цього, щебетання птахів і дзижчання комах підкреслюють звук м'яко розбивається води при кожному випаданні символів. Музика включається лише під час ігрових подій та великих виграшів. Слот має яскравий кольоровий дисплей з простою, але барвистою графікою, що зображає погожий день на озері. Під час бонусних безкоштовних обертань гра переходить у нічний режим.

Щоб визначити розмір ставки, натисніть кнопку «Bet». Для запуску гри потрібно лише натиснути на «Spin» і ось ви вже посеред водоймища, де латаття та жаби визначають ваш виграш. У налаштуваннях можна увімкнути автогру або турборежим.

Спеціальні символи слота Файр Хоппер

В гральному автоматі Fire Hopper є 6 символів у вигляді різнокольорового латаття: синій, зелений, фіолетовий, рожевий, помаранчевий і червоний. Червона квітка - найоплачуваніша іконка, яка дає 200х від загальної ставки за 20 або більше символів у кластері.

Frog Wild та Wild Gold Frog виконують функції диких спецсимволів. Вони замінюють інші зображення, крім іконки світлячка (Firefly) та бонусного світлячка (Bonus Firefly). Два останні запускають бонусні раунди. До речі, символ Frog Wild активує опцію "Leaping Frog", яка може збільшити шанси гравця на придатні виплати. Також користувач зіткнеться із символами миттєвого призу, які виплачують до 1000х за ставку, якщо жаба приземляється на іконку Instant Prize.

Бонусна гра автомата Файр Хоппер

Fire Hopper пропонує 3 бонусні функції. Користувачам доступна функція Leaping Frog, де в гру вступають дикі золоті жаби і множники, що збільшуються. Також можна виграти великі миттєві призи. Додатково є безкоштовні ігри, де множники збільшуються на 1 з кожним стрибком жаби. Давайте детальніше розберемося у кожній опції:

  • Collapse Feature - при випадінні виграшного кластера з 5 і більше однакових символів запускається функція Collapse. Усі виграшні символи видаляються з ігрового поля, а символи, що залишилися, на барабанах падають вниз. На місцях, що звільнилися, з'являються нові символи. Це може дати вам ще один виграш/колапс, який триватиме доти, доки не з'являться нові виграші!
  • Leaping Frog — коли світлячок перебуває у полі зору разом із жабою, активується функція Leaping Frog. Жаба стрибає до світлячка і залишає за собою дику золоту жабу. При кожному стрибку жаби множник збільшується на 1. Кожна залишена дика золота жаба також включає відповідний множник!
  • Free Games - коли приземляється бонусний світлячок, жаба може його зловити. Якщо це відбувається, активується функція безкоштовних ігор. Тому гравець отримає 7 безкоштовних обертань із будь-яким множником, прикріпленим до символу жаби!

Крім перерахованих вище стандартних бонусних опцій, існує також платна функція під назвою Bonus Buy. Вона дозволяє гравцеві придбати можливість брати участь у безкоштовних іграх за плату у розмірі 120x від загальної ставки. Після 7 безкоштовних обертань коефіцієнт RTP може збільшитись до 96,38%.

Наш Вердикт про Fire Hopper

Fire Hopper – це якісна гра, доповнена першокласною графікою та імерсивними звуками. Push Gaming вдалося передати спокійну обстановку жвавого водоймища, населеного земноводними та мошкарями. Бонусні функції збільшують можливості регулярних виграшів. Оскільки символи жаби — головні винуватці прибули під час бонусних раундів, гравці дійсно мають шанс отримувати більші винагороди під час гри.

FAQ

Як грати у Fire Hopper?

Щоб розпочати гру Файр Хоппер, виберіть розмір ставки і натисніть кнопку «Spin», яка знаходиться в правому нижньому куті ігрового поля. На нижній панелі ви можете спостерігати за своїм балансом та бачити свої виграші. Отримати довідку про бонусні раунди, символи та таблиці виплат можна, натиснувши на значок «?».

Чи можна грати безкоштовно у Fire Hopper?

Щоб у Fire Hopper грати безкоштовно, натисніть на кнопку «Демо», доступну в прев'ю слота.Демоверсія повністю повторює дизайн, бонусні функції, символи ігрового автомата. Завдяки безкоштовному геймплею ви навчитеся грати в слот та вивчіть усі можливі його опції, перш ніж приступити до гри на реальні засоби.

Як грати на гроші у Fire Hopper?

Щоб Fire Hopper грати онлайн на реальні гроші, потрібно зареєструватися на сайті казино Pin-Up, пройти ідентифікацію і поповнити рахунок. Після цього знаходите через пошук ігровий автомат і натискаєте кнопку «Грати». Потім визначаєте розмір ставки і тиснете на кнопку "Spin". І нехай удача буде на вашому боці!

Як грати з мобільного телефону?

Оскільки Push Gaming є постачальником слотів, орієнтованим на мобільні пристрої, можна Fire Hopper грати на мобільних пристроях, планшетах, ПК і ноутбуках. Використовуючи нову технологію HTML5, всі їх слоти повністю оптимізовані для гри практично на будь-якому пристрої. У тому числі на девайсах з операційними системами iOS, Windows та Android.