АкціїТурніри
БОНУС ЗА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ +120% та 250 FS
Режим DEMO гри

Ігровий автомат Big Bad Wolf Christmas Special

Нову інтерпретацію відомої казкової історії пропонує випробувати ігровий автомат Big Bad Wolf Christmas Special. Продовження раніше випущеної розваги починається на тлі величезного різдвяного місяця та засніженого поля. Ігровий пристрій знаходиться в будиночку поросят, а персонажі перебувають у ящиках, які динамічно падають, змінюючи один одного. Порівняно з попередньою версією, символіка трохи змінилася, тепер поросята виглядають задоволеними і тримають у руках різдвяні іграшки. Вовк знову з'явиться на сцені, щоб запропонувати веселий та інтригуючий сюжет на тлі святкової атмосфери.

Новорічна казка розвивається на п'яти барабанах, які мають три видимі символи. Заслужені подарунки можна збирати на 25 виграшних лініях. Слот має волатильність, яка перебуває на межі між середньою та високою. Активні учасники матимуть можливість добути призові виплати у великих розмірах, але автомат зможе їх забезпечити лише з великою періодичністю. Щедрішим він буде на скромні винагороди.

В якості основних символів, що володіють малими множниками, використовуються п'ять загальноприйнятих позначень гральних карт: 10, J, Q, K та A. Середні та високі виплати слот Big Bad Wolf Christmas Special обіцяє при появі на барабанах іграшкової свинки та трьох поросят. Усі персонажі вважаються оплачуваними, якщо випадають на ігрових лініях не менше ніж по три штуки.

Будь-яка виграшна комбінація активує функцію каскадного заміщення. Усі символи, що утворили призове поєднання, зникають, але в їх місце випадають нові. Кількість подібних замін не обмежена, користувачі можуть стати свідками цілої низки виплат, які в результаті сформують фантастичну суму.

Керування Big Bad Wolf Christmas Special здійснюється з командної панелі. Значок із зображенням трьох горизонтальних ліній надасть доступ до трьох кнопок, за якими ховаються:

  • правила ігор та відомості про спеціальні функції,
  • таблиця виплат,
  • історія ставок!

Кнопка з шестернею дозволяє вимикати відтворення звуку та використовувати клавішу пробілу для запуску обертань. Розмір ставки вибирають із дискретного ряду, клацнувши за її значенням на індикаторі. Обертання у звичайному режимі включають кліком по великій кнопці зі стрілкою. Автоматичні спіни запускаються за допомогою кнопки із двома стрілками. Піктограма із зображенням блискавки перемикає відображення анімації в турборежим.

Безкоштовна гра на автоматі Big Bad Wolf Christmas Special

Щоб звикнути до казкової атмосфери та потоваришувати з чарівними персонажами, учасники можуть у Big Bad Wolf Christmas Special грати безкоштовно. Замість реальних грошей їм надається банк віртуальної валюти, яка не накладає жодних зобов'язань. У безкоштовному варіанті забезпечується повний набір функцій, що є в азартній грі. Дозволяється виконати будь-яку кількість обертань, які допоможуть вивчити правила, ігровий сюжет та специфіку слота. У разі обнулення балансу відновити початкову суму можна перезавантаження сторінки слота. У безпечному режимі можна розважатися так само, як у звичайних ігрових програмах.

Спеціальні символи слота Біг Бед Вулф Крістмас Спешл

Звичайний Wild приймається до оплати, якщо перебуває в ігрових лініях. Він замінює будь-який основний символ, щоб завершити формування більшої кількості результативних поєднань у Біг Бед Вулф Крістмас Спешл.

Зображення вовка виконує функцію Скаттера, оформляючи учасникам допуск до призового раунду з безкоштовними обертаннями. Під час дії функції на п'ятому барабані випадає символ Місяця, який додає фріспіни та надасть шанс подвоїти виграш.

Бонуси слота Біг Бед Волф Крістмес Спешл

Кожна друга результативна комбінація перетворює один із символів поросят на дикий. Головні герої продовжують залишатися такими, поки формуються нові виграші. Після шести переможних спінів поспіль дикими стануть усі троє поросят.

Отримавши 3+ символи вовка на довільних позиціях, учасник заробить 10 безкоштовних обертань та триразове множення ставки. Три Скаттери під час призового раунду нагороджують додатковими десятьма спінами.

Під час бонусної гри на п'ятому барабані випадають символи Місяця, збираючи які, гравець зможе грати у Big Bad Wolf Christmas Special з додатковими безкоштовними обертаннями та множниками.

FAQ

Як грати в Big Bad Wolf Christmas Special?

Користувачі візьмуть участь у різдвяній розвазі з поросятами та вовком, якщо пройдуть реєстрацію та внесуть депозит. Перш ніж розкрутити гральний автомат Big Bad Wolf Christmas Special, потрібно вибрати суму ставки. Для цього роблять клік по індикатору і вибирають потрібне значення із запропонованого ряду. Звичайні спіни включають натисканням кнопки зі стрілкою. Усі охочі зможуть активувати цикл автоматичного обертання.

Чи можна грати безкоштовно в Big Bad Wolf Christmas Special?

Учасники, які потребують тренувальних спінів, можуть скористатися демоверсією, яка дозволяє в Big Bad Wolf Christmas Special грати без внесення депозиту. Завдяки банку віртуальної валюти дозволяється зробити будь-яку кількість ставок, щоб повноцінно вивчити ігровий алгоритм та особливості слота. Безпечний режим можна використовувати замість звичайних розваг.

Що таке бонуси Біг Бед Вулф Крістмас Спешл?

Активні користувачі можуть розраховувати на ряд привілеїв, якими нагороджують троє поросят, перетворюючись на дикі символи. Не залишиться осторонь і злий вовк, що виконує роль Скаттера. Бонусна гра з безкоштовними обертаннями передбачає 10 спінів, за підсумками яких до здобутої суми виграшу застосовується триразовий множник.

Як грати на гроші у Big Bad Wolf Christmas Special?

Учасники, які готові розпочати новорічну розвагу з використанням реальних грошей, повинні мати персональний обліковий запис у казино та поповнити особистий баланс. У касі вони виявлять кілька способів оплати, що дозволяють швидко та безпечно внести депозит: платіжні системи, термінали, банківські картки та електронні гаманці.

Як грати з мобільного телефону?

Відмінна можливість Big Bad Wolf Christmas Special грати онлайн за допомогою мобільного телефону або планшета реалізована шляхом створення оптимізованої версії слота. Щоб почати розважатися, перейдіть на сайт через вбудований браузер. Адаптований варіант надає доступ до повного функціоналу та працює стабільно, за аналогією з десктопним режимом.